ZDJECIA klatek

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Leach
Posty: 21
Rejestracja: wt wrz 28, 2010 7:39 pm

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Leach »

Melody pisze: dostaną klatkę 120-stkę ;)
O to w takiej nawet 3 mogą być.

Ja ma 3 ogonki: Nitke, Igłę i Mulinę w klatce 70x80x40. Zdjęcia dam e przeciągu tygodnia-jak dostane swój stary komputer. :P
Awatar użytkownika
`naatka
Posty: 485
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 5:19 pm
Lokalizacja: Świnoujście

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: `naatka »

A to moja klatka, musiałam ją osiatkować przez co wygląda jak więzienie ::) , bo dziewczyny z łatwością wychodziły każdą stroną.
Mam pytanie - co moge jeszcze im wstawić ? Jakaś taka pusta jest.
Wymiary ; 70x40x46

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek
Obrazek
Ze mną od końca września'10
szczurzaszczuralubiszczurę.
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: zuzka-buzka »

Oj, zmień im klateczkę. takie klatki NIE SĄ dobre dla szczurów. Szczególnie samiczek. One lubią skakać, wspinać się i szaleć, a ta klatka na pewno im tego nie zapewni. Sprzedaj ją za jakieś 70 zł i kup typową 80 x 70 x 40 dla 3 ogonów. :) Tam będą miały niebo... i nie musisz siatkować! :) Albo jak wolisz coś tańszego, a masz miejsce to tu masz super ofertę: http://allegro.pl/klatka-wielka-dla-fre ... 53782.html
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Awatar użytkownika
kao
Posty: 471
Rejestracja: pn lis 23, 2009 6:43 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: kao »

Zgadzam się, mają mało przestrzeni i możliwości wspinania/skakania/zabawy. Mieszczą się w ogóle w tuneliki? Wyglądają na małe.
Awatar użytkownika
`naatka
Posty: 485
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 5:19 pm
Lokalizacja: Świnoujście

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: `naatka »

jak tylko bede miała możliwość oraz fundusze to to zrobie ;), na razie mają gdzie sie wspinać, bo klatka mimo tego że wygląda na małą jest ogromna, a tunele są dośc spore bo to jest rulon z kartki a4.
Obrazek
Ze mną od końca września'10
szczurzaszczuralubiszczurę.
Awatar użytkownika
`naatka
Posty: 485
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 5:19 pm
Lokalizacja: Świnoujście

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: `naatka »

może źle zrozumieliscie wymiary ;) dł. 70 szer.40(szerszej nie moge mieć) a wys. 46. i tak się wspinają po kratkach, tunelikach i nawet po poidełku, a w ciągu dnia po mnie hihi
Obrazek
Ze mną od końca września'10
szczurzaszczuralubiszczurę.
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: zuzka-buzka »

Przyzwoita klatka dla ciurów jest 2 razy wyższa. Co z tego, że długa? Szczurki wolą wspinać się i skakać jak już mówiłam. :) Spokojnie sprzedaż tę klatkę za cenę tej, którą ci wcześniej wysłałam. Postaraj się :) Ogłoś klaciochę na caviarni itp.
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Paul_Julian »

Na zdjęciu ona wygląda na o wiele niższą. Żeby chociaż miała 50 cm wysokości. Mozesz ją sprzedac, albo zaoszczedzić i tę zostawić na tzw. chorobówkę . Zawsze sie przyda. Albo dokupić jakąs tanią i dobudować górę .
Przede wszystkim poidełko daj na zewnatrz, bo je zaraz zjedzą. Możesz im dac jakąs półeczkę na jedzonkiem, drugi hamaczek, kartoniki na podłoże, to sobie podeptają :)
Te rurki kartonowe zaraz pewnie pogryzą i zasikają :D

Aha , i sprawdz dokladnie , czy w jakimś miejscu nie sa odgięte druciki, i co jakiś czas sprawdzaj. Ten typ siatki ma bardzo ostre krawedzie, jesli się przetnie drucik. Podoginaj kombinerkami (przy kuwecie) , a jak są jakies wystające (po przecieciu) to trzeba je przygiąc do "oczka" .
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
`naatka
Posty: 485
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 5:19 pm
Lokalizacja: Świnoujście

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: `naatka »

