[Klatka] - Wasze klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Chyna
Posty: 600
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 7:03 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Chyna »

zuzka-buzka pisze:To było takie "odegranie", ponieważ szanowna chyna uznała, że klatka moich samców (70 x 40 x 80) jest dla nich o wiele za mała, męczą się w niej i nie mogą wybiegać... ::) w dodatku próbuje mi wcisnąć kit, że na 1 zdj. jest dużo większa niż na 2. ::)
No i znowu.

- "szanowna chyna"

"- męczą się w niej i nie mogą wybiegać"

- "próbuje mi wcisnąć kit, że na 1 zdj. jest dużo większa niż na 2. ::)" - jaki kit? Wyraziłam swoje spostrzeżenie.

Widzę, że nie da się z Tobą spokojnie porozmawiać.
Obrazek
Filipek [`], Kuodzio Synek M.[`], Oli [`], Frankie [`], Tobiasz[`], Noel[`], Lijam[`], Adrian[`], Robert[`], Artur[`], Gem[`], James[`], Chris ['], Alan ['], Nicky, Lennon, Paul, George
Opaki
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: zuzka-buzka »

Ale cały czas się kogoś czepiasz! Alken karmi niezdrowym jedzeniem szczury, a ja moich chłopaków męczę malutką klatką. ::) Nawet jak ci wytłumaczyli, że ta klatka JEST DOBRA, to stawiałaś na swoim, mówiąc, że szczury się w niej męczą i nie mają szansy na wybieganie się. A to z tym, że klatka jest na 1 zdjęciu duuuużo większa niż na 2 to już przesada. ::)
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: zuzka-buzka »

Da się spokojnie porozmawiać, jak ktoś mi nie będzie kitu wciskał! NIKT mi nie będzie mówił, że moje szczury męczą się w za małej klatce. >:(

A skoro nie rozumiesz wyrażenia "szanowna chyna", to już twój problem. Ale tylko powiem, że to zwrot grzecznościowy.


Żeby nie było kompletnego off'a - klatka moich jajcarzy. 8)

lokum chłopaków dzisiaj... Macie jakiś pomysł co jeszcze dać na dole na kuwecie? Bo ja sama już nie wiem... A te pomarańczowo - zielone arcydzieła to oczywiście made by Nietoperek. :-* szczurki serdecznie dziękują. :P

Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Awatar użytkownika
Chyna
Posty: 600
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 7:03 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Chyna »

zuzka-buzka pisze:Ale cały czas się kogoś czepiasz! Alken karmi niezdrowym jedzeniem szczury,
Coś Ty się tak przyczepiła sytuacji z Alken!
Napisała, cytuję:
alken pisze:moje zeżrą wszystko, cokolwiek bym im nie dała, zdrowe czy niezdrowe :P
- to mnie zaniepokoiło i napisałam o swoim niepokoju; Alken, podkreślam, sama przyznała, że miałam prawo spytać więc czemu żeś się czepiła tego?
zuzka-buzka pisze:a ja moich chłopaków męczę malutką klatką. ::)
Nie odpuścisz, prawda? Będziesz się w kółko powtarzać jak katarynka o Alken i o Twojej klatce co będzie się równało, że "cały czas się kogoś czepiam".
zuzka-buzka pisze:Nawet jak ci wytłumaczyli, że ta klatka JEST DOBRA, to stawiałaś na swoim, mówiąc, że szczury się w niej męczą i nie mają szansy na wybieganie się.
Przecież przyznałam rację kiedy mi kilka osób napisało, że klatka jest w porządku.

Czego Ty ode mnie chcesz?
Obrazek
Filipek [`], Kuodzio Synek M.[`], Oli [`], Frankie [`], Tobiasz[`], Noel[`], Lijam[`], Adrian[`], Robert[`], Artur[`], Gem[`], James[`], Chris ['], Alan ['], Nicky, Lennon, Paul, George
Opaki
Awatar użytkownika
WildHeart
Posty: 1184
Rejestracja: pt cze 18, 2010 11:59 am
Numer GG: 5104941
Lokalizacja: WPR
Kontakt:

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: WildHeart »

weźcie obie skończcie bo to już nudne jest. dwa krzykacze sie znalazły i za wszelka cene próbujecie udowodnic ze jesteście fajniejsze niz w rzeczywistości. zal.
Awatar użytkownika
Chyna
Posty: 600
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 7:03 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Chyna »

zuzka-buzka pisze:Da się spokojnie porozmawiać, jak ktoś mi nie będzie kitu wciskał! NIKT mi nie będzie mówił, że moje szczury męczą się w za małej klatce. >:( [/quore]

Nosz bulwa mać!
Wydawała, podkreślam, wydawała mi się za mała ale okazuje się, że na szczęście się pomyliłam!
zuzka-buzka pisze:A skoro nie rozumiesz wyrażenia "szanowna chyna", to już twój problem. Ale tylko powiem, że to zwrot grzecznościowy.
Jeśli chodzi o wciskanie kitu to kto komu... Przecież to było z jawnym sarkazmem.

