Kromkowe stadko :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
kromka
Posty: 10
Rejestracja: ndz sty 09, 2011 4:20 pm

Kromkowe stadko :)

Post autor: kromka »

Przedstawiam wam moje stado ;).
Pucuś (ur. czerwiec 2009) - kupiłam go w sklepie zoologicznym, niestety dopiero po zakupie zaczęłam czytać forum i dowiedziałam się, dlaczego nie powinnam była tego robić. Mimo wszystko nie żałuję, bo Pucuś to wspaniały szczur :). Na początku był agresywny i długo go oswajałam, ale w końcu zrozumiał, że nie jestem aż taka straszna ;). Ciągle zastanawiałam się nad jego płcią. Okazało się, że nie jest samcem, jak twierdził sprzedawca. Jednak zbyt przyzwyczaiłam się do jego imienia, żeby zmieniać je na żeńskie. Niestety dopiero po roku postanowiłam powiększyć stado, ale łączenie nie trwało długo. Cieszę się, że udało mi się połączyć szczurki, bo teraz Pucuś jest dużo szczęśliwszy :). A teraz czas na fotki.
Obrazek
Obrazek
Rózia i Fruzia (ur. 13 lipca 2010) - u znajomej mojej cioci urodziły się młode szczurki, więc postanowiłam przygarnąć dwójkę. Nazwałam je: Rózia i Fruzia. Rózia ciągle walczy z Pucusiem, widocznie chciałaby rządzić w klatce ;). Fruzia jest przeciwieństwem Rózi. Zamiast się bić woli się do wszystkich przytulać :). Wspólne zdjęcie:
Obrazek
Oprócz szczurków mam jeszcze suczkę o imieniu Pipi :)
Obrazek
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Kromkowe stadko :)

Post autor: smeg »

http://img443.imageshack.us/i/dsc09385a.jpg/ - słodzinki :) i te Pucusiowe stópeczki ^^ Fajnie, że nareszcie ma towarzystwo :) Tylko czy ta klateczka nie jest za mała na trójkę urwisów? ;)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
kromka
Posty: 10
Rejestracja: ndz sty 09, 2011 4:20 pm

Re: Kromkowe stadko :)

Post autor: kromka »

smeg, klatka, która jest na zdjęciu jest najmniejszą z trzech połączonych ze sobą klatek. Łącznie klatki mają 120 cm wysokości, także nie jest tak źle ;).
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: Kromkowe stadko :)

Post autor: lovekrove »

Pucusiowe stópki wymiatają :D Świetne dziewczyny ;)
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
Awatar użytkownika
mikanek
Posty: 976
Rejestracja: wt maja 04, 2010 10:37 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kromkowe stadko :)

Post autor: mikanek »

Pucuś jest piękna! Zdjecie z serkiem (?) urocze :D I te zaciśnięte stopencje...
pozdrawiamy całą trójeczkę :)
Ryjek, Paszczak i Mika nr 3 :D
Kocizny Mefcina i Stefcik, zając Closti

w serduszku Gocia,Gajusek,Julka,Migotka, Nelka,Pimplak,Suri,Mika,Rysiek i Mikan,Bubi,Kotlecik,Surik,Viktorek,Miśka,Muminek,Susełek, Toffcik
kromka
Posty: 10
Rejestracja: ndz sty 09, 2011 4:20 pm

Re: Kromkowe stadko :)

Post autor: kromka »

mikanek, na zdjęciu Pucuś wcina ziemniaczka :D
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kromkowe stadko :)

Post autor: zocha »

http://img812.imageshack.us/i/dsc08700y.jpg/ ach te oczka ::) śliczna mordka :-*
no tutaj http://img443.imageshack.us/i/dsc09385a.jpg/ sama słodycz

Buziaki dla dziewczyn i głaski dla Pipi :)
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
kromka
Posty: 10
Rejestracja: ndz sty 09, 2011 4:20 pm

Re: Kromkowe stadko :)

Post autor: kromka »

Dziękujemy za komplementy, dziś kolejne fotki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Na razie to wszystko. Mam nadzieję, że niedługo jeszcze wrzucę jakieś zdjęcia ;)
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Kromkowe stadko :)

Post autor: smeg »

Super zdjęcia, wyglądają jak z tych znanych szczurkowych galerii w internecie :D http://img831.imageshack.us/i/dsc07455g.jpg/ dzieło sztuki <3
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Kromkowe stadko :)

Post autor: Jessica »

http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: Kromkowe stadko :)

Post autor: lovekrove »

Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”