Smegowych kłębuszków siedem

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Smegowe kłębuszki - Chrupka, Benia i Luna

Post autor: smeg »

Życzliwa osoba wykonała wczoraj anonimowy telefon do administracji akademika, informując że dziewczyna z tego a tego pokoju ma szczury. Ludzkie skurwysyństwo nigdy nie przestanie mnie zadziwiać.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Smegowe kłębuszki - Chrupka, Benia i Luna

Post autor: klauduska »

?!!??!
i co??!?! byli u ciebie na kontroli ?? coś się stanie ze szczurami ??
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Smegowe kłębuszki - Chrupka, Benia i Luna

Post autor: klauduska »

edit: matko co za chamstwo. szkoda gadać jacy ludzie bywają podli ;/
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Smegowe kłębuszki - Chrupka, Benia i Luna

Post autor: smeg »

Akurat miała dyżur fajna pani portierka, pogadałam z nią i powiedziała, że nie powie kierownikowi, jeśli w najbliższym czasie jakoś się ich pozbędę. Na szczęście mój chłopak weźmie je do siebie, więc nie będę musiała się z nimi rozstawać.

Dziwnym zbiegiem okoliczności wszystko stało się dzień po tym, jak pokłóciłam się ze współlokatorką. Rozumiem, że można się wkurzyć, ale robienie akcji przez które ktoś może wylecieć z akademika to chyba przesada. Zwłaszcza że pokłóciłyśmy się z jej winy.

Ona twierdzi, że nie doniosła na mnie, a portierka mówi, że dzwonił jakiś chłopak. Ale to wszystko jest do wymyślenia na poczekaniu, a ona bardzo dobrze żyje akurat z tą portierką. Zawsze można też poprosić kolegę, żeby zadzwonił. Zdziwiło mnie, że pani z portierni zadzwoniła do naszego pokoju i poprosiła współlokatorkę na rozmowę, to jej opowiedziała o rzekomym anonimowym telefonie i poprosiła o przekazanie mi. Mimo że byłam w tym czasie w pokoju.

Jak się dowiem kto to, to chyba mu nasikam na wycieraczkę :P
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
Mictlan
Posty: 574
Rejestracja: czw lis 04, 2010 9:12 am
Lokalizacja: Police k.Szczecina

Re: Smegowe kłębuszki - Chrupka, Benia i Luna

Post autor: Mictlan »

'Nasrać na wycieraczkę i poprosić o papier toaletowy' :D Swoją drogą, żałosne.. Kablować na studiach ? Przecież to na poziomie podstawówki jest.. :P
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Smegowe kłębuszki - Chrupka, Benia i Luna

Post autor: smeg »

No właśnie, zresztą mnie jakoś nie obchodzi, co trzyma w swoim pokoju koleś z końca korytarza, którego nawet nie znam. Dlaczego kogoś obchodzi, co trzymam ja? Ktoś ma jakieś wybujałe poczucie sprawiedliwości i chce walczyć w imię regulaminu ::) Wg regulaminu nie można też mieć czajnika w pokoju, zaraz pójdę na wszystkich nakablować :P
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Smegowe kłębuszki - Chrupka, Benia i Luna

Post autor: klauduska »

db, że twój chłopak je może wziąć..
ale serio co za głupota z tym donosicielstwem i ja też nie rozumiem czemu portierka nie chciała rozmawiać z tobą osobiście na ten temat ;/
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Smegowe kłębuszki - Chrupka, Benia i Luna

Post autor: smeg »

Zakładam scenariusz, że to współlokatorka doniosła, a z portierką ugadała się na taką wersję wydarzeń, żeby nie było wiadomo, że to ona. Bo nie mam nikogo w akademiku, komu mogłabym zajść za skórę.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Smegowe kłębuszki - Chrupka, Benia i Luna

Post autor: Entreen »

Proponuję stary, sprawdzony sposób mieszkańców akademika... Przeprowadzić na miesiąc-dwa, a potem z powrotem :P
Gorzej, jeśli to faktycznie współlokatorka. Uch, ludzka wredota nie ma granic...
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Smegowe kłębuszki - Chrupka, Benia i Luna

Post autor: Agatow »

Jaka donosicielka! Naprawdę ludzie nie maja serca. Myślała, że się nie domyślisz... niektórzy maja problemy z logicznym myśleniem. Przykro to słyszeć ale chyba najlepiej wyprowadzić szczurki na jakiś czas (a przy okazji wredną współlokatorkę) a potem wszyscy o tym zapomną.. albo na "krzywy ryj" - zobaczymy czy portierka zrobi kolejny donos.. nie sądzę, ale z drugiej strony chyba nie ma po co tak ryzykować. Trzymam kciuki! "Podłość ludzka nie zna granic!!!" :o
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Smegowe kłębuszki - Chrupka, Benia i Luna

Post autor: smeg »

Nie wiem, kierownik podobno jest cięty na zwierzaki i kilka osób wyleciało przez coś takiego z akademika. A jeśli to współlokatorka, to od razu będzie wiadomo, jak przywiozę szczury z powrotem.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
druidka
Posty: 62
Rejestracja: sob lut 05, 2011 2:01 pm

Re: Smegowe kłębuszki - Chrupka, Benia i Luna

Post autor: druidka »

Pozwolę sobie dołączyć się do dyskusji, nie można u Ciebie mieć w pokoju zwierzaków? Bo u nas jest tak, że jeśli współlokatorzy się zgadzają to mogą być... Na szczęście dziewczyny, z którymi mieszkam też mają gryzonie i nie ma z tym problemu, ale rok temu nie mogłam mieć szczurków, bo moja współlokatorka się ich bała o.O Dlatego dopiero w tym roku kupiłam.
Bestia najgorsza zna trochę litości. Ja nie jestem bestią, więc jej nie znam.
William Shakespeare

http://druidka.yum.pl
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Smegowe kłębuszki - Chrupka, Benia i Luna

Post autor: Entreen »

Hm, ale skoro (ewentualnie) doniosła, bo się pokłóciłyście, to może nie będziecie się kłócić ciągle? Czy raczej się nie dogadujecie?

Druidka, niestety nie wszędzie tak jest. Na moim UP za zwierzaka jest albo tzw. raport (za trzy - out), albo ostrzeżenie (zależy, jak się z kierowniczką dogadać), ale zwierze muszą zniknąć.
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Smegowe kłębuszki - Chrupka, Benia i Luna

Post autor: Paul_Julian »

smeg pisze:Zakładam scenariusz, że to współlokatorka doniosła, a z portierką ugadała się na taką wersję wydarzeń, żeby nie było wiadomo, że to ona. Bo nie mam nikogo w akademiku, komu mogłabym zajść za skórę.
Też tak myslę. Ale po prostu poziom niski, ze szok. Na pewno ta współlokatorka też ma swoje za uszami.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Flaumel
Posty: 1354
Rejestracja: pt maja 21, 2010 5:33 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Smegowe kłębuszki - Chrupka, Benia i Luna

Post autor: Flaumel »

Przykro słyszeć.
Moim zdaniem też przeczekać i sprowadzić z powrotem, ale z byciem przygotowanym do szybkiej ewakuacji szczurów.
(u nas ostatnio kierowniczka robiła kontrolę pokoju w związku z remontem, ale specjalnie nie zaglądała tam gdzie klatka była)

Powodzenia życzę w walce z kierownictwem i głupimi regulaminami.


PS. Jak chcesz donosić to pamiętaj - palenie też zabronione na terenie całego akademika! :D I pal licho czajniki - weź się za mikrofalówki i frytkownice ;-)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”