Opuchnięta dupka czy obojniactwo?

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
molll
Posty: 722
Rejestracja: pt lis 12, 2010 3:48 pm
Lokalizacja: Legnica

Opuchnięta dupka czy obojniactwo?

Post autor: molll »

Witam i przepraszam ale szukałam w tematach i nie znalazlam niczego takiego co zauważyłam u swojej Pralinki. Przeraziłam się bo byłam święcie przekonana że jest samiczką zresztą mam ją ponad miesiąc i dopiero pare dni temu zauważyłam u niej dziwnie spuchniętą przestrzeń między narządami rozrodczymi a odbytem:
Obrazek
Obrazek
z boku dla porównania:
Obrazek
próbowałam dotykać- raczej bardzo się nie broniła i jak na moje oko to jąder tam nie czuć (chociaż przyznaje ze z samcem blizszego kontaktu nigdy nie mialam) chociaż przy samym odbycie jest delikatne ale doslownie troszke wyczuwalne coś twardego (bobek?) wystraszylam się ponieważ linia między tymi dwoma narządami zaczyna nieco jakby łysieć... i to jest podejżane.
Dla porównania pokaże jeszcze pralinki dupke jak była oseskiem:
Obrazek

no nie ma co - samiczka jak nic! Więc co sie dzieje?
Dodam że bombel ma niesamowity apetyt no i dostaje codziennie mokre jedzonko (warzywka owoce jogurty)
Jeszcze jakiś czas temu Muffinka miała podobny problem tyle że nie łysiała w tym miejscu ale już jej przeszlo.
Ze mną: liczi... mango juz za TM ... :'(
Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś.
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Opuchnięta dupka czy obojniactwo?

Post autor: nausicaa »

a ona jest taka większa? moje duże szzcury mają taką dupkę w sensie można rzeczywiście pośladki wyodrębnić:D no i to taki bardziej łyse:D kiedyś Trututu tak spała, że między te poślady wszedł pręt klatki ;D więc raczej to pupcia
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Awatar użytkownika
Paweł69
Posty: 672
Rejestracja: wt gru 19, 2006 3:28 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Opuchnięta dupka czy obojniactwo?

Post autor: Paweł69 »

Bez obaw, opiekujesz się 100% panną. Na moje oko Pralinka jest zdrowa. Jak już wiesz, szczur samotny to szczur nieszczęśliwy, zaopiekuj się koleżanką Pralinki :)
Awatar użytkownika
Paweł69
Posty: 672
Rejestracja: wt gru 19, 2006 3:28 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Opuchnięta dupka czy obojniactwo?

Post autor: Paweł69 »

Przepraszam. niedoczytałam o Muffince.
Awatar użytkownika
molll
Posty: 722
Rejestracja: pt lis 12, 2010 3:48 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Opuchnięta dupka czy obojniactwo?

Post autor: molll »

czyli niepotrzebnie sie martwie? ;)
Ze mną: liczi... mango juz za TM ... :'(
Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś.
Awatar użytkownika
molll
Posty: 722
Rejestracja: pt lis 12, 2010 3:48 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Opuchnięta dupka czy obojniactwo?

Post autor: molll »

nausicaa pisze:a ona jest taka większa? moje duże szzcury mają taką dupkę w sensie można rzeczywiście pośladki wyodrębnić:D no i to taki bardziej łyse:D kiedyś Trututu tak spała, że między te poślady wszedł pręt klatki ;D więc raczej to pupcia
jest jeszcze młodziutka- można powiedzieć że młodzież taka z niej :) no i szczupła, ale jak mówisz że twoje szczuraski miały takie poślady to może i ona tak ma? (tak btw- uśmiałam sie nieźle xD)
Ze mną: liczi... mango juz za TM ... :'(
Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Opuchnięta dupka czy obojniactwo?

Post autor: Paul_Julian »

Moja Kredka tez ma tak :) A jest drobniutka. Chłopaki to by już mieli jaja jak berety :D

A, i btw, chyba masz skopiowany zły link do thumbnaila, bo sie nie powiększa, niestety, nie mogę tego poprawić, bo imgschack daje losowe numery w linku.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
molll
Posty: 722
Rejestracja: pt lis 12, 2010 3:48 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Opuchnięta dupka czy obojniactwo?

Post autor: molll »

Dokładnie o tym to wiem (z tymi beretami) ale wolalałam sie upewnić bo wiem że hermafrodytyzm u szczurów tez się zdarza a wolałabym wiedzieć że mam małą obojniaczkę :D
Ze mną: liczi... mango juz za TM ... :'(
Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”