Paul_Julian pisze:Na zdjęciu ona wygląda na o wiele niższą. Żeby chociaż miała 50 cm wysokości. Mozesz ją sprzedac, albo zaoszczedzić i tę zostawić na tzw. chorobówkę . Zawsze sie przyda. Albo dokupić jakąs tanią i dobudować górę .
Przede wszystkim poidełko daj na zewnatrz, bo je zaraz zjedzą. Możesz im dac jakąs półeczkę na jedzonkiem, drugi hamaczek, kartoniki na podłoże, to sobie podeptają :)
Te rurki kartonowe zaraz pewnie pogryzą i zasikają :D

Aha , i sprawdz dokladnie , czy w jakimś miejscu nie sa odgięte druciki, i co jakiś czas sprawdzaj. Ten typ siatki ma bardzo ostre krawedzie, jesli się przetnie drucik. Podoginaj kombinerkami (przy kuwecie) , a jak są jakies wystające (po przecieciu) to trzeba je przygiąc do "oczka" .

wiem sprawdzam;) własnie jak bede miała kase(tak za miesiac) kupuje jedna klatke i dostawiam na góre, dzieki za pomoc.

bo wg kalkulatora klatka jest na dwa szczury
Obrazek
Ze mną od końca września'10
szczurzaszczuralubiszczurę.
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: zuzka-buzka »

Wg. kalkulatora, nie potrzeb szczurów. :) Bo oprócz wysokości, klaciocha fajna. :) Dokup jakąś wysoką (tak z 50cm wys.), wytnij górę i dostaw. Ciury będą zadowolone... :D
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Awatar użytkownika
renett
Posty: 357
Rejestracja: śr cze 30, 2010 11:06 am
Numer GG: 19009487
Lokalizacja: Szczecin

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: renett »

`naatka pisze:jak tylko bede miała możliwość oraz fundusze to to zrobie ;), na razie mają gdzie sie wspinać, bo klatka mimo tego że wygląda na małą jest ogromna, a tunele są dośc spore bo to jest rulon z kartki a4.
A nie lepiej klatkę postawić tak żeby 70 to była wysokość, ja tak zrobiłam z króliczą 120-stką i bardzo się babom podoba ;)
Ze mną :Tedi, Miśka, Kazik
Za TM : Bolek, Basia, Wiesiunia, Mamuśka, Mała Biała, Foster, Mała Czarna, Nubi, Besti, Teodorek, Tosiu, Termit, Afra, Jasiu, Abra, Pyra
Nasz temat : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=34178
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: zuzka-buzka »

Ale wtedy długość kiepska... :-\ Najlepiej jak sprzeda tą, co ma i kupi 70 x 80 x 40. Wyjdzie ją może parę zł drożej, a tak to dużo więcej.
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: zalbi »

renett pisze:
`naatka pisze:jak tylko bede miała możliwość oraz fundusze to to zrobie ;), na razie mają gdzie sie wspinać, bo klatka mimo tego że wygląda na małą jest ogromna, a tunele są dośc spore bo to jest rulon z kartki a4.
A nie lepiej klatkę postawić tak żeby 70 to była wysokość, ja tak zrobiłam z króliczą 120-stką i bardzo się babom podoba ;)
ale podstawa 40 x 40 też nie jest fajna. już lepiej tak, jak jest.
poza tym taka "postawiona" klatka byłaby nie funkcjonalna - kuweta z tylu klatki itd..
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Awatar użytkownika
`naatka
Posty: 485
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 5:19 pm
Lokalizacja: Świnoujście

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: `naatka »

zuzka-buzka pisze:Ale wtedy długość kiepska... :-\ Najlepiej jak sprzeda tą, co ma i kupi 70 x 80 x 40. Wyjdzie ją może parę zł drożej, a tak to dużo więcej.

tak tylko ja nie mam tyle pieniędzy żeby najpierw wydawać łącznie 140 zł na klatke a zaraz potem ją sprzedawać ... i tak przez większość dnia są poza klatką.
Obrazek
Ze mną od końca września'10
szczurzaszczuralubiszczurę.
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: zuzka-buzka »

i co? Ale szczury to zwierzęta nocne. ty śpisz, a one nie mogą poskakać. :( Mówię Ci - sprzedaj tę co masz i kup 70 x 40 x 80. Jest za 110zł... To aż tak duuuużo?
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”