WROCLAW - oferujemy dom dla dwoch mlodych panienek!

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
wesola
Posty: 262
Rejestracja: sob wrz 26, 2009 7:21 pm
Lokalizacja: Yorktown Heights, NY USA

WROCLAW - oferujemy dom dla dwoch mlodych panienek!

Post autor: wesola »

Moj synek wraz z dziewczyna chcieliby adoptowac dwie dziewczynki. Za 4 tygodnie beda mieli duza klatke (idzie w paczce) i beda gotowi, zeby przyjac do siebie dwie dziewuszki.
Pozdrawiam serdecznie!
Z nami: Velma, Daphne, Jannette Jr., Midnight, Galileo, Secret, Astrid, Swiftstick
Po drugiej stronie: Jannette...
Człowiek zrównoważony ma szczury na obu ramionach
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: WROCLAW - oferujemy dom dla dwoch mlodych panienek!

Post autor: klauduska »

a twój syn sam nie może się zarejestrować na forum i poszukać ;>?

musisz napisać coś więcej niż "duża klatka" :)
podaj jej wymiary, czym będą karmić, weta, wybiegi..
Awatar użytkownika
wesola
Posty: 262
Rejestracja: sob wrz 26, 2009 7:21 pm
Lokalizacja: Yorktown Heights, NY USA

Re: WROCLAW - oferujemy dom dla dwoch mlodych panienek!

Post autor: wesola »

Hej, Pewnie, że mogą i oczywiscie, że to zrobią - ja tylko sprawdzam jakie są w okolicach Wroclawia obecnie mozliwosci, bo jestem juz zarejestrowana i jako "babcia" poprostu chcialam to zrobic - moge, prawda?
Nie wiem jakie sa w Polsce karmy i sciolki, wiem co jest w Stanach i wiem co sie sprawdza moim szczurkom, zeby byly zdrowe, radosne, pełne energii i zgrabne. Mamy jeszcze kilka tygodni na 1. studiowanie forum i zapoznania sie z tym, co polecaja inni forumowicze, 2. dostosowanie moich doswiadczen do tego co jest dostepne w Polsce. Pedro i Viktoria nie chca adoptowac maluchow dopoki nie beda mieli klatki na miejscu i wiecej wiadomosci na ten temat. Jesli chodzi o weta, to bardzo chetnie posluchaja rady Wroclawiakow z forum i nie beda eksperymentowac tylko wybiora jakiegos juz sprawdzonego. Wybiegi - nie wiem na ten temat, ale podejrzewam, ze tak jak u mnie szczury beda biegaly tylko kiedy oni beda w domu, ale kiedy beda wychodzic szczury beda zamykane w klatce. Ja uwazam, ze nieodpowiedzialnie jest pozwalac szczurkom biegac kiedy nie mamy ich "na oku" - i jak sie to komus nie podoba, to niech sobie robi inaczej ja sie boje i odradzam.
Klatka natomiast jest z metalowym spodem, w ktory klatka jest wpuszczana. Sama klatka jest wysoka na 85cm dluga na 75 cm a szeroka na 55cm. Dla dwoch dziewczynek uwazam, ze to jest wystarczajaco duza klatka (u mnie z powodzeniem mieszkalo w niej dwoch facetow). Sluchajcie, znam to forum na tyle, ze wiem, ze zazwyczaj na kazdy nowy post (nie wazne na jaki temat) ogolnie przyjeta odpowiedzia jest atak. Mimo wszystko Pedro z Viki chca za posrdnictwem forum (a nie Allegro czy sklepu zoologicznego) przygarnac malenstwa, wiec prosze nie utrudniajcie w miare mozliwosci. Dziekuje.
No nic, ja juz wiecej sie nie wypowiadam - tak jak mowilam - badalam tylko grunt po babcinemu, gdyz jestem bardzo podekscytowana i szczesliwa, Pedro z Viktoria sami sie zarejestruja i beda dalej ten temat drazyc - mam nadzieje, ze adopcja zakonczy sie powodzeniem:)
Z nami: Velma, Daphne, Jannette Jr., Midnight, Galileo, Secret, Astrid, Swiftstick
Po drugiej stronie: Jannette...
Człowiek zrównoważony ma szczury na obu ramionach
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: WROCLAW - oferujemy dom dla dwoch mlodych panienek!

Post autor: smeg »

http://www.szczury.org/viewtopic.php?f=163&t=30087 - tutaj są dwie dziewczynki, ale to już widziałaś :) Klatka bardzo dobra, nawet na 3 ogonki. Najlepiej będzie, jeśli zainteresowani sami zaklepią sobie konkretne szczurki, bo właściciele raczej potrzebują osób zdecydowanych na 100%, a nie rozglądających się ;)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”