ZDJECIA klatek

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ankuś28
Posty: 129
Rejestracja: pt sie 06, 2010 10:31 pm
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: ankuś28 »

U mnie jeden sznurek jest załatwiony.
Luna :* Diana :* Moje skarbeńki!
<:3)~
Zapraszam do mnie: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=27677
Awatar użytkownika
Melody
Posty: 82
Rejestracja: pt lip 17, 2009 12:13 pm
Lokalizacja: Siemianowice Śl.
Kontakt:

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Melody »

Jestem trochę na tym forum ;) Fajnie by było wiedzieć jak moje '''świństwa'' mieszkają ;) Mam nadzieje, że nie urażę dumy forum, ze wstawię tutaj ich klatkę O0 ::) ;D

Obrazek

I fotki mieszkańców:
MAX (crested angielski 9 mieś-biszkopt) MAŁY (crested angielski aguti-6 mieś)
Obrazek Obrazek

Na święta dostaną klatkę 120-stkę ;)
„Wytrwaj tę walkę(…) a po wewnętrznej burzy ujrzysz w duszy i sercu stateczną pogodę.”
Edmund Bojanowski
ankuś28
Posty: 129
Rejestracja: pt sie 06, 2010 10:31 pm
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: ankuś28 »

Nie znam się na świnkach morskich, ale wydaje mi się, że ta klatka jest dla nich za mała.
Jeśli nie, to przepraszam ;)
Luna :* Diana :* Moje skarbeńki!
<:3)~
Zapraszam do mnie: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=27677
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Blanny »

W życiu nie widziałam świnki morskiej poza sklepem zoologicznym, ani nawet jej nie dotykałam. Nie znam się na klatkach, więc niezbyt wiele mogę powiedzieć. :P
Ale wiem jedno! Twoje prosiaki są śliczne. :D
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
Awatar użytkownika
Olcia5550
Posty: 127
Rejestracja: pn kwie 19, 2010 9:03 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Olcia5550 »

Miałam dużo świnek morskich w życiu, moim zdaniem klatka jest ciuteczkę mała. Fajnie urządzona moje nie miały takiego raju ;)
2 myszory pysia i Misia oraz Fender
Flaumel
Posty: 1354
Rejestracja: pt maja 21, 2010 5:33 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Flaumel »

A dopisek niżej, że na święta dostają większą to ktokolwiek przeczytał ;-)?
Obrazek
Awatar użytkownika
Olcia5550
Posty: 127
Rejestracja: pn kwie 19, 2010 9:03 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Olcia5550 »

Flaumel pisze:A dopisek niżej, że na święta dostają większą to ktokolwiek przeczytał ;-)?
Nie zauwazylam, przepraszam ;)
2 myszory pysia i Misia oraz Fender
Awatar użytkownika
Melody
Posty: 82
Rejestracja: pt lip 17, 2009 12:13 pm
Lokalizacja: Siemianowice Śl.
Kontakt:

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Melody »

Fajnie, że się podoba ;) Co do świnek to dla mnie są w inteligencji zaraz drugie po ogonkach ;D Reagują na imię, słuchają się, to takie słodkie miśki które można dotykać i w ogóle ;D Inne też załatwiają się do kuwety, ale moje są rozpieszczone i ''bobczom'' po całym pokoju niestety ::) :D Szczurki niestety zbyt krótko żyją jak dla mnie bo 2-3 lata, mój Borys żył 6 mieś [*] :( A świnki żyją do 8 lat zazwyczaj ;) Dlatego wybrałam świnki bo i inteligentne jak szczurki, a dłużej żyją a ja przywiązuję się mocno do zwierząt więc 2-3 lata to za mało kochania jak dla mnie :(

Klatka 80x60, 24h otwarta (cały bok otwarty) więc w nocy tez buszują po pokoju :D Teraz zmieniam bo Mały (800g) większy już- prawie tak jak Max ( 1 kg 100g) więc już trochę dupcie im się nie mieszczą, ale jeszcze luz mają więc im nie zagracam klatki ;)
„Wytrwaj tę walkę(…) a po wewnętrznej burzy ujrzysz w duszy i sercu stateczną pogodę.”
Edmund Bojanowski
ankuś28
Posty: 129
Rejestracja: pt sie 06, 2010 10:31 pm
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: ankuś28 »

Faktycznie, nie zauważyłam, że jest otwarty bok.
A dopisek o świętach-owszem, przeczytałam, ale czy nie denerwujemy się, kiedy szczury są trzymane w za małej klatce?
Luna :* Diana :* Moje skarbeńki!
<:3)~
Zapraszam do mnie: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=27677
Flaumel
Posty: 1354
Rejestracja: pt maja 21, 2010 5:33 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Flaumel »

Denerwujemy się, aczkolwiek, jeśli ktoś wyjaśnia czemu nie może wcześniej i zobowiązuje się do jakiegoś terminu to nie ciosamy kołków na głowie, ale czekamy na dotrzymanie słowa i pomagamy w wyborze jeśli jest problem ;-)
Obrazek
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: alken »

fajowe świniaczki i klatke też mają fajnie urządzona a jak będzie większa to w ogóle raj :D
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Melody
Posty: 82
Rejestracja: pt lip 17, 2009 12:13 pm
Lokalizacja: Siemianowice Śl.
Kontakt:

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Melody »

Tak ale zaznaczmy też, że świnki nie są w zwinności takie jak szczury-chodzi mi tutaj głównie o to, ze świnka nie wspina się po meblach czy firanie,a szczur tak. Więc taką świnkę, można mieć 24h wypuszczoną bo nie wejdzie na żaden wysoki mebel, tylko będzie poruszała się po podłodze ;) Moje świnki na wybiegu mają, 2 domki, 6 tunelów, górę sianka i zabawki, więc nawet na kable nie spojrzą bo mają co robić innego niż kable mi gryźć ;) A Klatka tak w prawdzie mówiąc służy im tylko za kuwetę i czasem za jadalnie( czasem, bo zazwyczaj mają miseczki na wybiegu) no i w klatce też mają hamak który uwielbiają ;)

Nie skrzywdziłabym ich tym, że nie mieszczą się w klatce i że biedne siedzą w ciasnej klatce bo tak na szczęście nie jest, a z klatki pewnie jak nową dostaną nawet nie będą chcieli z niej wyjść- w końcu 120 cm i 65 szerokości O0 ;D

Pozdrawiam!
„Wytrwaj tę walkę(…) a po wewnętrznej burzy ujrzysz w duszy i sercu stateczną pogodę.”
Edmund Bojanowski
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: alken »

mój świniak ze swojej nie wychodził z własnej woli ;D tylko o 5 nad ranem stał pod lodówką i darł ryja żeby mu dac jeść, a normalnie jak go po podłodze puściłam to zasuwał do klatki, a w ogródku zasuwał do mieszkania i do klatki :P
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Melody
Posty: 82
Rejestracja: pt lip 17, 2009 12:13 pm
Lokalizacja: Siemianowice Śl.
Kontakt:

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Melody »

OT ::) : a jesteś na jakimś forum może o świnkach? O0
„Wytrwaj tę walkę(…) a po wewnętrznej burzy ujrzysz w duszy i sercu stateczną pogodę.”
Edmund Bojanowski
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: alken »

Melody pisze:OT ::) : a jesteś na jakimś forum może o świnkach? O0
nie, świnkę miałam dawno w dzieciństwie ale w przyszłości jak będę mieć warunki mieszkaniowe na więcej zwierząt to chciałabym miec ze dwa prośki ^-^
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”