Moje 3 małe królewny

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
gruszka1990
Posty: 355
Rejestracja: czw kwie 17, 2008 6:38 pm
Lokalizacja: Poznań / Białystok

Moje 3 małe królewny

Post autor: gruszka1990 »

Witajcie :) Najpierw chciałabym się przedstawić - jestem tutaj nowa, mimo, że już od kilku lat śledzę forum:) Jestem Magda i szczurami zajmuje się od 2 lat. A teraz chciałabym przedstawić Wam moje małe królewny!!! 3 śliczne urwisy: Lejla (albinosek), Wiki (czarny kapturek) i Gruba (która wcześniej była Blanką, ale stwierdziłam, że to jedyny sposób żeby odróżnić ją od siostry - również albika). Laseczki są u mnie od 3 dni i całkowicie zawładnęły sercem moim i mojego chłopaka ;)
Są to siostrzyczki z jednego miotu, więc ominął mnie problem z łączeniem. I oswajaniem - bąble były brane na ręce od małego. Obecnie mają ponad półtora miesiąca i z tego miejsca dziękuje Pattonite za nie ;)
Od tych kilku dni bez przerwy skaczemy nad nimi hehe urządziliśmy im piękną klateczkę i oczywiście zaczęliśmy się z nimi zapoznawać :) Na początku Wika była nieco zestresowana, piszczała i nie dawała się wziąć na ręce, w przeciwieństwie do sióstr które wręcz pchały się do nas ;) Na szczęście następnego dnia czarnula okazała się mega przyjazna. Lejla jest wielką odkrywczynią z adhd, non stop łazi (po pokoju lub klatce, zwiedza, jest najodważniejsza). Natomiast Gruba jest leniwa i wydaje się jakby nic ją nie obchodziło ;D Opróćz tego jest strachliwa, ale straszny z niej przytulas.
Jak narazie ulubionym zajęciem dziewczynek jest wspinanie się po klatce, mimo że chodzą wolno po pokoju (pod moim czujnym okiem) to jeszcze trochę się boją większej przestrzeni. Nie mogę tego powiedzieć o Lejli, która wczoraj schowała się pod materacem od łóżka i spędziliśmy 2h na przetrząsywaniu całego mieszkania w poszukiwaniu jej...
Niedługo wstawię zdjęcia laseczek ale narazie są zbyt ruchliwe żeby mozna było je złapać w obiektyw hihi :) Pozdrawiam
Obrazek

Obecnie przy mnie trzy dzielne siostrzyczki: Wiki, Gruba, i Lejla <3 oraz kot o imieniu Kot =)
Za TM: Maciuś, Wojtuś i Grysia[']
kalusia2
Posty: 345
Rejestracja: pn sie 02, 2010 8:18 pm
Kontakt:

Re: Moje 3 małe królewny

Post autor: kalusia2 »

mizianko dla twoich krolewien, czu jak to tam się pisze ;) I rzrószaj trochę Grubą, kobieta ma lepsze samopoczucie, gdy podoba się sobie :D . No chyba, że gruba siebie akceptuje taką jaka jest ;D
Antek, Kapsel i Sznurek po drugiej stronie tęczy... (*) (*) (*)
Obrazek
http://marzycielskapoczta.pl/
ammy88 - jesteś nieoceniona!
Awatar użytkownika
gruszka1990
Posty: 355
Rejestracja: czw kwie 17, 2008 6:38 pm
Lokalizacja: Poznań / Białystok

Re: Moje 3 małe królewny

Post autor: gruszka1990 »

Odświeżam wątek bo mam chwilę wolnego czasu a bardzo chciałabym pokazać Wam moje koszmarki :D niestety, dziewczyny są tak ruchliwe że ciężko zrobić im zdjęcie, ale na początek wstawiam 3 fotki z pierwszych dni u mnie :)
Obrazek
To są moje dwie pannice albinoski - Lejla i Gruba
Obrazek
Wikulka - chyba jedyna która jak narazie reaguje na swoje imię, bo dwóch pozostałych nie potrafiłam długo rozróżnić. Aktualnie, dostrzegam między nimi taką różnicę, że Lejla ma jakby podkrążone oczka a Grubas nie, tyle że Gruba jakiś czas temu oberwała od sióstr w bójce i ma lekko nadszarpnięte ucho. Ale to nic poważnego, prawie się zagoiło ! :)
Obrazek
A tutaj proszę, któryś Labiś z bliska :)

