KASTRACJA SZCZURKA

Wszystko o zachowaniu i nawykach naszych milusińskich - obserwacje i porady.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Manda20
Posty: 66
Rejestracja: sob sty 01, 2005 6:41 pm

KASTRACJA SZCZURKA

Post autor: Manda20 »

niechce mi sie juz z wami klocic!co do klawiatury to mam porzestawiane klawisze i niektore sa gdzie indziej i jak szybko pisze to wychodza dziwne zdania jestem przyzwyczajaona do swojej klawiatury!ja nie naskakuje na wsza inteligencje i niechce mowic jaka jest!tu sa tylko z 4 osoby ktorych zdanie bardzo szanuje i mam do nich szacunek a reszta z was wogule nie stara sie nawet mnie w jakis sposob zrozumiec tylko gadacie w kolko to samo ze az sie robi to nudne powoli
6 miesieczny maluch =]==== Snoffy :*
=======================
30.12.2004r=SNOFFY
=======================
Awatar użytkownika
AngelsDream
Posty: 1069
Rejestracja: sob gru 11, 2004 11:38 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

KASTRACJA SZCZURKA

Post autor: AngelsDream »

Moze masz wrażenie, ze pisza tu idioci, dlatego, ze po raz kolejny ktos pisze to samo... A dlaczego, a dlatego, że argumenty w stylu ten kto kastruje szczury jest debilem wymagaja wyłożenia wszystkiego raz jeszcze: łopatologiczne. Bo n-ta osoba pisze dlaczego przeprowadza zabieg,a wy sie upieracie...
Wyjątki i dwa psy.
Awatar użytkownika
Eruntale
Posty: 1089
Rejestracja: pt maja 21, 2004 1:18 pm
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

KASTRACJA SZCZURKA

Post autor: Eruntale »

khem:
Gomusan, czyli nas można obrażać, wyzywać, a jej wielmości mandy nie można skrytykować?rycerz bez skazy, zaiste.chodząca sprawiedliwość społeczna.
manda:jesteś niesamowicie nudna podając te same argumenty, a co więcej pisząc rzeczy które sobie przeczą...


ustal jedną wersję zdarzeń, co?i tylko nie mów że nas nie lubisz, bo się zapłaczemy na śmierć.
"Nie jest umarłym ten, który może spoczywać wiekami
Nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"

Do what thou Wilt, but harm none
Gomusan
Posty: 14
Rejestracja: pn sty 24, 2005 6:08 pm

.

Post autor: Gomusan »

Na tym wlasnie polega Dialog miedzy ludzmi :)

Moze zaczniemy po angielsku bedzie ciekawiej :D
Ja jestem swojego zdania...

Sam siebie wykastruj... Zeby nie bylo niepotrzebnego pokolenia po Tobie.. zeby nie bylo niewychowane... jest taki event nie powiedzialem ze tak bedzie ale .. Zycie~

Nothing is impossible :))

Co Ty na to ?
""Guma"" says : They call me G

18:35 You see yourself. You are an elite knight.

Jak sie lubi co sie nie ma to sie lubi co sie ma

Jak sie nie ma co sie pragnie
to sie kradnie co popadnie .... :P
Manda20
Posty: 66
Rejestracja: sob sty 01, 2005 6:41 pm

KASTRACJA SZCZURKA

Post autor: Manda20 »

nie mowie ze to idioci bo jezeli ktos to robi z powodow naprzklad:musze to zrobic przykro mi bo twojemu pupilowi zagraza zycie to co innego!ja to rozumiem!bo sama bym tak pewnie postapila!mi chodzi o to ze ktos kupuje sobie samca a potem ma ochote sobie kupic samiczke no i sobie tak poprstu wykastruje samca zeby nie bylo dzieci to po co kupowal samice zeby samca wykastrowac!o to mi tu chodzi a jak jeszcze nie rozumiecie to juz nie mam sily na was
6 miesieczny maluch =]==== Snoffy :*
=======================
30.12.2004r=SNOFFY
=======================
Gomusan
Posty: 14
Rejestracja: pn sty 24, 2005 6:08 pm

KASTRACJA SZCZURKA

Post autor: Gomusan »

Eruntale: jestem głupią i wredną paskudną świnią.

Heh.. nice... ja tego nie potwierdzam bo CIe nie znam :)
ale nie bede tego komentowac :P tak mi sie w oko rzuca i rozsmiesza :)
Gratz za kreatywnosc ;]
""Guma"" says : They call me G

18:35 You see yourself. You are an elite knight.

Jak sie lubi co sie nie ma to sie lubi co sie ma

Jak sie nie ma co sie pragnie
to sie kradnie co popadnie .... :P
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

KASTRACJA SZCZURKA

Post autor: krwiopij »

Manda20, slonce, to ty jasno wytlumacz, o co ci chodzi... bo jak na razie wszystkie twoje argumenty zostaly zbite... ze sam pomysl kastracji ci nie lezy? to juz twoj problem, nie majacy zadnego logicznego uzasadnienia... zaden ze stalych bywalcow tego forum nie traktuje szczura jak zabawke i nie poddaje samca kastracji tylko po to, zeby moc dolaczyc do niego samiczke... gwarantuje... bardzo cie prosze, zebys nie obrazala ludzi, ktorzy w opiece nad szczurami maja o niebo wieksze doswiadczenie i sporo wiecej wiedzy teoretycznej...

