8 niespodzianek z merchowego pola (NIE MA wolnych maluchów)

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
jordan
Posty: 2005
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 5:38 pm

Re: 8 niespodzianek z merchowego pola (NIE MA wolnych maluch

Post autor: jordan »

jak cos tutaj piszesz to masz "dodaj załącznik" przeglądaj pliki i dodaj plik :)
Obrazek
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: 8 niespodzianek z merchowego pola (NIE MA wolnych maluch

Post autor: Izabela »

ha, tak to próbowałam, ale mi pisze łobuz, że rozszerzenie .odt jest zablokowane
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: 8 niespodzianek z merchowego pola (NIE MA wolnych maluch

Post autor: Blanny »

Możesz wrzucić na jakiś serwer typu sendspace.pl i potem dać tu link do pliku. :)
Super, że malutkiej nic poważnego się nie stało. Uczulenie na brokuły.. ::)
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 8 niespodzianek z merchowego pola (NIE MA wolnych maluch

Post autor: szczurzyca. »

Więc na zdjęcie musicie liczyć jutro
wysłane 11.02, a jest 13.02 8)
i? :D
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
StasiMalgosia
Posty: 1460
Rejestracja: śr sty 28, 2009 7:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: 8 niespodzianek z merchowego pola (NIE MA wolnych maluch

Post autor: StasiMalgosia »

Ano miała być i było podejście o sesji w sobotę i niedzielę, ale maluchy tak rozrabiały że mam same zdjęcia ogonów lub nosów wciśniętych w obiektyw ::) W końcu zabrakło mi cierpliwości i dlatego będą tylko 2 filmiki.
Maluszki akurat jadły i przez chwile były spokojne.
http://www.youtube.com/user/PiernikoweS ... Yb7THjonOg
A tu już niestety skończyły jeść ::)
http://www.youtube.com/user/PiernikoweS ... G4zDDzCF38
Obrazek
Pająk
Posty: 407
Rejestracja: wt lis 02, 2010 7:07 am
Lokalizacja: Kraków

Re: 8 niespodzianek z merchowego pola (NIE MA wolnych maluch

Post autor: Pająk »

Jakie adhd, cudne, słodkie, piękne i takie ruchliwe. Są wszędzie! ;D
Obrazek
Horda: Pestek [*], Eshin, Skyre, Szary prorok, Avalon, Merkury [*], Parszywek, Ćwirki dwa (Dunder i Piorun), Malygos HF
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: 8 niespodzianek z merchowego pola (NIE MA wolnych maluch

Post autor: Nietoperrr... »

Ale plaga!!! ;D I weź tu człowieku bądź szybszy i zapanuj nad nimi... ::) ;)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: 8 niespodzianek z merchowego pola (NIE MA wolnych maluch

Post autor: IHime »

Czy ja już wspominałam, że Was kocham za ten filmik?
Grzeczne chociaż to moje dziecię? Bo na filmiku wygląda na aniołka. Nieco żarłocznego aniołka. ;D
Awatar użytkownika
pariscope
Posty: 664
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:16 pm
Lokalizacja: Nowa Sarzyna

Re: 8 niespodzianek z merchowego pola (NIE MA wolnych maluch

Post autor: pariscope »

Cudne! Niestety, ze wstydem przyznaję, że nie byłam w stanie rozpoznać mojej Dakoty. Nic to, wszak wszystkie są jednakowo śliczne. Upilnowanie ich to jest wyzwanie nie lada!
Przy okazji prosimy o informację jaką karmę maluszki tak chętnie wcinają i czego już pokosztowały spośród innych smakołyków, żebyśmy wiedziały co im dawać bez obaw, a z czym zachować ostrożność. Myślę, że te informacje najlepiej zamieścić tutaj, żebyśmy Was nie nękały pytaniami na PW.
SZCZURCIA 02.2006 - 23.04.2008 ; PEREŁKA ??.08.2008 - 05.04.2011 ; FRYGA ??.08.2008 - 16.11.2010; CYKORIA 01.01.2011 - 16.05.2012 ; DAKOTA 17.01.2011 - 02.05.2012; KRECIA ??.09.2012 - 08.08.2014; KICIA ??.09.2012 - 20.09.2014;
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: 8 niespodzianek z merchowego pola (NIE MA wolnych maluch

