Nowa HODOWLA niezrzeszona z SHSRP

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Czikosz
Posty: 15
Rejestracja: sob sty 15, 2011 12:14 am

Re: Nowa HODOWLA niezrzeszona z SHSRP

Post autor: Czikosz »

A zdziwię Was! mam zamiar wstąpić... ale nie już... chce się przygotować i kropka!

A genetyka mi nie stroszna!
Czikosz
Awatar użytkownika
Czikosz
Posty: 15
Rejestracja: sob sty 15, 2011 12:14 am

Re: Nowa HODOWLA niezrzeszona z SHSRP

Post autor: Czikosz »

O0
Czikosz
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Nowa HODOWLA niezrzeszona z SHSRP

Post autor: Paul_Julian »

No i super postawa :D
Teraz jak już wiemy, ze możesz wpadać na forum rzadko, to tez inaczej to wszystko wygląda, jest więcej cierpliwości. Zdrowia i wytrwałości !
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowa HODOWLA niezrzeszona z SHSRP

Post autor: IHime »

Czikosz pisze:A zdziwię Was! mam zamiar wstąpić... ale nie już... chce się przygotować i kropka!

A genetyka mi nie stroszna!
Tak sobie pomyślałam, że Ty możesz być cenna dla SHSRP ze swoimi szczurkami z hodowli francuskich, a oni dla ciebie jako wsparcie moralne, źródło porad i rozszerzenie puli genetycznej. Trzymam kciuki, żebyś stworzyła hodowlę z prawdziwego zdarzenia, w końcu dobry hodowca przyczynia się do poprawy zdrowia ogonków!
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Nowa HODOWLA niezrzeszona z SHSRP

Post autor: Paul_Julian »

offtopowo, ale wszystkiego najszczurszego w dniu urodzin !
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Nowa HODOWLA niezrzeszona z SHSRP

Post autor: sr-ola »

Przede wszystkim życzę powodzenia w leczeniu.
Czikosz pisze: Nie macie jako "forum" dobrej opinii. Piszą o Was jako o "popie..." itp. żeby się nie wypowiadać i nie pisać o sobie dużo, bo znajdziecie w domu i jakieś opieki do spraw zwierząt wezwiecie. Na terrarystycznych mówią, że niektórzy ich nękają. Śmiech na sali, co można czasem poczytać. A czytałam bo się interesuje jaszczurkami. I wg głupiego pojęcia Waszego! które ktoś przytoczył na forum terrarystycznym, nie wszystkie jaszczurki są mięsożerne!
A ja mimo wszystko wypraszam sobie to "Nasze głupie pojęcie". Tak samo na tym forum znajdują się jednostki, które mogą nękać i szerzyć złą sławę szczury.org- i tego nikt tu nie popiera, tak jak i na forach terrarystycznych spotykamy się z przypadkami bardzo niechlubnymi i będącymi zaprzeczeniem zdrowego rozsądku czy humanistycznego podejścia do żywego stworzenia. Nie generalizuj. Zachodzi tu pewien konflikt interesów i raczej nie da się go zażegnać. Ważne jednak, żeby utrzymać dyskusję na poziomie, bo przytaczanie testu w stylu "piszą o Was jako o "popie.." nic mi nie mówi a konstruktywności w tym zero.

Trafiłaś na forum kochających szczury. Przychodzisz i oświadczasz, że założysz hodowlę. Nie dziw się więc uczuciu niepokoju, które wywołało to oświadczenie.
Co do reszty masz rację, nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu i niektórzy poważnie przesadzają w osądach i szufladkowaniu.Rozumiem, że mogłaś poczuć się urażona.

