Jestem przeczulona bardzo. Zauważyłaś to...pariscope pisze:Chyna, obydwa Twoje szczuraski sprawiają wrażenie zdrowych i wesołych. Myślę, że nie musisz się martwić.
Chwali Ci się, że jesteś czujna. Tak trzymaj!
Wymiziaj stwory od nas, tzn. ode mnie, Frygi i Perełki
Ja po prostu niepokoję się już każdym "dziwnym" zachowaniem. Coś naprawdę lekko odbiega od normy a ja zaczynam siać tak zwaną panikę. Panikara z natury.
Wszystkie Opaki pod moimi skrzydłami są na tym etapie wyleczone/zdrowe, jednak patrząc na to dziwne oddychanie podczas snu/zasypiania niepokoję się.
Może powinnam poszukać na YT filmów z malutkimi, śpiącymi, zdrowymi szczurkami? Może to mnie uspokoi?
Dziękuję Ci za dobre słowo, wymiziam już jutro bo dzisiaj powoli się kładą, nie chcę teraz wzbudzać entuzjazmu w mniejszej szynszylówce bo zacznie się wychodzenie etc.

Pozdrawiam Cię
