Produkty Vitakraft

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: Uwaga na kolby warzywne vitakraft, trafiła mi sie z pleś

Post autor: lovekrove »

Moje szczurasy na razie mają kolby Vitakraftu, którymi się zajadają :D Chyba były w folii, ale nie jestem pewna na 100%.
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
Awatar użytkownika
Devona
Posty: 275
Rejestracja: czw sie 28, 2008 1:47 pm

Re: Uwaga na kolby warzywne vitakraft, trafiła mi sie z pleś

Post autor: Devona »

Paul_Julian pisze:Czy u kogoś tez były bez woreczka ? Moze to taka felerna partia i karton zawilgotniał?
Niektóre przysmaki Vitakraftu są bez woreczka, też kiedyś kupiłam coś szczurom (tradycyjne kolby popcornowe i jakąś nowość, która była właśnie bez woreczka), po wyjęciu okazało się, że wychodzą z tego "czegoś" robaczki. Nie odniosłam, bo nawet nie wzięłam paragonu ze sklepu, ale ogólnie ja kolb i tego typu przysmaków Vitakraft nie kupuję, bo dla mnie za duże ryzyko przyniesienia jakiegoś paskudztwa (już mi się nie raz zdarzyło "wyhodować" dodatkowe zwierzątka w karmach i przysmakach Vitakraft). Do tej pory bez zarzutu były kolby Versele-Laga.
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: Uwaga na kolby warzywne vitakraft, trafiła mi sie z pleś

Post autor: lovekrove »

Devona pisze:Do tej pory bez zarzutu były kolby Versele-Laga.
U mnie też, do tego bardzo smaczne są (tak, próbowałam ;D )
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Uwaga na kolby warzywne vitakraft, trafiła mi sie z pleś

Post autor: Paul_Julian »

VL nie widziałem w sklepie. Więcej nie kupię Vitakraftu :<
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: Uwaga na kolby warzywne vitakraft, trafiła mi sie z pleś

Post autor: lovekrove »

VL ja kupuję w Kakadu.
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
Awatar użytkownika
mietła
Posty: 330
Rejestracja: śr sie 18, 2010 11:52 am
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Uwaga na kolby warzywne vitakraft, trafiła mi sie z pleś

Post autor: mietła »

ja Versele-Laga zamawiam w Animalia przy okazji jak coś innego biorę.A u mnie są tylko Vitapol i te kupuję.
Moje "szczochy" kochane:
[*]Mysza,Mućka,Czarnula :(
Pająk
Posty: 407
Rejestracja: wt lis 02, 2010 7:07 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Uwaga na kolby warzywne vitakraft, trafiła mi sie z pleś

Post autor: Pająk »

Właśnie dziś montowałam kolbę, drugą z paczki, była bez woreczka, ale po przeczytaniu tego tematu dokładnie ją obejrzałam. Wyglądała w porządku, ale cóż, następnym razem kupie inną, bo jak widać to niezła loteria z produktami Vitakraft.
Obrazek
Horda: Pestek [*], Eshin, Skyre, Szary prorok, Avalon, Merkury [*], Parszywek, Ćwirki dwa (Dunder i Piorun), Malygos HF
Awatar użytkownika
greenfreak
Posty: 482
Rejestracja: wt sie 10, 2010 2:27 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Uwaga na kolby warzywne vitakraft, trafiła mi sie z pleś

Post autor: greenfreak »

Sądzę, że to jednak raczej loteria z przechowywaniem. Jak kupuję kolby Vitakraft w Berlinie (tam mam też na miejscu te w cieście, raz na jakiś czas fajne urozmaicenie dla żarłoków ;) ) to nie trafiam niczego podejrzanego i nie dziwię się - tam ludzie jednak zdają się lepiej zdawać sobie sprawę z tego, że wadliwy produkt to wyłącznie ich strata.
Anna180
Posty: 11
Rejestracja: sob lis 27, 2010 7:50 pm

Re: Uwaga na kolby warzywne vitakraft, trafiła mi sie z pleś

Post autor: Anna180 »

Ja wczoraj kupiłam kolby Vitakraftu za 8 zł(banan z dodatkiem orzecha).Lemon nawet ich nie tknął może dlatego,że tak śmierdzą tłuszczem itp.,spróbowałam i masakra.Zapakowane były w samą folie także mogłam je dokładnie obejrzeć.Kupiłam też kolby Animals(3.40 zł)-szkoda gadać wszędzie barwnik (nawet kukurydza troche zabarwiona).Jedyna co mogę polecić(wypróbowane) Vitakraftu to Nature Crisp(7.30zł) szczur je uwielbia :) .Inne produkty wyglądają ok,może tylko te kolby im nie wychodzą :-\
"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to,co oswoiłeś"
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: Uwaga na kolby warzywne vitakraft, trafiła mi sie z pleś

Post autor: lovekrove »

Dwa dni temu moje ogony też dostały kolbę bananową Vitakraftu. Lubią, lubią :D Ja też ::) Bardzo smaczna moim zdaniem. Za to Nature Crisp nie lubią za bardzo i moim zdaniem są bez smaku i strasznie twarde :P
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
Anna180
Posty: 11
Rejestracja: sob lis 27, 2010 7:50 pm

Re: Uwaga na kolby warzywne vitakraft, trafiła mi sie z pleś

Post autor: Anna180 »

Ale Twoja też tak śmierdzi?Tak jakby tłuszczem?Nature Crisp bez smaku bo to są suszone kartofle :)
"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to,co oswoiłeś"
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: Uwaga na kolby warzywne vitakraft, trafiła mi sie z pleś

Post autor: lovekrove »

Nie... pachnie bananem :D
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
Awatar użytkownika
greenfreak
Posty: 482
Rejestracja: wt sie 10, 2010 2:27 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Uwaga na kolby warzywne vitakraft, trafiła mi sie z pleś

Post autor: greenfreak »

Anna180, a nie są Twoje kolby przeterminowane albo zepsute? Bo na to wygląda.
Awatar użytkownika
jaga-hugo
Posty: 8
Rejestracja: czw gru 23, 2010 9:37 pm

Re: Uwaga na kolby warzywne vitakraft, trafiła mi sie z pleś

Post autor: jaga-hugo »

!!! Nie polecam !!!chomik się tym zatruł , szczura nie poświecę !
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Uwaga na kolby warzywne vitakraft, trafiła mi sie z pleś

Post autor: Paul_Julian »

A co sie konkretnie stało z chomiczkiem ? Jesteś pewna, że to po tych kolbach, pamiętasz może po których i czy same kolby jakoś dziwnie wyglądały/brzydko pachniały ?

Vitakraft to poważna firma, zawsze można do nich napisać, ze cos takiego sie stalo.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”