Temat archiwalny Karm polecanych - nieaktualny!

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Flaumel
Posty: 1354
Rejestracja: pt maja 21, 2010 5:33 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Karmy POLECANE

Post autor: Flaumel »

Zuzka, gdzieś już było powiedziane (nie tylko do Ciebie i do wszystkich): SPOKOJNIEJ i uprzejmiej.
+ początkujący użytkownik przecież może pomylić Vitapol z Vitacraftem, więc po co tyle gwałtowności? Żeby kolejna osoba stąd poszła i szczury zostały bez wsparcia wiedzy osób które mają większe doświadczenie...?
Obrazek
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Karmy POLECANE

Post autor: zuzka-buzka »

Ale ile razy można gadać? Vitapol to syf, vitapol to syf, vitapol to syf... I tak w kółko... A skoro ma już szczurki, to chyba powinna coś na ich temat wiedzieć,nie?
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Awatar użytkownika
`naatka
Posty: 485
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 5:19 pm
Lokalizacja: Świnoujście

Re: Karmy POLECANE

Post autor: `naatka »

zuzka-buzka pisze:Ale ile razy można gadać? Vitapol to syf, vitapol to syf, vitapol to syf... I tak w kółko... A skoro ma już szczurki, to chyba powinna coś na ich temat wiedzieć,nie?
bo mnie zaraz wyprowadzisz z równowagi.. A ty coś powinnaś wiedzieć o ortografii jak czytam twoje wypowiedzi.
Kupiłam im to dzisiaj więc nie karmie ich tym ciągle ! to po pierwsze, po drugie oprócz vitapolu był vitacraft i mi się myliło bo obydwa na vita!
Obrazek
Ze mną od końca września'10
szczurzaszczuralubiszczurę.
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Karmy POLECANE

Post autor: zuzka-buzka »

Wypchaj się. Ortografia, a dawanie szczurom syfu to dwa różne światy. Szkoda gadać... ::) A ja nie aż tak często robię błędy, nie przesadzajmy. -.-

Ta... Niby "nie będą jadły tego cały czas..." to jak wytłumaczysz swoją wypowiedź "Kupiłam im vitapol... mam nadzieję, że zjedzą".

P.S. ty już dawno wyprowadziłaś mnie z równowagi...
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Awatar użytkownika
`naatka
Posty: 485
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 5:19 pm
Lokalizacja: Świnoujście

Re: Karmy POLECANE

Post autor: `naatka »

jak nie zjedzą to go nie będą dostawać. skoro kurczaczki jesteś taka wszechwiedząca to czemu nie jesteś modem a wszyscy się poprawiają? . ogarnij się. Syfu im nie daje, codziennie mają w misce świeże warzywa i owoce więc przyhamuj .

bez wulgaryzmów. jordan
Ostatnio zmieniony pt lis 26, 2010 1:09 am przez jordan, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: wulg.
Obrazek
Ze mną od końca września'10
szczurzaszczuralubiszczurę.
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Karmy POLECANE

Post autor: zuzka-buzka »

A vitapol to co? Najzdrowsza karma dla ogonów? Dobra, nie będę się kłócić o dobro szczurów... Bo jeszcze mi się oberwie. :-\
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Flaumel
Posty: 1354
Rejestracja: pt maja 21, 2010 5:33 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Karmy POLECANE

Post autor: Flaumel »

Dziewczyny, spokojniej.
Tak jak powiedziałam: początkujący użytkownicy MOGĄ pomylić Vitacrafta z Vitapolem, szczególnie, że ten drugi jest zazwyczaj wystawiany w bardziej widocznych miejscach.
Naatka już wie, że się pomyliła i wierzę, że nie zrobi tego po raz drugi, prawda :) ?
A Ty Zuzka, proszę, delikatniej... Naprawdę nie chciałabym, żeby ludzie odchodzili z forum, tylko dlatego, że się denerwujemy. Jeśli jesteś wściekła - poczekaj moment, zanim coś napiszesz, po paru minutach będzie dużo łagodniej i sympatyczej.
Jesteśmy tutaj, żeby pomóc, a nie krzyczeć...
Obrazek
Awatar użytkownika
Astry
Posty: 529
Rejestracja: śr lut 24, 2010 7:52 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Karmy POLECANE

