[katowice] 8 maluszków do oddania

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: szczurzyca. »

prosimy Cię tu o wyjasnienie - ile masz klatek i jak rozmieścisz w nich szczury, co z dt i transportami.
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
wodniczka26
Posty: 140
Rejestracja: pn mar 14, 2011 10:05 am

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: wodniczka26 »

Nie wiem czy to pytanie jest do mnie ale jesli tak spiesze z odpowiedza, jesli nie tego postu nie bylo lol ;D

Jestem obecnie w posiadaniu 4 klatek dwie male o wymiarach 80 60 40 na maluchy jak bede je rozdzielac na samce i samiczki zeby nie zmajstrowaly czegos :D dwie klatki na kroliki wymiary to 100 szerokosci na 60 na 45 mysle wlasnie jak je polaczyc w niej bedzie czesc samcow z miotu jestem w trakcie konczenia woliery dla szczurow znaczy reszty samcow ;D za 2tygodnie przyjada do mnie z krakowa dwie kolejne po moich dawniejszych szczurkach 100 na 80 na 45 po wyplacie 10 kupuje wielka klatke 150 wysokosci 80 dlugosci i 45 czy 50 szerokosci niepamietam dokladnie w ktorej bede trzymac samice matke i jej dwie corki zamieszcze zdjecia mojego pokoju przeznaczonego na szczury wlasnie wraz z klatkami jakie posiadam teraz.Chodowalam kiedys szczury amatorsko, nie zadna pseudo hodowla, tylko dom pelen szczurow ;D Mam 26 lat szczurki hoduje od 13 roku zycia niedawno przeprowadzilam sie do jasla i mam zamiar sprawic moim pociechom szczurzy raj, ktory niedlugo zobaczycie mam nadzieje ze malec jest zarezerwowany dla mnie 8) SYJAMA JESZCZE PRZYZNAM SIE NIGDY NIE MIALAM A PODOBAJA MI SIE JAK DIABLI :-* :-* :-* :-* :-* DLA MALUCHA CHODZ DO MAMUSI :-* :-* :-* :-*
Awatar użytkownika
Nedera
Posty: 58
Rejestracja: ndz paź 28, 2007 1:46 pm
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: Nedera »

Cześć :) Są jeszcze jakieś samiczki wolne? Moja Iskierka strasznie samotna w takiej dużej klatce...
Awatar użytkownika
Journey
Posty: 57
Rejestracja: ndz mar 13, 2011 10:01 pm

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: Journey »

Journey pisze: Kati, w związku z tym, że maluchy są już gotowe do wyprowadzki :) czy możemy już omówić tutaj szczegóły transportu do Szczurzycy?
kati16 pisze:Journey - nie wiem.
Czego tu nie wiedzieć??? Staram się wszystko spokojnie omówić, by znaleźć najlepszą drogę transportu dla malców, ale nie można ustalić z tobą żadnych konkretów. Mam wrażenie, że wcale nie chcesz oddać szczurów, ale pomińmy moje wrażenia... ::) WOBEC TEGO CZEKAMY NA KONKRETY, bo póki co cały czas nas zwodzisz.



ps. Nedera, nie ma wolnych samiczek.
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: szczurzyca. »

oj, Wodniczka :D to było pytanie do kati :)
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: szczurzyca. »

Journey pisze:
Journey pisze: Kati, w związku z tym, że maluchy są już gotowe do wyprowadzki :) czy możemy już omówić tutaj szczegóły transportu do Szczurzycy?
kati16 pisze:Journey - nie wiem.
Czego tu nie wiedzieć??? Staram się wszystko spokojnie omówić, by znaleźć najlepszą drogę transportu dla malców, ale nie można ustalić z tobą żadnych konkretów. Mam wrażenie, że wcale nie chcesz oddać szczurów, ale pomińmy moje wrażenia... ::) WOBEC TEGO CZEKAMY NA KONKRETY, bo póki co cały czas nas zwodzisz.
Journey, zaraz wyślę Ci pm :)
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: zuzka-buzka »

Journey pisze:
Journey pisze: Kati, w związku z tym, że maluchy są już gotowe do wyprowadzki :) czy możemy już omówić tutaj szczegóły transportu do Szczurzycy?
kati16 pisze:Journey - nie wiem.
Czego tu nie wiedzieć??? Staram się wszystko spokojnie omówić, by znaleźć najlepszą drogę transportu dla malców, ale nie można ustalić z tobą żadnych konkretów. Mam wrażenie, że wcale nie chcesz oddać szczurów, ale pomińmy moje wrażenia... ::) WOBEC TEGO CZEKAMY NA KONKRETY, bo póki co cały czas nas zwodzisz.



ps. Nedera, nie ma wolnych samiczek.
No zaraz mnie szlag chwyci!
Przecież kati napisała, że szczur jest zarezerwowany dla MNIE i rozmawiam z rodzicami. ;/
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Awatar użytkownika
jordan
Posty: 2005
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 5:38 pm

