Dziwne dzwieki wydawane przez szczurka

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Carolina
Posty: 58
Rejestracja: pn mar 28, 2011 7:05 pm

Re: Dziwne dzwieki wydawane przez szczurka

Post autor: Carolina »

No właśnie ostatnio jak otworzyłam balkon to nakryłam je od razu ręcznikiem no i gryzły :P

Ale za pierwszym razem mama otworzyła pod nieobecność moją i po godzinie zobaczyła że się skuliły to nakryła,
więc pewnie się przeziębił przez to. Vibovit już dostał... może sie polepszy, ale weterynarz będzie odwiedzony :)
Kacper i Dyzio 11.02.2011r. ㋡

http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=30339

love my rats :* ❤
Awatar użytkownika
Shirley
Posty: 63
Rejestracja: śr sie 19, 2009 3:14 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dziwne dzwieki wydawane przez szczurka

Post autor: Shirley »

Shirley pisze:Dzięki, Izabelo. Właśnie tego się obawiałam. Gruby pojutrze będzie w lecznicy i sprawa się rozjaśni. Jego kolega z klatki jest leczony na serce, więc wygląda na to, że obaj wylądują na oddziale kardiologicznym ;(. Biedne dwa dziadki...
Hymmm... no i ten. Okazało się, że u Grubego owo "szczekanie" to wcale nie od serca. Tym bardziej jest to zastanawiające. Szczekanie niewiadomego pochodzenia. Zauważyłam ostatnio, że potrafi przestać szczekać, kiedy zobaczy, że podeszłam do klatki. Ale to też nie ma reguły, bo czasem nie może się powstrzymać i robi to dalej. Sprawa pozostaje otwarta :o
Tu: Groszek, Kubek. Tam: Niebieski, Cudak, Łaciaty, Jeżyk, Gruby (znany kiedyś jako Pinky), Artur, Buba
Awatar użytkownika
Mictlan
Posty: 574
Rejestracja: czw lis 04, 2010 9:12 am
Lokalizacja: Police k.Szczecina

Re: Dziwne dzwieki wydawane przez szczurka

Post autor: Mictlan »

Loki na przykład grucha prawie ciągle ;). Zostało mu to po zapaleniu płuc i nie da się tego wyeliminować, po prostu taka już jest jego natura :)
Awatar użytkownika
Danai
Posty: 75
Rejestracja: ndz wrz 23, 2007 5:13 pm
Lokalizacja: Katowicium :P
Kontakt:

Re: Dziwne dzwieki wydawane przez szczurka

Post autor: Danai »

Ja w sumie też mam problem z dziewuchami. Z klatki co jakiś czas dochodzi mnie dźwięk przypominający wręcz piszczenie opon - nigdy nie słyszałam, żeby wydawały takie odgłosy. Ktoś ma jakieś pomysły? :/
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”