Filmy warte obejrzenia...

Polecane przez Was książki adresy stron WWW - o szczurzej i nie tylko tematyce.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
kao
Posty: 471
Rejestracja: pn lis 23, 2009 6:43 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Filmy warte obejrzenia...

Post autor: kao »

Na faktach też "Into the Wild"... też smutny, o odwiecznej tęsknocie powrotu człowieka do natury, spełnianiu marzeń...
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Filmy warte obejrzenia...

Post autor: Sheeruun »

Wczoraj przyszła do mnie znajoma z gimnazjum, ot tak o, żeby pogadać i pozachwycać się szczurami. Powiedziałem jej, że mam dylemat jak nazwać nowego ogona,a ona wypaliła - Dorian. No to ja wtf, skąd takie ładne imię.
I opowiedziała mi o filmie "Dorian Gray". Obejrzałem sobie z ciekawości, obiecując, że jak mi się spodoba, to nazwę tak szczura :D

Obejrzałem. Dziwne to to trochę, pół filmu to jakieś orgie, ale aktor grający główną rolę był tak pozytywnie psychopatyczny, że aż go polubiłem ;D
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Filmy warte obejrzenia...

Post autor: Sheeruun »

*aktor grający główną rolę był zaiste przystojny i tak pozytywnie psychopatyczny, że aż go polubiłem ;D
ucięłoooo :-X
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Filmy warte obejrzenia...

Post autor: alken »

moje ostatnio obejrzane tj wczoraj i dziś:
nothing personal- nic osobistego (nie cierpię polskich filmów, za wyjątkiem tych, które nie sa kręcone w polsce i nie ma w nich przewagi polskich aktorów ;), jedyny akcent to reżyser )
euforia
winter passing- oby do wiosny
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Patrycha
Posty: 95
Rejestracja: sob lis 20, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Będzin, śląsk

Re: Filmy warte obejrzenia...

Post autor: Patrycha »

To ja odkopię bo fajny temat :)

Ostatnio oglądałam "oczy szeroko zamknięte" Kubricka. Film niesamowity, polecam szczerze :)
Wolność? Po co wam wolność? Macie przecież telewizje.
paati924
Posty: 310
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 5:26 pm

Re: Filmy warte obejrzenia...

Post autor: paati924 »

"Nic nie słyszałem nic nie widziałem" Komedia dość perswazyjna, ale dla mnie byla niesamowita!!! Stara (97r) ale ubaw po pachy... Zaluje ze juz nie robia takich filmow;)
Pati ;)
Awatar użytkownika
kao
Posty: 471
Rejestracja: pn lis 23, 2009 6:43 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Filmy warte obejrzenia...

Post autor: kao »

Patrycha pisze:To ja odkopię bo fajny temat :)

Ostatnio oglądałam "oczy szeroko zamknięte" Kubricka. Film niesamowity, polecam szczerze :)
Też ostatnio oglądałam. Jak dla mnie trochę zbyt nieprawdopodobny... no i bardzo drażniący Tom Cruise :/

Ktoś może widział "Obiecaj mi" Kusturica? To serbska komedia obyczajowa :D Podobno wszystkie jego filmy są takie dziwaczne ;p
paati924
Posty: 310
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 5:26 pm

Re: Filmy warte obejrzenia...

Post autor: paati924 »

kao pisze:
Patrycha pisze:To ja odkopię bo fajny temat :)

Ostatnio oglądałam "oczy szeroko zamknięte" Kubricka. Film niesamowity, polecam szczerze :)
Też ostatnio oglądałam. Jak dla mnie trochę zbyt nieprawdopodobny... no i bardzo drażniący Tom Cruise :/

Ktoś może widział "Obiecaj mi" Kusturica? To serbska komedia obyczajowa :D Podobno wszystkie jego filmy są takie dziwaczne ;p

Właśnie ściągam "Obiecaj mi" i sprawdzimy czy fajny film :) Na pewno tutaj napiszę.
Tak samo "oczy szeroko zamkniete"
Jestem ciekawa tych filmow wtedy zobaczymy:D
A co do mnie to ostatnio oglądałam "ostra jazda" taka głupkowata komedia, ale na rozluznienie lubie:) Uśmialam sie jak glupia w niektorych momentach;P
Tu jest swietny wątek piszcie jak obejrzycie jakiś film bo naprawdę komuś możemy ułatwić np mi;P Bo uwielbiam filmy ogladac ale nie zawsze mam pomysl jaki:)

Kto oglądał tangled? (zaplątani) Fajny?
Pati ;)
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Filmy warte obejrzenia...

Post autor: sssouzie »

czy pisał ktoś już o Black Swan z Natalie Portman w roli głównej?
film niesamowity. zwłaszcza, gdy się choć trochę zna środowisko baletnic...

również dobry film, choć przemknął niezauważony "kocham cię od tak dawna".
paati924 pisze:Komedia dość perswazyjna
perswazyjna czy perwersyjna?
...czyż nie dobija się koni...?
paati924
Posty: 310
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 5:26 pm

Re: Filmy warte obejrzenia...

Post autor: paati924 »

perswazyjna

tak jak napisalam:)
Pati ;)
Awatar użytkownika
Mictlan
Posty: 574
Rejestracja: czw lis 04, 2010 9:12 am
Lokalizacja: Police k.Szczecina

Re: Filmy warte obejrzenia...

Post autor: Mictlan »

Jeśli ktoś lubi czarne komedie to śmiało mogę polecić film Jabłka Adama, ostatnio oglądaliśmy z TŻ i się naśmialiśmy .. ;D
Awatar użytkownika
Ivcia
Posty: 1541
Rejestracja: sob maja 19, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Filmy warte obejrzenia...

Post autor: Ivcia »

Polecam!!! --->
"Uśpieni"
"Oszukana"
"Dear John"
"Gran Torino"
"Sekretne Okno"
"Ktoś całkiem obcy"
"Incepcja"

Wszystkie z tych filmów niosą ze sobą przykry przekaz, że ludzie są okrutni i źli wobec siebie nawzajem.
W życiu możesz być albo myśliwym albo ofiarą. Jeśli jesteś dobry, albo będziesz musiał zginąć albo przejść na ciemną stronę mocy.
Bo dobro, nigdy nie zwycięża. No, prawie nigdy ;)

WARTO OBEJRZEĆ!
<:3 )~ Bahama Mama
za TM Rubi ['] Vanilla ['] Arma ['] Gaja ['] Faramuszka ['] Pina Colada [']

Obrazek
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Filmy warte obejrzenia...

Post autor: denewa »

Jak zostać królem!
Colin świetny!
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
Awatar użytkownika
Yaoja
Posty: 74
Rejestracja: sob sty 22, 2011 5:48 am

Re: Filmy warte obejrzenia...

Post autor: Yaoja »

Mictlan pisze:Jeśli ktoś lubi czarne komedie to śmiało mogę polecić film Jabłka Adama, ostatnio oglądaliśmy z TŻ i się naśmialiśmy .. ;D
Łolaboga, toż to straszny film jest. Ja się właśnie nastawiłam na czarna komedię, na genialny film, a dostałam przerażający, momentami brutalny, tak fizycznie jak i psychicznie, i mimo iż kilka razy życie rzuciło ironią i sarkazmem w bohaterów, to ogólnie... takiego dramatu się nie spodziewałam.
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Filmy warte obejrzenia...

Post autor: szczurzyca. »

Ivcia pisze:"Gran Torino"
o, tak!
i "Siedem Dusz", piękny film :)
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
ODPOWIEDZ

Wróć do „Książki i Linki”