Post autor: KITEgirl »

jakie fajne rozrabiaki :)
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 8 niespodzianek z merchowego pola (NIE MA wolnych maluch

Post autor: szczurzyca. »

pariscope pisze:Niestety, ze wstydem przyznaję, że nie byłam w stanie rozpoznać mojej Dakoty.
ja też się wstydzę, bo rownież nie mogłam mojej Missi odróżnić ::) czy to ta, która na drugim filmiku nie daje Wam nakręcać i wchodzi w obiektyw? ;)
a one są wszystkie takie piękne! śliczne hipcie! :-*
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: 8 niespodzianek z merchowego pola (NIE MA wolnych maluch

Post autor: alken »

na tym drugim filmiku gdzie włażą do góry 35-36 sekunda - bezcenne :D

w ogóle widać że ta sama krew i te same potwory co moje :P jeszcze nie miałam szczurów które tak rozpaczliwie i za wszelką cenę próbują wydostać się z klatki :P
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: 8 niespodzianek z merchowego pola (NIE MA wolnych maluch

Post autor: Izabela »

Pamiętam, jak swego czasu mieszkały u mnie m.in. maluchy Peli i Florentynki (miot I i J), oczywiście z mamami, wszystkie razem. I dokładnie ta sama klatka była wtedy porodówką. Dach tej klatki otwiera się w całości, a oprócz tego są jeszcze tylko jedne, stosunkowo małe i usytuowane z boku dłuższej ściany, drzwiczki. To była gehenna, otwieranie tego dachu, kiedy w planach nie był spacer maluchów, bo akurat chcesz im tylko wstawić jedzenie, bo się spieszysz i nie masz czasu na zabawę. Pamiętam tę mnogość łapek, pyszczków i innych części ciała, wydostających się na zewnątrz z prędkością światła z każdej strony dachu ;D

Och, ta młodość, beztroskość, aktywność, radość życia :) Nic, tylko przytulać i całować :-*
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: 8 niespodzianek z merchowego pola (NIE MA wolnych maluch

Post autor: Izabela »

Zapomniałam napisać, temat metryki miotu przeciąga się, bo niestety, ale nie pamiętam, z jakiej hodowli pochodzi i jakich ma przodków Pela, babcia Ontario (pamietam tylko, że z niemieckiej, a korzenie ma brytyjskie). Będę u Basi w mieszkaniu w tym tygodniu, najpóźniej w następnym, to postaram się to sprawdzić. Jeśli mi się nie uda, to metryka będzie o te dane niepełna, trudno, ale wydaje mi się, że wiem, gdzie są papiery Peli, więc może jednak sprawę wyjaśnię.
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: 8 niespodzianek z merchowego pola (NIE MA wolnych maluch

Post autor: Nietoperrr... »

A ja już mam swoje boskie ADHD w domu!!!AAAAAA!!!Jakie cudne stworzonko!!!Jest tak przepiękny,że aż brak mi słów...Zdjęcia tego nie oddają tak do końca.Taki jaśniutek z węgielkami zamiast oczu...Taki mały puszek...Rozczulona jestem do granic możliwości... ::)
W dodatku przy zapoznaniu z moimi młodziakami,zamiast się ich bać,wyiskał ich wszystkich na raz,aż mu łapek i ząbków brakowało... ;D A chłopaki nic,zero agresji,zero wywalania na plecy...Szaleństwo,radość,wspólny posiłek i wspólne spanie w tymczasowej klatce...
Jutro zapoznanie ze starszyzną... ::) Trzymajcie kciuki...
StaśiMałgosia,DZIĘKUJĘ!!!Dziękuję za niego,dziękuję,że tak bosko go oswoiliście i wychowaliście,że jest odważny,że jest taki piękny...Że mi go oddaliście...Jej,zwariuję z radości zaraz!!! :D
A fotki obiecuję jutro,dziś niech już śpi wtulony w 5 ciepłych futer...
Ja śpię dziś obok klatki i rozpływam się z rogalem na twarzy... ;)

Hanka&Medyk,ogromne podziękowania za transport wprost do szczurzego pokoju! ;D Jesteście kochani!!!
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”