Cyklostadko: Strachkwas i Tobiasz Trzeci.

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Cyklostadko

Post autor: Afera »

http://www.youtube.com/watch?v=N-ZTG8sOKl0 - Genialny filmik!! Czym kręcisz filmy? Ja właśnie chciałabym uzbroić się w jakąś kamerę... generalnie sportowe przeglądałam jak na razie.
9 duszyczek za TM [*]
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Cyklostadko

Post autor: Cyklotymia »

Aferson pisze:http://www.youtube.com/watch?v=N-ZTG8sOKl0 - Genialny filmik!! Czym kręcisz filmy? Ja właśnie chciałabym uzbroić się w jakąś kamerę... generalnie sportowe przeglądałam jak na razie.
Odpowiedź od Pana Fotografa: canon 550d
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Cyklostadko

Post autor: Afera »

Tak myślałam, niestety moja lustrzanka jest tak wypatroszona do granic możliwości, że nie mam możliwości nagrywania filmów. :(
Myślałam, że Ty kręcisz te filmiki. W takim razie powinnaś częściej zapraszać Pana fotografa, żeby mógł filmować dla nas Twoje słodziaki. ;D Świetny materiał na filmiki... :)
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Cyklostadko

Post autor: zocha »

Zawsze uwielbiałam maleńkie szczurze łapki, ale po obejrzeniu tego filmiku pokochałam jeszcze bardziej :)
Jak oni cudnie chwytają, ach te łapki ::)

Śliczni Ci Twoi panowie... wymiziaj i wycałuj ode mnie :)
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Cyklostadko

Post autor: Cyklotymia »

Aferson pisze: Myślałam, że Ty kręcisz te filmiki.
Eee, jak byk wszędzie piszę że to nie ja taka zdolna :D Poza tym z moim aparatem to... to... to już lepiej komórką coś zrobić ;)

Mizianko przekażę jak tylko zawitam znów do Kraka, na razie szczurki są pod troskliwą opieką PF-a, a ja zaiwaniam do poprawki z patomorfy, bo niestety uwaliłam pierwszy termin :<
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Cyklostadko

Post autor: Afera »

Haha ja mam tylko komórkę do dyspozycji. :P
Weź nic nie mów o poprawkach... ja mam jedną taki wstyd masakra. Jutro piszę. Po tej sesji szczerze mówiąc nie wiem jak się nazywam. :P
W takim razie powodzenia na egzaminie. ;)
PS A co studiujesz?
9 duszyczek za TM [*]
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Cyklostadko

Post autor: Cyklotymia »

Aferson pisze: PS A co studiujesz?
Medycynę na lekarskim, już czwarty rok :/
Powodzenia jutro, drugie terminy też dla ludzi są przecież :D
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Cyklostadko

Post autor: Afera »

Wiem, wiem, że drugie terminy też dla ludzi tylko chciałam to wszystko mieć z głowy a tak to wszystkie plany się popsuły. ;)
Nie dziękuję. ;D
To u Ciebie już prawie połowa sukcesu. Moja przyjaciółka jest w Krk na UJ na medycynie... z tego co wiem to studia u niej to dni wyciągnięte z życiorysu. Tylko je, śpi (6h) i się uczy, nie ma czasu na nic, a ona bardzo zdolna jest szybko się uczy a skoro tyle jej schodzi z nauką to pewnie ogrom materiału jest...
9 duszyczek za TM [*]
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Cyklostadko

Post autor: Cyklotymia »

Aferson pisze: Moja przyjaciółka jest w Krk na UJ na medycynie...
O, na którym roku? Na pierwszym? Wtedy to się miało taki zapał... :D
Awatar użytkownika
pariscope
Posty: 664
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:16 pm
Lokalizacja: Nowa Sarzyna

Re: Cyklostadko

Post autor: pariscope »

Bo na I roku, to prawie wszyscy się uczą, dopiero później studiują :D . Jak ktoś studiuje już na I roku, to rzadko studia kończy ;D
Nieprawdaż?
Dużo mizianka dla szczurów i dla PF. :D
SZCZURCIA 02.2006 - 23.04.2008 ; PEREŁKA ??.08.2008 - 05.04.2011 ; FRYGA ??.08.2008 - 16.11.2010; CYKORIA 01.01.2011 - 16.05.2012 ; DAKOTA 17.01.2011 - 02.05.2012; KRECIA ??.09.2012 - 08.08.2014; KICIA ??.09.2012 - 20.09.2014;
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Cyklostadko

Post autor: Afera »

Tak na pierwszym jest. :D Ona to skończy studia, zbyt ambitna jest, żeby dać się wywalić albo zrezygnować. ;P
Ale tak czy siak ma masę materiału ja w porównaniu z nią mam luzik na ekonomii.
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Cyklostadko

Post autor: Jessica »

http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Cyklostadko

Post autor: Cyklotymia »

^^

JUTRO BĘDZIE PRECEL!!! :D Strasznie się cieszę :) Chomik (Pan Fotograf) jutro mi przywiezie moje szczury, bo dalej są u niego, ale już się na dłużej z Krk nie ruszam, więc mogą znów u mnie być :) A skoro już i tak u mnie będzie, to pewnie go namówię na parę zdjęć :) Śliczna czarna dumboucha owieeeczkaaa <3 mam nadzieję że z łączeniem nie będzie problemów, zrobię to samo co ostatnio, czyli łóżko, potem nocka w transporterze kocim (niedola sprzyja porozumieniu, a w razie czego łatwiej je rozdzielić jakby się prały), potem już wyszorowana klatka jeśli nockę spędzą w zgodzie.

Ale się cieszę :)
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Cyklostadko

Post autor: Cyklotymia »

Precel już u mnie :) Na razie jest troszkę nieśmiały, ale już mnie pocałował i chyba ma zadatki na manikiurzystę, bo tak mu się spodobały moje paznokcie, że się odczepić nie mógł :) Zwiedza sobie na spokojnie łóżko, a wieczorem przyjadą moi chłopcy kochani i będzie łączenie :)

Jest tak piękny że się nie mogę przestać nad nim rozczulać. Ta mordka czarna, te wąsiki poskręcane, ta biała plamka na brzuszku pokazująca "tu mnie całuj", ten charakterystyczny wyraz pyszczka dumbusiów, sama słodycz :) Miłość od pierwszego wejrzenia :)

Wieczorem zdjęcia, jak tylko przekupię odpowiednio Fotografa ;) Teraz nie mam jak zrobić, bo kompa z czytnikiem karty do mojego aparatu zostawiłam w domu :/
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Cyklostadko

Post autor: alken »

to się postaraj z panem fotografem bo same opisy słodkości nas nie nasycą :P
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”