Brygada Er - Er - To już koniec brygady

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
szczuruleczka
Posty: 665
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 8:32 am

Re: Adaś i Różyczka ;)

Post autor: szczuruleczka »

noovaa pisze:Na święta wyjechałam do Krakowa. Jako że nie miałam co zrobić z pociechami, stadkiem zajęła się Nakasha ;) .. Dziś odebrałam swoje szczury ... Pierwsze co mi się w oczy rzuciło, to to jak dobrze o nie zadbała :) ... Oddałam jej grubego Adaśka, dostałam z powrotem grubszego Adaśka .... a na dodatek przez kilka godzin wszystkie na mnie sfochowane za to że musiały do mnie wrócić :D
Teraz jest jeszcze słodszy klusek z niego niż był ... Chociaż, jak się położył, to wypłynął na boki :). Dziś moja kuchenna waga pokazuje 535g.


Adaś:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

O to mała słodka czarna klucha!! ;> Słodki pulpecik :) Wyczochraaaaaaj ten gruby brzucholek
Klara & Luna - za TM [*]
Prochacki [']
Hera [']
Sana [']
Fred [']
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Adaś i Różyczka ;)

Post autor: szczurzyca. »

no, nie wiem czy taka mała.. ;)
noovaa, ja uwielbiam takie dorodne szczury, nie wiem jak Ty. :D może też dam swoje pasztety do Nakashy.. ;D
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Adaś i Różyczka ;)

Post autor: noovaa »

Oczywiście że uwielbiam :P ...
Dziś był pierwszy wybieg odkąd wróciły... po pół godziny Adaś wrócił do klatki 'odsapnąć'.... przespał się o poszedł biegać dalej ;)
Cielak jeden :)
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Adaś i Różyczka ;)

Post autor: noovaa »

Coś się dziś Różyczce podziało :/
... wypuściłam wszystkie na wybieg, ganiała razem z nimi, przychodziła po smakołyki itp.. po jakimś czasie przestałam ją widywać na dywanie ... Jak zamykałam wszystkie szczury w klatce, ona nie przyszła ... Jak zwykle, nasypałam im jeść, pokrzyczałam troszkę i przybiegły wszystkie po za nią... Pomyślałam że gdzieś śpi i przyjdzie jak zechce.. Godzina minęła a jej nie ma, no to zaczęłam jej szukać. Mąż znalazł ją za szafą. Wsadził rękę i GO DZIABŁA!? Ona!? ... Poszłam więc tam, zajrzałam, powołałam ... nic... wywabiłam jedzeniem i złapałam ... Ryjek miała brudny w porfirynce ;/ Siedziała sama pod szafą tyle czasu a z oczu leciała jej porfiryna .. a jak je puściłam to nic jej nie było :/ Mam nadzieję że nic jej nie bierze..
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Adaś i Różyczka ;)

Post autor: noovaa »

A oto nowe, ulubione łóżeczko całego stadka ;) .. Adaś z początku miał opory i spał na gołej półce, gdzie wcześniej układałam szmatki... Więc dałam biedakowi jedną szmatę pod tyłek, to się ucieszył. Ale jeszcze tego samego dnia, wieczorem przeprowadził się do dziewczyn i zakopał w szmatach ;).

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Adaś i Różyczka ;)

Post autor: Nietoperrr... »

Ale łoże fajne!Ja też chce takie,dla siebie! ;D
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Adaś i Różyczka ;)

Post autor: noovaa »

Wczoraj córa zostawiła na stole pół bułki słodkiej ... Ja zmywałam w kuchni, ona poszła się bawić do siebie a mąż przylazł do mnie .... No i szczury zostały w pokoju, sam na sam z bułką słodką na stole .... Jak wróciłam... Zobaczyłam świetną scenkę ...

