Śmietnik :D / Prawie SB

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: alken »

dzisiaj mi normalnie witki opadły, gadam z koleżankami temat zszedł na szczury...jedna z nich miała kiedyś samicę z zoologa (ma nadal?) i urodził się jej małe, potem zostawiła córeczkę, później chciała znowu samca dopuścić (bo jej sie kluski spodobały) ale jednak nic z tego nie wyszło i dała sobie spokój (odradzałam jej to z resztą), kupiła potem jeszcze jedna panienkę...oczywiście mowilam jej o forum, o adopcjach, o chowie wsobnym ale najwyraźniej nie dotarło. potem nie słyszałam nic o tych szczurach aż do dziś:

"a kiedyś zrobiłam taki eksperyment wsadziłam do tych moich trzech samca a on 15 minut i puknął wszystkie i wszystkie zaszły"
normalnie zaniemówiłam.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: zyberka »

Ło Boże i co ona zrobiła z taką ilością dzieciarni potem :o ???
Patrząc na forum i na to jak ciężko idzie rozdawanie maluchów to chyba dała kotu....
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Sheeruun »

Ja nawet nie chcę wiedzieć co ona z tymi maluchami zrobiła..
Brak słów.
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Sheeruun »

"Dzień dobry, nazywam się ****, dzwonię z firmy ***** i chciałbym zaprosić Pana na bezpłatny pokaz artykułów leczniczych, któy odbędzie się już jutro w hotelu Hańcza. Na pokazie prezentowane będą maty lecznicze, żele rozgrzewające...(tu kilka minut wymieniania jakiś dziwnych produktów).. Czy zaszczyci nas Pan swoją obecnością?"

Nie, nie zaszczycę! Ja mam ich już dość, kilka razy dziennie dzwonią, jak się taki rozgada, to nawet nie ma kiedy się wtrącić i powiedzieć, że nie jestem zainteresowany.. :-X
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Cyklotymia »

To odkładaj słuchawkę - chamskie, ale jak się nie ma czasu, to w sam raz.
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: yss »

możesz mniej chamsko: wejdź mu w słowo, nieważne, czy gada dalej czy nie [im tam każą nie przerywać ;) więc pewnie będzie gadał] powiedz nie, dziękuję bardzo, do widzenia - i odłóż.
najlepsi są ci co pytają np o Zenka Kwiatkowskiego. nie, pomyłka. o, przepraszam. ale może pani będzie zainteresowana............. [i tu potok słów]
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: alken »

ja jak tacy dzwonią to od razu mówię nienienienienienienie i to przerywa słowotok :P

a co do koleżanki to podobno "rozdała po ludziach" tylko się zastanawiam jakich ludziach bo juz z tego pierwszego miotu dwoch chlopcow poszło do węza bo chętni się skończyli :-\ mogłam jej sto razy mówić że forum itp nawet się zarejestrowała a i tak "musiałam ich oddac z wielkim zalem do weza"
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Nietoperrr... »

A pomyśleć tylko,ile jest takich ludzi jak ta koleżanka... :-[ Cóż,żebyśmy nie wiem jak się starali,świata nie zmienimy.

A jak mi taki gość z "telefonicznej akwizytorni" dzwoni z reklamą kolejnych perfum czy golarek,mówię mu,że mi się właśnie dziecko tak paskudnie w majty zesrało,że żadne perfumy tego nie usuną ani golarka nie zbierze,no chyba że mi tu przyjedzie i posprząta.Do usłyszenia.
;)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Sheeruun »

A jak mi taki gość z "telefonicznej akwizytorni" dzwoni z reklamą kolejnych perfum czy golarek,mówię mu,że mi się właśnie dziecko tak paskudnie w majty zesrało,że żadne perfumy tego nie usuną ani golarka nie zbierze,no chyba że mi tu przyjedzie i posprząta.Do usłyszenia.
Usmiałem się tak, że aż zacżąłem się dusić.. ::)
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Cyklotymia »

Buhahaha, chyba bym padła ze śmiechu jakbym pracowała jako akwizytor i coś takiego bym usłyszała... xD
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Nietoperrr... »

A ja zawsze w słuchawce słyszałam jedynie niezręczną ciszę... ::)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: yss »

nietoperr, pozwolisz, że wykorzystam kiedyś?......
ten się nie myli, kto nic nie robi
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Nietoperrr... »

yss pisze:nietoperr, pozwolisz, że wykorzystam kiedyś?......
Nie opatentowałam jeszcze,tak że do woli korzystać można,bez uiszczania kosztów kopiowania! ;D
A działa na prawdę piorunująco na wszystkie takie niechciane oferty przez telefon.Co śmieszniejsze,taka sytuacja na prawdę miała miejsce,nie wymyśliłam tego... ::) Córa najpierw narobiła Wietman w swoich majtach,nie dokończyła,więc posadziłam ją na nocniku(a wszystkie ubrania a fe...),wtem zadzwonił telefon z "miłym panem",ja już wkur... na maksa,bo jedną ręką ściągam obfajdolone ubranka,w drugiej trzymam telefon,a tu mi córa się podnosi i resztę zawartości nocnika wywala NA DYWAN!!!
No i jak tu się nie wyżyć na panie akwizytorze,jak mi akurat perfumy proponuje... ???
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: lavena »

Łiiii... będę miała szczurasa ;D
Pomagam w transporcie i przez parę dni futrzak będzie u mnie... jak się cieszę... brakuje mi strasznie jakiegoś zwierza w domu...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”