Mam dość tematu, dość offtopu.
Obrazek
Filipek [`], Kuodzio Synek M.[`], Oli [`], Frankie [`], Tobiasz[`], Noel[`], Lijam[`], Adrian[`], Robert[`], Artur[`], Gem[`], James[`], Chris ['], Alan ['], Nicky, Lennon, Paul, George
Opaki
Awatar użytkownika
Chyna
Posty: 600
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 7:03 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Chyna »

gietkafredka pisze:weźcie obie skończcie bo to już nudne jest. dwa krzykacze sie znalazły i za wszelka cene próbujecie udowodnic ze jesteście fajniejsze niz w rzeczywistości. zal.
Ja już napisałam: EOT.

Po prostu nie podoba mi się postawa i zachowanie zuzki-buzki. Ciska się w moją stronę a ja nie zamierzam siedzieć jak pies z podwiniętym ogonem.

Ale że porozmawiać się nie da - trudno.
Obrazek
Filipek [`], Kuodzio Synek M.[`], Oli [`], Frankie [`], Tobiasz[`], Noel[`], Lijam[`], Adrian[`], Robert[`], Artur[`], Gem[`], James[`], Chris ['], Alan ['], Nicky, Lennon, Paul, George
Opaki
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: alken »

weźcie się kłóćcie na Pw albo na gołe klaty wyskoczcie a nie śmiecicie w temacie.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
WildHeart
Posty: 1184
Rejestracja: pt cze 18, 2010 11:59 am
Numer GG: 5104941
Lokalizacja: WPR
Kontakt:

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: WildHeart »

malutki offtop: gole klaty! gole klaty!
Awatar użytkownika
Chyna
Posty: 600
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 7:03 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Chyna »

gietkafredka pisze:malutki offtop: gole klaty! gole klaty!

Hehehe.
Obrazek
Filipek [`], Kuodzio Synek M.[`], Oli [`], Frankie [`], Tobiasz[`], Noel[`], Lijam[`], Adrian[`], Robert[`], Artur[`], Gem[`], James[`], Chris ['], Alan ['], Nicky, Lennon, Paul, George
Opaki
Awatar użytkownika
Szczurmen
Posty: 43
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 1:26 pm
Lokalizacja: Knurów

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Szczurmen »

No to ja w takim razie pokażę swoją klatkę. Planuję zaadoptować wkrótce 2 albo 3 szczurasy ;D . Klatka ma wymiary 70x40x80cm (od PYKO). Półki są lakierowane. Ma ktoś pomysł co by tu jeszcze wstawić ?

http://img215.imageshack.us/img215/8947/dsc03307v.jpg

http://img225.imageshack.us/img225/525/dsc03305w.jpg
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Blanny »

A półki czym lakierowane?
Bo lakier może zaszkodzić szczurom, jak będą go jadły. (Gryzły półki.)

Ja bym dodała więcej hamaczków (możesz je zrobić z kawałków polaru lub bawełny, np. używając starych koszulek). A do koszyków wsadziła coś miękkiego, papier toaletowy, skrawki bawełny/polarku.
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
Awatar użytkownika
Szczurmen
Posty: 43
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 1:26 pm
Lokalizacja: Knurów

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Szczurmen »

Lakier jest ekologiczny, bezbarwny do drewna, Blanny, więc nie powinien być szkodliwy.
A do koszyczków to pewne, że je czymś wypełnię :)
Awatar użytkownika
Chyna
Posty: 600
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 7:03 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Chyna »

Szczurmen pisze:No to ja w takim razie pokażę swoją klatkę. Planuję zaadoptować wkrótce 2 albo 3 szczurasy ;D . Klatka ma wymiary 70x40x80cm (od PYKO). Półki są lakierowane. Ma ktoś pomysł co by tu jeszcze wstawić ?

http://img215.imageshack.us/img215/8947/dsc03307v.jpg

http://img225.imageshack.us/img225/525/dsc03305w.jpg
Masz taki domek jak ja :)

Co do wstawienia - jakiś tunel może?
Obrazek
Filipek [`], Kuodzio Synek M.[`], Oli [`], Frankie [`], Tobiasz[`], Noel[`], Lijam[`], Adrian[`], Robert[`], Artur[`], Gem[`], James[`], Chris ['], Alan ['], Nicky, Lennon, Paul, George
Opaki
Awatar użytkownika
Szczurmen
Posty: 43
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 1:26 pm
Lokalizacja: Knurów

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Szczurmen »

Zastanowię się i może wcisnę jeszczę gdzieś tunel 8)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”