Sklep Animalia

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
wujekhiphop
Posty: 19
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 3:32 pm

Sklep Animalia

Post autor: wujekhiphop »

Witam
Czy w sklepie Animalia.pl warto kupować pokarm dla szczurków?
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: Sklep Animalia

Post autor: lovekrove »

Zależy jaki. Stamtąd polecam firmy Versele-Laga i Beaphar ;)
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
wujekhiphop
Posty: 19
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 3:32 pm

Re: Sklep Animalia

Post autor: wujekhiphop »

No jedynie te firmy, ale czy to dobry sklep?
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: Sklep Animalia

Post autor: lovekrove »

Raczej tak. Robiłam tam 3 zamówienia i muszę przyznać, że jestem zadowolona. Łatwy kontakt, szybka przesyłka. Niektóre rzeczy są droższe niż w innych sklepach, niektóre tańsze, ale ogólnie ceny też ok.
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
Awatar użytkownika
mietła
Posty: 330
Rejestracja: śr sie 18, 2010 11:52 am
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Sklep Animalia

Post autor: mietła »

Naprwdę warto!Dostawa zawsze w terminie,kontakt mailowy bardzo szybki,koszt dostawy przyzwoity.Wg mnie sklep godny polecenia.
Moje "szczochy" kochane:
[*]Mysza,Mućka,Czarnula :(
wujekhiphop
Posty: 19
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 3:32 pm

Re: Sklep Animalia

Post autor: wujekhiphop »

No właśnie tak jak zauważyłem to drogo tam nie maja.
Hanka&Medyk
Posty: 1916
Rejestracja: pt lut 13, 2009 7:56 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sklep Animalia

Post autor: Hanka&Medyk »

Mają również trochę produktów (np. ściółka lniana), których nie znajdzie się w innych sklepach.
[*]:Dziunia,Gienia,Gaja+UtahMerch'sField,OmegaEM,Amiga,Destra+DaithiRL,Aguta,Albi,Fufa,Yumi,Belzebub,Wacław,Krówka
Są:Miotła,LuxTorpeda,Teodora,Ciapka,Piszczałka,Rubi,Tesla,Gniotka
Astharte
Posty: 326
Rejestracja: czw kwie 15, 2010 3:47 pm

Re: Sklep Animalia

Post autor: Astharte »

Jestem mile zaskoczona asortymentem i cenami tego sklepu :) Jako że zawsze kupujemy dużo zapas żwirku i żarcia na cały miesiąc, a VL 2,5kg sporo w sklepie kosztuje tak, że opłaca się bardziej kupować kilka mniejszych paczek, więc w marcu wypróbujemy Animalia (zwłaszcza, że przesyłka również niedroga :D )
Hanka&Medyk
Posty: 1916
Rejestracja: pt lut 13, 2009 7:56 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sklep Animalia

Post autor: Hanka&Medyk »

My jesteśmy w o tyle dobrej sytuacji, że mieszkamy rzut kamieniem od siedziby rejestrowej firmy :P Więc mam darmową dostawę pod sam próg. Zawsze wcześniej dzwonią i pytają, czy mogą być za X minut/godzin i są punktualni.
[*]:Dziunia,Gienia,Gaja+UtahMerch'sField,OmegaEM,Amiga,Destra+DaithiRL,Aguta,Albi,Fufa,Yumi,Belzebub,Wacław,Krówka
Są:Miotła,LuxTorpeda,Teodora,Ciapka,Piszczałka,Rubi,Tesla,Gniotka
Awatar użytkownika
mietła
Posty: 330
Rejestracja: śr sie 18, 2010 11:52 am
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Sklep Animalia

Post autor: mietła »

Astharte pisze:Jestem mile zaskoczona asortymentem i cenami tego sklepu :) Jako że zawsze kupujemy dużo zapas żwirku i żarcia na cały miesiąc, a VL 2,5kg sporo w sklepie kosztuje tak, że opłaca się bardziej kupować kilka mniejszych paczek, więc w marcu wypróbujemy Animalia (zwłaszcza, że przesyłka również niedroga :D )
A jaki żwirek kupujesz?Bo Pinio najtaniej tu http://www.krakvet.pl/advanced_search_r ... 3e&x=4&y=9
Moje "szczochy" kochane:
[*]Mysza,Mućka,Czarnula :(
Astharte
Posty: 326
Rejestracja: czw kwie 15, 2010 3:47 pm

Re: Sklep Animalia

Post autor: Astharte »

W Krak-vecie kupuję karmę VL (taniej nigdzie nie znalazłam niż u nich ;) ), ale to jeżdżę do nich na ul. Sanocką :) Pinio raz w ogóle kupiłam, ale nie spełnił moich oczekiwań ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”