[katowice] 8 maluszków do oddania

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

wodniczka26
Posty: 140
Rejestracja: pn mar 14, 2011 10:05 am

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: wodniczka26 »

Jesli chodzi o samczyki syjamy to biore do domu dwa, badz jednego w zaleznosci czy ta osoba zabieze tego co chciala do 4 dni czy nie ;D wiec po co dt? jesli moga miec staly?? z reszta mam caly pokoj na wybieg dla szczurkow wiec mnie tu te wasze wymiary klatek nie przekonuja, a szczury i tak spia na kupie wszystkie wiec moge je trzymac nawet w wiaderku ;D
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: szczurzyca. »

i o tym mówię! nikt nie wiedział, że one mają dom, czyż nie?
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: klauduska »

wodniczka26 pisze:Jesli chodzi o samczyki syjamy to biore do domu dwa, badz jednego w zaleznosci czy ta osoba zabieze tego co chciala do 4 dni czy nie ;D wiec po co dt? jesli moga miec staly?? z reszta mam caly pokoj na wybieg dla szczurkow wiec mnie tu te wasze wymiary klatek nie przekonuja, a szczury i tak spia na kupie wszystkie wiec moge je trzymac nawet w wiaderku ;D
ja przepraszam b za offtop, ale ciebie wodniczka26 widzę chyba w każdym temacie adopcyjnym. ile ty chcesz mieć szczurów docelowo??
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: klauduska »

co za kompletna bzdura to, co się dzieje na tym temacie. nic nie wiadomo. journey już dawno mówiła, że weźmie syjama, a nagle wodniczka26 kolejne przygarnia, bo napisała i już.
jakieś utajnienia bezsensowne "bo modzi nie muszą wiedzieć". JA modem nie jestem,a też bym chciała wiedzieć co i jak, bo mega bajzel jest na tym temacie.
kati16
Posty: 87
Rejestracja: wt lut 08, 2011 8:09 pm

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: kati16 »

klauduska - bo od samego poczatku pisze i prosze, O PM.
a wszyscy robia swoje bo moderatorzy chca wiedziec, potem sie burdeeeel robi i nie wiadomo jak to ogarnac.
Na zawsze w moim sercu [*]... Sisi.
Awatar użytkownika
jordan
Posty: 2005
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 5:38 pm

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: jordan »

zrob liste kto co bierze i kiedy i dopisuj co sie ktos chetny pojawi na ogona i bedzie wiadomo...
Obrazek
kati16
Posty: 87
Rejestracja: wt lut 08, 2011 8:09 pm

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: kati16 »

szczurzyca wam juz chyba wyjasniala, prosze sobie przeczytac.
Na zawsze w moim sercu [*]... Sisi.
Awatar użytkownika
AsiaA
Posty: 188
Rejestracja: czw sty 06, 2011 1:01 pm
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: AsiaA »

Forumowicze, przecież to logicznie wynika z postów, jak pisała wcześniej Kati, że Syjamki nie jadą na dt, tylko zostają u niej, aż znajdą ds. Przynajmiej tak to rozumiem...
Ze mną na DT: Agutka i Biszkopcik
Odszedł: Korek, Pyszczek, Lusia
Awatar użytkownika
Journey
Posty: 57
Rejestracja: ndz mar 13, 2011 10:01 pm

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: Journey »

klauduska pisze:co za kompletna bzdura to, co się dzieje na tym temacie. nic nie wiadomo. journey już dawno mówiła, że weźmie syjama, a nagle wodniczka26 kolejne przygarnia, bo napisała i już.
jakieś utajnienia bezsensowne "bo modzi nie muszą wiedzieć". JA modem nie jestem,a też bym chciała wiedzieć co i jak, bo mega bajzel jest na tym temacie.
kati16 pisze:klauduska - bo od samego poczatku pisze i prosze, O PM.
a wszyscy robia swoje bo moderatorzy chca wiedziec, potem sie burdeeeel robi i nie wiadomo jak to ogarnac.
Napisałam prywatną wiadomość, że chcemy czarnuszka i syjama ... i to nie dzisiaj ;) Cytować nie będę, ponieważ ujawnianie prywatnej korespondencji jest nie na miejscu. Cóż, nie wnikam jakie pobudki kierują tobą, Kati, skoro ''ot tak'' zamieniasz rezerwacje i chcesz dać oba syjamki Wodniczce, która aktualnie oddaje własne szczurki. Nie moja broszka. ::) My chcieliśmy pomóc, ale mamy inne zajęcia niż ciągle wysyłanie pw i czekanie na /łaskawą i skąpą/ odpowiedź od ciebie. Dlatego też rezygnujemy. Choć żałujemy, niestety tymi adopcjami nie kieruje nikt kompetentny.
Pozdrawiamy, Justyna i Piotr.
kati16
Posty: 87
Rejestracja: wt lut 08, 2011 8:09 pm

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: kati16 »

nie pisałam ci nic o syjamie na 100%
skąpą i łaskawą odpowiedz ? aha..
Na zawsze w moim sercu [*]... Sisi.
wodniczka26
Posty: 140
Rejestracja: pn mar 14, 2011 10:05 am

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: wodniczka26 »

Ludzie opanujcie sie Mam nieodparte wrazenie ze robi nam sie tu maly cyrk Zawsze mazylam o syjamie i mam zamiar dac mu mnustwo ciepla i milosci mam warunki na trzymanie tylu sczurow i co wazne doswiadczenie jutro fotki
kati16
Posty: 87
Rejestracja: wt lut 08, 2011 8:09 pm

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: kati16 »

Wodniczko to całe forum, to to jest jeden Wielki Cyrk. Schodzi na psy i tyle...
Na zawsze w moim sercu [*]... Sisi.
Awatar użytkownika
ania2832
Posty: 731
Rejestracja: wt sty 04, 2011 8:17 pm

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: ania2832 »

Ej Ej, ale bez przesady. Wodniczka z drugiej strony, to co z tego ze ty "chcesz" te dwa ? Sory ale dla mnie to trochę dziecinne. Może
Journey też "chciała" ? Z resztą, to ty bierzesz dwa syjamki czy tylko jednego ? Bo ja już tego w ogóle nie rozumiem.. ??? Cała ta sytuacja jest bynajmniej śmieszna i ciężko jest się tu połapać co i jak..
, Cyna, Soda Nafta [*]
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: szczurzyca. »

ja tak nie na temat - wodniczka, błagam! używaj znaków interpunkcyjnych, chociaż kropek. ten tekst jest niezrozumiały :P
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
syntonia
Posty: 451
Rejestracja: pn lis 23, 2009 2:42 am

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: syntonia »

Na tym forum ostatnio się dzieje coś dziwnego. I nie bardzo rozumiem płodzenie nowych tematów przez publikację. Może to ktoś wytłumaczyć? Jaki sens jest robić taki śmietnik? Kłótnie też są zbędne. Skończcie z tą dziecinadą i spróbujcie się dogadać, bo jak to czytam to się w sumie Kati nie dziwie, że ma dość.
"Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem."
Arthur Schopenhauer

[*] Smrodzio - na zawsze w moim serduchu [*][/b] [/i][/color][/size]
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”