Post autor: Astry »

Zuzka, spokojnie, Ty pewnie też pierwsze szczury miałaś z zoologa i karmiłaś je jakimś vitapolem, większość tak robiła. A forum jest po to, żeby uświadomić początkujących, że tak robić nie wolno, a nie, żeby na nich najeżdżać. Tym sposobem zrazisz nowych użytkowników, a nie o to chodzi
Ze mną: już żaden szczurek... :(
Oraz piesek Czika, tymczas Antoś, tymczas kotek Oczko :)
Za TM [*]: Schizia, Tequila, Ciapek, Nina, Sepsa, Kokaina, Heroina, Emi, Sonic, Juna, Filiżanka, Jacky
I dwa skoki Kleopatra i Nefretete [*]
Awatar użytkownika
`naatka
Posty: 485
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 5:19 pm
Lokalizacja: Świnoujście

Re: Karmy POLECANE

Post autor: `naatka »

właśnie, szczególnie że tego nie ruszają..
Obrazek
Ze mną od końca września'10
szczurzaszczuralubiszczurę.
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Karmy POLECANE

Post autor: zuzka-buzka »

Astry, ja nie. :D Nigdy nie miałam szczurów i od maja się przymierzam do nich. Więc nie karmiłam swoch pierwszych szczurów vitapolem, ani nie były one z zoologa. Ale będą stąd. :) I będą karmione JR farmem/vitakraftem/VL/timą.
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Awatar użytkownika
Astry
Posty: 529
Rejestracja: śr lut 24, 2010 7:52 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Karmy POLECANE

Post autor: Astry »

No to dobrze :). Ale większość z nas (Ja niestety też :( ) pierwsze ogony zakupiła w zoologu, biedne :(
Ze mną: już żaden szczurek... :(
Oraz piesek Czika, tymczas Antoś, tymczas kotek Oczko :)
Za TM [*]: Schizia, Tequila, Ciapek, Nina, Sepsa, Kokaina, Heroina, Emi, Sonic, Juna, Filiżanka, Jacky
I dwa skoki Kleopatra i Nefretete [*]
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Karmy POLECANE

Post autor: zuzka-buzka »

Astry pisze:Zuzka, spokojnie, Ty pewnie też pierwsze szczury miałaś z zoologa i karmiłaś je jakimś vitapolem, większość tak robiła. A forum jest po to, żeby uświadomić początkujących, że tak robić nie wolno, a nie, żeby na nich najeżdżać. Tym sposobem zrazisz nowych użytkowników, a nie o to chodzi
Ale "najeżdżania" nauczyła mnie zalbi. Ona też najeżdża. :P
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Flaumel
Posty: 1354
Rejestracja: pt maja 21, 2010 5:33 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Karmy POLECANE

Post autor: Flaumel »

Wybaczcie offtop.
Zuzka: to, że ktoś robi rzeczy, które mogą odstraszać ludzi to oznacza, że po pierwsze MA WYSTARCZAJĄCE doświadczenie żeby to robić. Po drugie: wydaje mi się, że jedna taka osoba wystarczy i niekoniecznie musisz brać z Zalbi przykład. :)
Obrazek
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Karmy POLECANE

Post autor: zuzka-buzka »

offtop:

Postaram się już być grzeczna. :D A wy nie pozwólcie by byle gó*** tutaj rządziło (tj. ja xD).

KONIEC, proszę o nie zjedzenie mnie. :P
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Karmy POLECANE

Post autor: alken »

a tak sobie a muzom, vitakraft to też taka sobie średnia karma i za droga jak na swoją mierną jakość :P
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”