Najpierw Adaś biegnie środkiem pokoju z bułą w dziubie pod szafę .... Za nim Jagódka leci.... Adaś wybiega spod szafy i ucieka za komputer... Za nim Jagódka z Różyczką ... Adaś leci za łóżko, za nim dziewczyny... a za nimi JA! :D .... Jak już udało mi się bułę odzyskać, każdy z którym Adaś się nie podzielił dostał po okruszku .... Adaś oczywiście się obraził i poszedł obdzierać ścianę z tapety przy klatce Pana Mysza.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
UprzejmaCegła
Posty: 1089
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 11:57 pm
Lokalizacja: Warszawa - Praga Południe

Re: Adaś i Różyczka ;)

Post autor: UprzejmaCegła »

noovaa pisze:Adaś oczywiście się obraził i poszedł obdzierać ścianę z tapety przy klatce Pana Mysza.
No wiesz, chyba każdy by się obraził ::) :P
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Adaś i Różyczka ;)

Post autor: Jessica »

noovaa pisze:Adaś oczywiście się obraził i poszedł obdzierać ścianę z tapety przy klatce Pana Mysza.
nie no, nie dziwie sie :P jak to tak można? ;D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Gruby i spólka :)

Post autor: zuzka-buzka »

Fajne masz szczurencje=) Hehe, to musiało być komiczne. Uwielbiam szczurki, to są takie małe gapcie, śmieszne=) 4 muszkieterów, a raczej szczurkieterów=P Ja właśnie namawiam tatę na kolejnego szczurka, mam nadzieję, że się uda, bo to świetne stworzonka. A Adasia weź na dietkę=P Różyczka jest śliczna.
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Gruby i spólka :)

Post autor: zuzka-buzka »

A łóżko moje mają podobne=) Od dawna, tylko w kuwecie i z pudełka po butach=P
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Gruby i spólka :)

Post autor: noovaa »

A łóżko moje mają podobne=) Od dawna, tylko w kuwecie i z pudełka po butach=P
To nie to samo ! :) Nasze łóżko jest przewiewne, wysoko i NOWE :) ...co sprawia że jest niezwykłe :P
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
iku
Posty: 300
Rejestracja: sob lis 27, 2010 7:00 pm

Re: Gruby i spólka :)

Post autor: iku »

jeeej, ile się naczytać fajnych historii można ;) przekopałam cały temat z ciekawości :P wymiziaj wszystkie (;
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Gruby i spólka :)

Post autor: noovaa »

Ja je zatłukę :/ Mam już wielką dziurę w tapecie przy łóżku ....
I wiecznie śmierdzi ... :/ ... Nie wiem co z tym grubym smrodem mam robić ;( ... Adaś jak śpi, sika pod siebie i na swoje koleżanki bo mu się nie chce kupra na dół ruszać ;(;( ... Szmatki wymieniam codziennie, ale i tak za chwilę śmierdzą... a do tego którejś z dziewczyn chyba to przeszkadza, bo znosi żwirek z kuwety do łóżka kiedy Adaś tam śpi :/

Jak szczur może sikać pod siebie :/ ... Jak chodzi to nie sika, i nie jest to znaczenie terenu ... to brudas jest i tyle ;(

A do tego kiedyś go, albo Jagódkę zdepcze.... Zlewają mi się z ciemną wykładziną w przedpokoju i wbiegają pod nogi jak tylko widzą że idę ... mądre...

A z oswajaniem Yuki są postępy... lubi mnie na tyle żeby łaskawie podejść bliżej jak mam coś smacznego ...
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Gruby i spólka :)

Post autor: Nietoperrr... »

noovaa pisze: Adaś jak śpi, sika pod siebie i na swoje koleżanki bo mu się nie chce kupra na dół ruszać ;(;( ... Szmatki wymieniam codziennie, ale i tak za chwilę śmierdzą... a do tego którejś z dziewczyn chyba to przeszkadza, bo znosi żwirek z kuwety do łóżka kiedy Adaś tam śpi :/

Jak szczur może sikać pod siebie :/ ...
Na pocieszenie powiem Ci tylko tyle,że ja mam osiem takich niekulturalnych dziadów,co leją pod siebie...I żadnej baby,która dbałaby o porządek i żwirek znosiła pod ich leniwe dupska... ;) ;D ;D
Te facety,to nie szczury,a świnie chyba! ;)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”