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: jordan »

spokojnie emocje na bok. zalatwiajcie miedzy soba na PW !
Obrazek
Awatar użytkownika
Vesper
Posty: 533
Rejestracja: pt cze 18, 2010 11:50 am
Lokalizacja: Szczecin

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: Vesper »

Journey pisze:Dlatego też mam pytanie. Szczurzyca, czy miałabyś jak wziąć do siebie trzech chłopców? Z Krakowa na pewno łatwiej znajdziemy dla nich transport do Warszawy.
Więc ja mam pytanie do szczurzycy ::) Czy nie mogłabyś i niebieskiego chłopca dla mnie na DT wziąć? ::) Bo zanim znajdę transport do Szczecina z Kato to miną wieki... a potem pojechaliby chłopcy do Wawy i mój na DT (do wielkanocy, bo wybieram się wtedy do Wawy ;), chociaż może wcześniej znajdę transp. )
Ze mną:Primental, Edgar, Cocolino
Za TM [*][/i]: Nivek, Vito, Kaspar, Sascha, Virus, Dero, Zero, Layla, Bubi, Łatka
wodniczka26
Posty: 140
Rejestracja: pn mar 14, 2011 10:05 am

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: wodniczka26 »

Cos sie tu balagan zrobil kati zrob liste tych z ktorymi juz sie dogadalas na odbior lub przesylke czuje ze tylko ja na tej liscie bede lol
Awatar użytkownika
furburger
Posty: 711
Rejestracja: sob lut 12, 2011 8:18 am
Lokalizacja: Kudowa-Zdrój

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: furburger »

Ja to bym w ogóle proponowała zamknąć ten temat i otworzyć go na nowo bez tego całego syfu ;]
Manfred :'( [*] Alfred :'( [*] Bolesław :'( [*] Kayomi :'( [*]
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: szczurzyca. »

Jordan, lepiej żeby wszystko było ustalane tutaj, bo potem znów nie wyciągniemy żadnych informacji co i jak.
Zuzka, easy. pretensje do kati, a nie do Journey. to nie ona zarządza adopcjami, własciwie to tutaj nikt nimi nie zarządza jak widać. kati, jeśli nie chcesz tu opisywać klatek itd. to chociaż napisz listę kto dostanie jakiego szczura, bo zaraz tu będzie niezły sajgon! myślisz, że oferuję dt, bo chcę Cię zjechać? że pytamy o klatki, bo chcemy się pośmiać? nie. ja chcę pomóc, jak wszyscy tutaj. a co do klatek to chodzi o to, ze możemy pożyczyć, albo odciążyć cię i wziąć maluchy na dt. zrozum.
chciałam się tu już nie udzielać, ale jak zadeklarowałam dt dla szczura Journey to mam zamiar to chociaż wyjaśnić.
była prośba, żebyśmy nie naciskali - ale co to za naciski na litość boską? pytam o podstawy przy każdej adopcji, czy masz wystarczająco dużo klatek i o listę chętnych oraz czy mogę dać dt. mam w nosie Twój wiek i inne bzdety, chodzi mi tylko o szczury. naprawdę nie obchodzi mnie gdzie mieszkasz, co tam robisz poza szkołą. wzięłaś zaciążoną samicę - weź też odpowiedzialność.
tyle z mojej strony. proszę wreszcie o odpowiedź czy mogę wziąć szczury na dt, bo tracę cierpliwość, niedługo trzeba będzie je oddzielić. to nie będzie tak, ze powiesz "możesz je wziąć" i ja wsiądę w samochód. muszę się nastawić kiedy i jak, bo mam też zajęcia poza szczurami.
Vesper - oczywiście :)
Fur - nie, lepiej nie. wszystko tu jest jasne. adopcje już chyba załatwione oprócz tych dwóch syjamów dla których ja i Journey dajemy dt. więc nie widzę sensu zakładania tematu na nowo :)
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
jordan
Posty: 2005
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 5:38 pm

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: jordan »

ok ale bez zbednych uniesien itp itd

konkrety zadnego offtopu !

niepotrzebne bedziemy usuwac !
Obrazek
Awatar użytkownika
furburger
Posty: 711
Rejestracja: sob lut 12, 2011 8:18 am
Lokalizacja: Kudowa-Zdrój

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: furburger »

a ja widzę, bo co chwile ktoś tu się z kimś kłóci i ładny bajzel tu się zrobił, ja się w tym wszystkim nie potrafię połapać :P
Manfred :'( [*] Alfred :'( [*] Bolesław :'( [*] Kayomi :'( [*]
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: szczurzyca. »

ale fur, na razie nie ma co tu widzieć. i tak żadnych informacji nie ma. tylko pytania i rezerwacje oraz zastrzeżenia, które są w takiej sytuacji chyba normalne.. teraz czas ustalić dt i transport.
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”