Gomusan, wybacz, ale nie czuje sie wiesniakiem ani debilem... nienormalna moze i jestem, ale dla mnie to komplement... mam takie niedyskretne pytanie - czy moglbys wytlumaczyc mi mistyczny zwiazek mezczyzn z jadrami wszystkich zwierzat plci brzydkiej? bo ja nie jestem w stanie pojac tego fenomenu...

jeszcze slowo o 'ciupcianiu'... dopiero po kastracji szczurek moze sobie pociupciac... bo siusiaczka ma calkiem sprawnego, ochote na ciupcianie tez, a dzieci z tego nie bedzie... amen...
Ostatnio zmieniony pn sty 24, 2005 7:32 pm przez krwiopij, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
AngelsDream
Posty: 1069
Rejestracja: sob gru 11, 2004 11:38 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

KASTRACJA SZCZURKA

Post autor: AngelsDream »

Ludzie nie schodźmy poniżej pewnego poziomu...
Wyjątki i dwa psy.
Gomusan
Posty: 14
Rejestracja: pn sty 24, 2005 6:08 pm

KASTRACJA SZCZURKA

Post autor: Gomusan »

krwiopijka: To juz nie bedzie to samo Ciupcianko :)

Ja mam bardzo zorany mózg :D wiec mnie tez nie naruszysz :)
i domyslilem sie ze to bedzie komplement bo przyszedlem w pokojowych zamiarach La~ :]
""Guma"" says : They call me G

18:35 You see yourself. You are an elite knight.

Jak sie lubi co sie nie ma to sie lubi co sie ma

Jak sie nie ma co sie pragnie
to sie kradnie co popadnie .... :P
Manda20
Posty: 66
Rejestracja: sob sty 01, 2005 6:41 pm

KASTRACJA SZCZURKA

Post autor: Manda20 »

angel dream a jaki ty masz poziom1wy tu nie jestescie po to by sie chwalic swoja inteligencja tylko po to zeby rozwiazywac problemy i to wy zaczeliscie mnie obrazac a nie ja was!
6 miesieczny maluch =]==== Snoffy :*
=======================
30.12.2004r=SNOFFY
=======================
Gomusan
Posty: 14
Rejestracja: pn sty 24, 2005 6:08 pm

KASTRACJA SZCZURKA

Post autor: Gomusan »

krwiopijka: To juz nie bedzie to samo Ciupcianko :)

Ja mam bardzo zorany mózg :D wiec mnie tez nie naruszysz :)
i domyslilem sie ze to bedzie komplement bo przyszedlem w pokojowych zamiarach La~ :]
""Guma"" says : They call me G

18:35 You see yourself. You are an elite knight.

Jak sie lubi co sie nie ma to sie lubi co sie ma

Jak sie nie ma co sie pragnie
to sie kradnie co popadnie .... :P
Awatar użytkownika
Eruntale
Posty: 1089
Rejestracja: pt maja 21, 2004 1:18 pm
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

KASTRACJA SZCZURKA

Post autor: Eruntale »

anglesdream:marzę o tym dniem i nocą, ale się jak widać nie da....
gomusan:to co teraz tu się dzieje to nie jest dialog a tym bardziej Dialog, tylko kłótnia pełna chwytów erystyczych, kolokwializmów i samoobalających się argumentów.
a jakoś nie widzę związku moich podpisów z czymkolwiek co sie dzieje w tym temacie.jestem zachwycona że kogoś rozśmieszyłam.umrę zaspokojona.
"Nie jest umarłym ten, który może spoczywać wiekami
Nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"

Do what thou Wilt, but harm none
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

KASTRACJA SZCZURKA

Post autor: krwiopij »

Gomusan, wiec wytlumacz roznice... bo ja ci bardzo chetnie moge opisac, co sie dzieje podczas szczurzego stosunku i jakos istotnych zmian po kastracji samca nie widze... w kazdym razie - nie dla jego satysfakcji...

zreszta nawet jesli takie 'ciupcianko' byloby gorsze - zawsze byloby lepsze od braku 'ciupianka'... a na brak skazany jest samotny plodny samiec...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
AngelsDream
Posty: 1069
Rejestracja: sob gru 11, 2004 11:38 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

KASTRACJA SZCZURKA

Post autor: AngelsDream »

Ja nikomu nie proponuje wycinania macicy, nie wyzywam ludzi od idiotow, debili, wiesniakow etc. Nie twierdzę, ze jestem specjalistka od szczurów, co więcej popieram pogląd, że kastracja ze wzgledu na zachcianki [BEZPODSTAWNE] właściciela jest naganna. Widze jednak, że tu juz wszyscy będą sie nawzajem atakować.
Wyjątki i dwa psy.
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

KASTRACJA SZCZURKA

Post autor: pomarańczowy jelcz »

Bo to dziewcze nie moze zrozumiec,ze nikt stad nie kastruje tak poprostu ;/

Ciagle nam mowi,ze ja wkurza tylko,jak komus,gdy ma samca,zachce sie samicya,el u licha,czy my tak robimy? Albo czy my to pochwalamy? NIE!!!! wiec czemu owo dziewcze "wkurza sie" na nas?
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zachowania i nawyki”