Życzę powodzenia i mam nadzieję, że spełnisz wszystkie swoje plany.
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Awatar użytkownika
ania2832
Posty: 731
Rejestracja: wt sty 04, 2011 8:17 pm

Re: Nowa HODOWLA niezrzeszona z SHSRP

Post autor: ania2832 »

Noo, to powodzenia :D
I szepnij coś tam czasami jak tam zdrówko, czy szczurki wesołe itp ;D
, Cyna, Soda Nafta [*]
Awatar użytkownika
Czikosz
Posty: 15
Rejestracja: sob sty 15, 2011 12:14 am

Re: Nowa HODOWLA niezrzeszona z SHSRP

Post autor: Czikosz »

Szczury zdrowe, szczęśliwe. Ja jak na razie zdrowieje. Pozdrawiam forumowiczów. :)
Czikosz
Awatar użytkownika
L'urine-Boruta
Posty: 564
Rejestracja: ndz gru 12, 2010 3:16 pm
Lokalizacja: ZST

Re: Nowa HODOWLA niezrzeszona z SHSRP

Post autor: L'urine-Boruta »

hej;) kilka stronek już jest więc, szczerze mówiąc nie chce mi się czytać każdej wypowiedzi nie mając gwarancji, że jest odpowiedz na moje pytanko.. :P a więc: jakie szczurki będziesz rozmnażać?? będą to tylko standardy, czy może masz zamiar rozmnażać, miksować i fuzzować? :P
Obrazek
Sheepiee 23.12.2011
L'urine ur. 5.10.2010r. - 1.02.2013r.
Gandzia: ur. 14.01.2011r. - 4.04.2013r.
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nowa HODOWLA niezrzeszona z SHSRP

Post autor: klauduska »

L'urine-Boruta jezu jak ty się napaliłaś na tego fuzza ::). fuzzy nie zdarzają się zbyt często do adopcji/kupna z hodowli zrzeszonych, więc już ci pisałam, że będziesz musiała poczekać i obserować wątki. to, że chcesz mieć golasa, to nie znaczy, że go będziesz miała teraz, za msc a nawet i dwa, bo jak już pisałam: fuzzy do adopcji/kupna są, ale RZADKO.
jak widzisz temat Czikosz na razie umarł i nic nie wiadomo czy się będzie zrzeszała czy nie.
Awatar użytkownika
L'urine-Boruta
Posty: 564
Rejestracja: ndz gru 12, 2010 3:16 pm
Lokalizacja: ZST

Re: Nowa HODOWLA niezrzeszona z SHSRP

Post autor: L'urine-Boruta »

klauduska, po prostu szukam jakiegokolwiek źródła. :P napaliłam, się to prawda i nie wiem co mam myśleć bo pisałam maile z HappyFeet i mi odpisali, że teraz nie będzie fuzzów, ale mogę popatrzeć w zoologach bo już wszystko mają... ;// trochę się zdziwiłam....
Obrazek
Sheepiee 23.12.2011
L'urine ur. 5.10.2010r. - 1.02.2013r.
Gandzia: ur. 14.01.2011r. - 4.04.2013r.
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: Nowa HODOWLA niezrzeszona z SHSRP

Post autor: KITEgirl »

nie kupuj w zoologu
Awatar użytkownika
greenfreak
Posty: 482
Rejestracja: wt sie 10, 2010 2:27 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Nowa HODOWLA niezrzeszona z SHSRP

Post autor: greenfreak »

L'urine-Boruta, z prawdziwego Happy Feet nigdy by Ci tak nie napisali. Z kim gadałaś?
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: Nowa HODOWLA niezrzeszona z SHSRP

Post autor: Blanny »

Może zdenerwowało ich jej podejście, że już teraz musi mieć fuzza. :P
Dziewczyno (nie chce mi się przepisywać Twojego nicku, przepraszam), spokojnie. Ja na swojego rexa czekałam półtora roku i nie żałuję, bo Zero to WYJĄTKOWY szczur. Obserwuj wątki na drugim forum i jak tylko pojawi się fuzzowy, wysyłaj swoje CV. :P Jak wysyłałam na miot Z swoje zgłoszenie, to akurat był tam planowany cały miot z fuzzami i rexami/double rexami. ;) Pilnuj planowanych i tyle.. ;)
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: Nowa HODOWLA niezrzeszona z SHSRP

Post autor: KITEgirl »

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Główne”