ZDJECIA klatek

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: merch »

mozna przypiac dociety gruby polar lud drybed , ja w laczonych klatkach tak robie przypinasz takimi klamerkami do nabycia w papierniczych , potm zdejmujesz pierzesz i nakladasz znowu w zooplusie jest te sciolka prasowana z konopii, ja kupuje na wylozenie tarasow , tez sie nada.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Blanny »

Też stosuje tą prasowaną konopie. Jest super. :)
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Izabela »

Moim zdaniem takie jedno pięterko na całą klatkę nie zaszkodzi - urozmaica przestrzeń i zwiększa pole powierzchni, po której szczury mogą chodzić. Kiedyś, gdy miałam inną klatkę, zawsze miałam takie druciane pięterka. Wykładałam je polarem (łatwy do prania) zabezpieczając go klipsami biurowymi tak, by się nie przesuwał - szczurom było miękko, ciepło i bezpiecznie. Polecam.
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Awatar użytkownika
kinia87
Posty: 954
Rejestracja: czw lis 04, 2010 7:22 pm
Lokalizacja: BDG

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: kinia87 »

juz wiem;) na pieterku bedzie przezroczysta pleksi, wycieta na wymiar wraz z otworem na wejscie, tak samo na wiszacej trojkatnej polce (bo ma dziurki na dnie). Latwe do czyszczenia, nie trzeba sie paprac z praniem co chwile, wystarczy szmatka przejechac. Cena na szczescie w tym wypadku nieistotna, bo bede to miala za free... a wiem, ze normalnie koszt jest dosc spory... wiec zawsze te troche do przodu... I nie bedzie obawy z laniem przez pietra w dol i zasikaniem sobie jedzonka czy domku;)
ale mimo wszystko i tak mam nadzieje, ze moje dziewuchy beda grzeczne i beda robily toalete tylko na dole...

a wlasnie, moze dac w razie czego mala narozna kuwetke na pietrze? tylko nie bardzo wiem, w ktorym miejscu ja umiescic hmm... plac zabaw ewentualnie mozna w prawo przesunac i wtedy w lewym rogu walnac kuwete, zaraz przed hamakiem.. wtedy moze wyeliminowalabym opcje lania w hamaczek;]
Ze mną: szczurasy Zgredek i Dzikus + pieseł Tajfuno >:D Za TM: Tosia, Essi, Aya, Mishka, Ciaposław, Tajfunio, Lunka, Krecik, Gucio [*] [/b]
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: lovekrove »

Kuweta fajna sprawa, jak szczurki potrafią z niej korzystać. Ja próbuję swoich chłopaków nauczyć, więc codziennie zbieram ich niezwykle smrodliwe kupki i wrzucam do kuwety, za którą służy kokos. To te dranie zamiast zrozumieć, że tam należy się załatwiać, to one wygrzebują te kupki... :P Nie mam już powoli do tego cierpliwości.
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
Awatar użytkownika
kinia87
Posty: 954
Rejestracja: czw lis 04, 2010 7:22 pm
Lokalizacja: BDG

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: kinia87 »

no zobaczymy,..moze moje maluchy sie naucza ;)
pytanie z innej beczki... czym przemywac poleczki/tarasy? bo generalnie takie rzeczy trzeba praktycznie robic codziennie, no i teraz czym? tzn szmateczka to wiem;) chodzi mi bardziej o plyn/zel czy cokolwiek, co uzywacie... nie chce chemikaliami zbednymi zaszkodzic, wiec wole spytac:)
Ze mną: szczurasy Zgredek i Dzikus + pieseł Tajfuno >:D Za TM: Tosia, Essi, Aya, Mishka, Ciaposław, Tajfunio, Lunka, Krecik, Gucio [*] [/b]
Awatar użytkownika
lola900
Posty: 235
Rejestracja: wt sty 19, 2010 6:21 pm

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: lola900 »

Ja codziennie (no dobra, może nie codziennie, czasem mi się nie chce :P ) biorę je pod prysznic i myję mydłem :)
Zara, Roxi, Maja, -czyli moje maleństwa ♥♥♥
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Blanny »

Ja używam mydła w płynie albo płynu do naczyń.
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
Awatar użytkownika
kinia87
Posty: 954
Rejestracja: czw lis 04, 2010 7:22 pm
Lokalizacja: BDG

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: kinia87 »

ok, tyle ze ja mam polke i koszyki tak przymocowane, ze ciezko je wyjac ::)
oczywiscie przy sprzataniu generalnym calosciowym klatke wezme pod prysznic...
a tymczasem, jak wymyc te polki / koszyki bez wyjmowania ich? i bez szkodzenia chemikaliami?
Ze mną: szczurasy Zgredek i Dzikus + pieseł Tajfuno >:D Za TM: Tosia, Essi, Aya, Mishka, Ciaposław, Tajfunio, Lunka, Krecik, Gucio [*] [/b]
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Blanny »

Wsadzic rękę do środka z gąbką, która jest namoczona w wodzie i płynie do naczyń/mydle, a potem wytrzeć do sucha np. papierem toaletowym? ::)
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
Awatar użytkownika
kinia87
Posty: 954
Rejestracja: czw lis 04, 2010 7:22 pm
Lokalizacja: BDG

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: kinia87 »

o to mi chodzilo ;) tyle, ze jak widzialam tu tyle jest wyczulonych osob na stosowanie srodkow chemicznych, ze wolalam spytac;) wiem, ze pytanie jak dla idiotow, ale to ze wzgledow bezpieczenstwa i profilaktycznie przed atakiem forumowiczow;)
dzieki Blanny:P
Ze mną: szczurasy Zgredek i Dzikus + pieseł Tajfuno >:D Za TM: Tosia, Essi, Aya, Mishka, Ciaposław, Tajfunio, Lunka, Krecik, Gucio [*] [/b]
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Blanny »

Nie no, dajmy spokój, szczur nie zdechnie jak poliże półkę, którą umyto mydłem. :P
Spoko, spoko. ;)
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
Awatar użytkownika
molll
Posty: 722
Rejestracja: pt lis 12, 2010 3:48 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: molll »

A czy moje lokum na dwa szczuraski za małe nie jest? Wy się tu jednak lepiej znacie. Wiem że im większe tym lepsze i jeśli tylko fundusze pozwolą napewno dostaną prezent w postaci większej :) Aleee tak ostatecznie taka jak moja na dwa... nie za ciasna? Planuje ją połączyć może z jeszcze jedną póki co. jeśli się ją uda załatwić.

http://img200.imageshack.us/i/dsc08018r.jpg/
http://img543.imageshack.us/i/dsc08019y.jpg/
Ze mną: liczi... mango juz za TM ... :'(
Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś.
Awatar użytkownika
kao
Posty: 471
Rejestracja: pn lis 23, 2009 6:43 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: kao »

A jakie ma wymiary?
Zastąpiłabym druciane pięterko na hamaczek np.
Awatar użytkownika
mietła
Posty: 330
Rejestracja: śr sie 18, 2010 11:52 am
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: mietła »

gutki.szczurki pisze:dziś zmieniłem wystrój, zdjęcie komórką :(
http://img703.imageshack.us/img703/9107/zdjcie0312.jpg
Świetny pomysł.właśnie się zastanawiałam jak zrobić wyjście ogoniastym z nowej dużej klatki.skorzystam z niego napewno .
Moje "szczochy" kochane:
[*]Mysza,Mućka,Czarnula :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”