KALKULATOR - Wymiary klatki na

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: KALKULATOR - Wymiary klatki na

Post autor: zuzka-buzka »

ja myślę, że na 2. na 3 to jest ta 70 x 40 x 80, a jednak różnica jest.
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
publikacja
Posty: 355
Rejestracja: pn sie 30, 2010 9:14 pm

Re: KALKULATOR - Wymiary klatki na

Post autor: publikacja »

Na trzy to na trzy i kropka.
Bo albo kalkulator naszym góry albo jesteśmy w czarnej dupie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Lusia
Posty: 363
Rejestracja: ndz paź 10, 2010 9:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: KALKULATOR - Wymiary klatki na

Post autor: Lusia »

tez mi sie wydaje ze na 3. ale ja to początkująca jestem ;] a zaczynam myśleć o 3 szczurku wiec chciałam sie zapytać wcześniej odnośnie klatki, na razie tą kupiłam a na następna nie mam kasy.
Klusek[*][/color][/b] Hasko[*][/color][/b] Lusiek[*][/color][/b] Shogun[*][/color][/b]
Obrazek
publikacja
Posty: 355
Rejestracja: pn sie 30, 2010 9:14 pm

Re: KALKULATOR - Wymiary klatki na

Post autor: publikacja »

Na pewno nie jest na 4. Jak odejmiesz 5cm to wychodzi, że na dwa. Czyli:
Jeśli zapewniasz szczurom wybieg to nie będzie problemu w trzymaniu w niej 3 nawet rosłych Panów - wszak licznik ustawiony na 2.0.

Klatka buźki jest na 3 szczury, ale po dodaniu 5cm wychodzi, że na 4, więc jest to klatka 3/4 szczurowa.
Podobnie jest z moją - 40x70x95, dodam 10cm - czyli położę np na górę kuwetę i już mogę mieć w niej spokojnie 5 dorodnych szczurów.

To prosta matematyka, a w niej też się przyjmuje przybliżenia. Nie ma się co martwić, jeśli po dodaniu tych 5-10 cm wychodzi nam o jeden szczur więcej - chcemy to możemy, byleby był przy tym wybieg - to takie moje skromne zdanie.
A Twoja bez dodawania jest na trzy, więc jest na trzy i koniec.
Obrazek
peczetka
Posty: 22
Rejestracja: czw paź 14, 2010 7:33 pm
Lokalizacja: Limerick

Re: KALKULATOR - Wymiary klatki na

Post autor: peczetka »

Mam klatke 140x80x120 i teraz zastanawiam sie czy ona nie jest za duza po prostu, skoro z kalkulatora mi wyszlo ze jest na 23 szczury ;) Ogonow bedzie sztuk 3, samce, wiec tez leniwce raczej, wiec sama juz nie wiem. Co myslicie?
Tylko w więzieniu łatwo jest zrozumieć, że życie bez czekania na cokolwiek nie ma najmniejszego sensu i wypełnia się po brzegi rozpaczą. (Gustaw Herling-Grudziński)
Awatar użytkownika
Lusia
Posty: 363
Rejestracja: ndz paź 10, 2010 9:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: KALKULATOR - Wymiary klatki na

Post autor: Lusia »

wydaje mi sie ze lepiej za duza niz za mała. wystarczy im mocno ją wyposazyc;]
Klusek[*][/color][/b] Hasko[*][/color][/b] Lusiek[*][/color][/b] Shogun[*][/color][/b]
Obrazek
Awatar użytkownika
BabeOfJazz
Posty: 352
Rejestracja: pn lut 01, 2010 11:46 pm
Lokalizacja: Świnoujście, sercem w Gdyni <3

Re: KALKULATOR - Wymiary klatki na

Post autor: BabeOfJazz »

Za duża klatka dla szczura nie istnieje... ;D
Będą mieli gdzie biegać po nocach ;)
peczetka
Posty: 22
Rejestracja: czw paź 14, 2010 7:33 pm
Lokalizacja: Limerick

Re: KALKULATOR - Wymiary klatki na

Post autor: peczetka »

Klatka jest ogromniasta po prostu ;) Musze ja tylko urzadzic do poniedzialku jakos i pokoj bardziej przygowoac i jestem ready ;) Ale juz mnie glowa boli jak sobie przypominam ile wydalam dzis, a ile mnie jeszcze czeka...
Tylko w więzieniu łatwo jest zrozumieć, że życie bez czekania na cokolwiek nie ma najmniejszego sensu i wypełnia się po brzegi rozpaczą. (Gustaw Herling-Grudziński)
SkateKaka
Posty: 99
Rejestracja: ndz lis 01, 2009 4:10 pm

Re: KALKULATOR - Wymiary klatki na

Post autor: SkateKaka »

Kupiłam klatkę o wymiarach 59x52x36
W kalkulatorze wychodzi na jednego szczura, ale jak napiszę 37 zamiast 36 to już na dwa :) Czyli mogą być dwa?
Klatka może wydawać się mała jak się patrzy na wymiary, ale na żywo wygląda super duzo, może dlatego że moje 2 pannice są małych rozmiarów (i na szczęście już nie rosną).
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: KALKULATOR - Wymiary klatki na

Post autor: lovekrove »

Mam obecnie taką samą dla dwóch panów. Lubią ją strasznie, ale kupiłam im większą i w grudniu przeprowadzka ;) Jak dla dwóch pannic, to jak będziesz często wypuszczał to jest ok.
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: KALKULATOR - Wymiary klatki na

Post autor: zuzka-buzka »

SkateKaka, wg. mnie mała trochę. :-\ Ale przy wypuszczaniu kilka godzin dziennie powinno chyba być ok, jeszcze czekaj na odp. kogoś innego ;)
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Awatar użytkownika
kao
Posty: 471
Rejestracja: pn lis 23, 2009 6:43 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: KALKULATOR - Wymiary klatki na

Post autor: kao »

Ten kalkulator trochę dziwnie działa...
SkateKaka, ja jestem za większą klatką (a różnice cenowe na allegro np. między różnymi rozmiarami nie są duże), aczkolwiek to zależy też od tego, ile czasu dziewczyny mogą spędzać poza klatką. Ewentualnie możesz im zrobić jakąś dobudówkę na górze.
Awatar użytkownika
Patrycha
Posty: 95
Rejestracja: sob lis 20, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Będzin, śląsk

Re: KALKULATOR - Wymiary klatki na

Post autor: Patrycha »

A co z klatką 60x35x65, myślicie że nadaje się na dwa szczury, czy może zacząć zbierać na większą?
Wolność? Po co wam wolność? Macie przecież telewizje.
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: KALKULATOR - Wymiary klatki na

Post autor: zuzka-buzka »

Patrycha - troszkę chuda, ale jest ok. ;) Dla samiczek lepsza niż dla samców. ;)
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Awatar użytkownika
Patrycha
Posty: 95
Rejestracja: sob lis 20, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Będzin, śląsk

Re: KALKULATOR - Wymiary klatki na

Post autor: Patrycha »

Dlaczego lepsza dla samiczek ? :)
Wolność? Po co wam wolność? Macie przecież telewizje.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”