Dziewczyny rosną jak na drożdżach i zawładnęły sercem moim i mego chłopaka. Chyba bardziej wycackanych i wykochanych dziewczyn nikt nie ma hehe nie mogę po prostu kiedy mój facet bierze je i każdą po kolei całuje w nosek :D :D :D i tak słodko do nich mówi ;d A ja wpadłam w taki szał że każde oszczędności wydaje na smakołyki bądź gadżety dla nich. Muszę się opanować bo niedługo nie będę miała co jeść ;)

Szczurki odkryły już cały mój pokój, nie ma miejsca które można by było przed nimi uchronić. Laski łażą po szafkach, biurku, po łóżku, pod nim oraz w nim (to ich ulubiona kryjówka, rzecz jasna jak jest tam schowana pościel :D). Ostatnio Gruba, najmniej ruchliwa z nich (!) i zdaje się największa ciapa znalazła sobie świetną zabawę a mianowicie wspinanie się po drzwiach suwanych od szafy, prawie do samego sufitu! Niedługo zaczną przechodzić przez ściany :o :o

Wiktoria za to ostatnio wpadła, podczas zabawy, do akwarium mojego Andrzeja. Dodam jeszcze, że moja biedna rybka niedługo umrze na zawał lub z głodu, bo szczury nie dość że zaczepiają go łapkami to i wtykają swoje wszędobylskie pyszczki do wody i wyjadają jedo jedzenie! Koszmar!

Aktualnie nie mogę już wytrzymać z tęsknoty bo laseczki już od 4 dni są pod opieką mojej współlokatorki ale dzisiaj mój chłopak wybiega je przez cały wieczór bo specjalnie do nich wraca :D Ja zobaczę je dopiero w czwartek <tęskni> <baardzo> :(

Pozdrawiam ! :)
Obrazek

Obecnie przy mnie trzy dzielne siostrzyczki: Wiki, Gruba, i Lejla <3 oraz kot o imieniu Kot =)
Za TM: Maciuś, Wojtuś i Grysia[']
Awatar użytkownika
gruszka1990
Posty: 355
Rejestracja: czw kwie 17, 2008 6:38 pm
Lokalizacja: Poznań / Białystok

Re: Moje 3 małe królewny

Post autor: gruszka1990 »

Obrazek

Obecnie przy mnie trzy dzielne siostrzyczki: Wiki, Gruba, i Lejla <3 oraz kot o imieniu Kot =)
Za TM: Maciuś, Wojtuś i Grysia[']
Awatar użytkownika
Lusia
Posty: 363
Rejestracja: ndz paź 10, 2010 9:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje 3 małe królewny

Post autor: Lusia »

http://img294.imageshack.us/i/sdc13487.jpg/ - śliczna
wypisz wymaluj mój Lusio ;]
Klusek[*][/color][/b] Hasko[*][/color][/b] Lusiek[*][/color][/b] Shogun[*][/color][/b]
Obrazek
Awatar użytkownika
gruszka1990
Posty: 355
Rejestracja: czw kwie 17, 2008 6:38 pm
Lokalizacja: Poznań / Białystok

Re: Moje 3 małe królewny

Post autor: gruszka1990 »

Nie wiem czemu ale ona wciaz ma taką bardzo milutką sierść, bo jej siostry już nie tak, zrobiła im się bardziej szorstka a ta mała wciąż taka puchata jak maleńki szczurek :)
Obrazek

Obecnie przy mnie trzy dzielne siostrzyczki: Wiki, Gruba, i Lejla <3 oraz kot o imieniu Kot =)
Za TM: Maciuś, Wojtuś i Grysia[']
borówka
Posty: 341
Rejestracja: pt paź 29, 2010 6:22 pm
Lokalizacja: Tychy

Re: Moje 3 małe królewny

Post autor: borówka »

Ale śliczne są! Wszystkie 3 :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”