[Alfredzik] [*]

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

kasia552552
Posty: 3
Rejestracja: śr mar 03, 2010 1:38 pm
Lokalizacja: Słupsk

[Alfredzik] [*]

Post autor: kasia552552 »

Mój kochany szczurek Alfredzik odszedł dzisiaj, czyli 14.12.2010r. o godz. 18:00. Jego męczrnia trwała tydzień. Najpierw dostał zapalenia płuc, oczywiście poszłam z niem do weta. On powiedział, że ma zapalenie płuc i, że słyszy jakies szmery. kazal mi przyjsc nastepnego dnia. Okazało się że ma pomniejszone płuca, a pod płucami nowotwór... Przez 4 dni dotawał po 2 zastrzyki. Polepszało mu się. Już myślałam, że mu to przejdzie. Jednak po ostatniej wizycie nastepnego dnia (to była niedziela 12.12.10r.) dostał gorączki... W poniedziałek gorączka mu zeszła, ale był oslabiony. Nic nie jadł, nie pił, anie nie chodził... Postanowiłam poczekać 1 dzień może mu się polepszy... Jednak nie polepszylo mu się. We wtorek nadal był osłabiony wzięłam go na ręce glaskałam go... Pozniej tego samego dnia poszłam z nim do weta. Powiedział, że nowotwór zaczął się rozprzestrzeniać po całym ciele... I można mu dać antybiotyk, ale i tak będzie się męczył. Musiałam podjąc dezyzję (to była najgorsza decyzja jaką musialam podjąc w swoim życiu) zdecydowałam że będzie mu lepiej jak odejdzie z tego swiata. Jednak weterynarz nie chciał żebym widziala jak mój szczurek umiera i go zabrał. Widziałam w jego oczach, że się bał... Najgorsze w tym jest to że umierał wsród nieznanych mu osob... Musiał się strasznie bac... ;(
Ze mną w domku: Gertruda i Telimena
Za TM: Alfredzik[*]
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: [Alfredzik] [*]

Post autor: klimejszyn »

[*] :(
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
borówka
Posty: 341
Rejestracja: pt paź 29, 2010 6:22 pm
Lokalizacja: Tychy

Re: [Alfredzik] [*]

Post autor: borówka »

:( [*]
Awatar użytkownika
W&D
Posty: 21
Rejestracja: czw kwie 16, 2009 5:21 pm

Re: [Alfredzik] [*]

Post autor: W&D »

[*]
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [Alfredzik] [*]

Post autor: Jessica »

[*]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Alfredzik] [*]

Post autor: unipaks »

[*]
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
vAnetav
Posty: 186
Rejestracja: pt gru 17, 2010 2:10 pm

Re: [Alfredzik] [*]

Post autor: vAnetav »

[*][*][*]:(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”