Alkenowe nieznośne fifioły

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Moje babole przebrzydłe

Post autor: Paul_Julian »

Jakie kolorowe foteczki!
I dwa wielkie szczurze rudziszcza :D Nosferatu wymiata, te blade ślepka !

A do zwalczania mrozu to polecam transporterek owinąc kawalkiem wełny albo włozyc w stary sweter, i całość w dużą torbę sportową. Oczywiście termoforek też. Ale jezdziłem tak przy -20 C , i ja marzłem, a szczury wyłaziły na termofor, bo w szmatkach za ciepło :D
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Moje babole przebrzydłe

Post autor: Nietoperrr... »

Aż strach się bać Nosferatu,szczególnie jak się zdjęcie powiększy... ;)
No i jak możesz na szczura wołać kaszanka??? ;D "Cip-cip,taś-taś,kici-kici...Kaszana!Cho no tu!..." ;D
A to wywołuje we mnie dzikie mrauuu!!! :D Jakie sierściuchy fajne!
Obrazek
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Moje babole przebrzydłe

Post autor: denewa »

Te wielkie szczury to niezłe rozwarcie paszczy mają :P

Niby do przodu ale kątem oka obserwuje:
http://s883.photobucket.com/albums/ac35 ... 0_3327.jpg

Jak gwiazda do mikrofonu:
http://s883.photobucket.com/albums/ac35 ... 0_3293.jpg
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moje babole przebrzydłe

Post autor: alken »

Nietoperrr... pisze: No i jak możesz na szczura wołać kaszanka??? ;D "Cip-cip,taś-taś,kici-kici...Kaszana!Cho no tu!..." ;D
nie, zwykle Kaszi Kaszi się woła ;)
ale to imię wymyślone przez chłopa
ze szczurami nazwanymi przez niego zawsze jest coś nie tak
i tak właśnie w nocy Kaszanka odgryzła z jednej strony pręt w klatce ::) (żeby nie było, że jest tak mocarna- pręt był przerdzewiały w tym miejscu więc po prostu pękł od "obrabiania")

Paul: A Ronję tak właśnie wiozłam, transporter w torbie sportowej, tylko ja daję termofor na dno, a Ty to jak, na szczury?
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Moje babole przebrzydłe

Post autor: Nietoperrr... »

alken pisze: ale to imię wymyślone przez chłopa
ze szczurami nazwanymi przez niego zawsze jest coś nie tak
No tak...To już nie mam pytań...mój też większość sam nazywa... ::) I żaden co on nazwał,nie był normalny...
Fakt,imię Kaszanka wskazuje na samcze pierwotne instynkty... ;) ;D
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Moje babole przebrzydłe

Post autor: Paul_Julian »

Ja transporter zawijam w taki kawałek wełny 1x1m. Kiedys go dałem szczurom na chwilę i pogryzły, więc musiałem przeboleć. Zauwazylem, że jak nie ownię transportera to wtedy w srodku jest zimniej. Zakrywam też górę transporterka i zostawiam kilka dziurek ( wieczku) otwartych , i te dziurki co są od boku ( mam Aladino Ferplasta). Całą torbę zasuwam, oprócz tego kawałka, gdzie są otworki transportera.
Termofor mam z butelki po becherowce (albo martini). Leję wrzątek (albo niemal wrzątek ) , wkładam do grubej skarpety i to jeszce owijam kawalkiem wełny. Na dno transportera kawał wełny ( mam sporo z lumpeksu :D ) na to reczniczki papierowe , termofor , szcury i jeszcze dopycham reczniczkami i kilka szmatek. Staram się tak ulozyć to wszystko, zeby dotykało ścian transportera, bo od plastiku ciągnie. Wtedy nawet jak wylezą z tych szmatek to im cieplo.
No i zawsze 2 szczury - bo cieplej i mneij stresująco.
Jak wiozłem Florkę 2 dni przed jej śmiercią , to w domu miała lodowate blade uszy , a jak wyciągnąłem u weta, to była rózowiutka, cieplutka i dużo lepszym humorku.

Sorry za przydługi opis ...

Ja myślałem, ze Kaszanka bo ona jest czarna i grubiutka paróweczka :D
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
StasiMalgosia
Posty: 1460
Rejestracja: śr sty 28, 2009 7:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje babole przebrzydłe

Post autor: StasiMalgosia »

i tak właśnie w nocy Kaszanka odgryzła z jednej strony pręt w klatce (żeby nie było, że jest tak mocarna- pręt był przerdzewiały w tym miejscu więc po prostu pękł od "obrabiania")
pewnie za karę za tą Kaszankę, alken proszę mi wnuczki nie przezywać ;) (swoja drogą męska inwencja w wymyślaniu imion nigdy nie przestanie mnie zadziwiać, Stasiek chciał nazwać Czuszkę - Czopkiem ::) )
Obrazek
Awatar użytkownika
WildHeart
Posty: 1184
Rejestracja: pt cze 18, 2010 11:59 am
Numer GG: 5104941
Lokalizacja: WPR
Kontakt:

Re: Moje babole przebrzydłe

Post autor: WildHeart »

StasiMalgosia pisze:
Stasiek chciał nazwać Czuszkę - Czopkiem ::) )
jak juz orzy czopkach jestesmy to moj kot ktory został nazwany przez mojego faceta (i jego siostre!)
miał na imię Czopek, po czym został przechszczony na Tampon... -.-
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Moje babole przebrzydłe

Post autor: Nakasha »

Kaszi jest zdecydowanie ładniej :P
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moje babole przebrzydłe

Post autor: alken »

Lileczka tłucze dzieci ale nie wiedzieć czemu to ona nosi rany wojenne :P ma skaleczone ucho i strupa na dupie

Mara maltretuje Ronję ::)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Moje babole przebrzydłe

Post autor: merch »

kto to jest kaszanka, bo ja chyba niekumata ( pewnie przez stres:P)
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Moje babole przebrzydłe

Post autor: merch »

przewinelam i juz wiem , tez jestem przeciw takiemu imieniu!
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Moje babole przebrzydłe

Post autor: ol. »

nie ma nic z kaszanki w tym błyszczącym zgrabnym sefie !
http://s883.photobucket.com/albums/ac35 ... 0_3297.jpg - piękna jest

Broń, honoru Mary, alken, Twojej jedynej czarnej szczury !
(bo Makumb to tak coraz bardziej w kocią kolorystykę wdaje się :P :D )

Koty oczajdusze ^-^ też marzy mi sie parka, ale nad tym trzeba jeszcze trochę popracować

i Nosferatu :D
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moje babole przebrzydłe

Post autor: alken »

no dobrze że Makumb ma rudą dupę bo dziecko już prawie dorównuje wielkością i nie widząc brzuchola czasem mogę się pomylić, zaatakować nie tę istotę, lubię wsadzać paluchy przez kraty i dzieci tak śmiesznie skrobią a Makumba...hm, nie skrobie :P

już się jakoś tak Kaszi przyjęło, jedyne co mogę zrobić z tą nieszczęsną Kaszanką...w dodatku tż zawsze jak przychodzą goście to od razu od progu "a mamy nowe szczury, jednego to ja nazwałem, znaczy ma już imię, ale i tak go nazwałem, zobaczcie, to jest Kaszanka" ::)

dodam jeszcze do tego że jestem wegetarianką a kaszanki w życiu nie jadłam :P
ale kasza jest dobra ;)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Moje babole przebrzydłe

Post autor: Nietoperrr... »

Kaszi mi się też bardzo podoba!I można sprytnie obejść ... oryginalne... nazewnictwo chłopskie... ;)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”