[CZY NIE ZASZKODZI] Lód

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Dinusia
Posty: 352
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 12:19 pm

[CZY NIE ZASZKODZI] Lód

Post autor: Dinusia »

Marta no co ty?niwiesz co to jest vibovit?no to w saszetkach co jest dobre jak sie zlizuje taki proszek..sa rozne smaki...U mnie tez to jadlas...to takie witaminy i to sie rozpuszcza w wodzie...
Ze mna Plamcia z plamcia na brzuszku Rati(kapturka blaze), Panda i Emka...Zagladajcie do mojej galerii! :D
GG:5641215
.....................................................................
Chomiczka Misia i wyjatkowy kot Mycior zawsze w moim sercu! :cry:
MaTa
Posty: 55
Rejestracja: śr maja 25, 2005 7:40 pm
Kontakt:

[CZY NIE ZASZKODZI] Lód

Post autor: MaTa »

No ja wiem co to jest tylko mysialam zer to takie cos specialne dla szczorow a to chyba dla ludzi nie i to jeszcze chemia !
Dinusia
Posty: 352
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 12:19 pm

[CZY NIE ZASZKODZI] Lód

Post autor: Dinusia »

Moze i chemia ale Witaminy...szczurkom chyba powinno sie dawac vibovit!Dzisaij moja mama kupi albo juz kupila balsam kapucynski na wzmocnienie dla szczurkow!
Ze mna Plamcia z plamcia na brzuszku Rati(kapturka blaze), Panda i Emka...Zagladajcie do mojej galerii! :D
GG:5641215
.....................................................................
Chomiczka Misia i wyjatkowy kot Mycior zawsze w moim sercu! :cry:
MaTa
Posty: 55
Rejestracja: śr maja 25, 2005 7:40 pm
Kontakt:

[CZY NIE ZASZKODZI] Lód

Post autor: MaTa »

Qzyneczko porzyczysz mi na sprubowanie ? ;) Moze wyjdziemy gdzies ? z klapfusami ? Bedzie fajnie t5ak jak wczoraj =)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[CZY NIE ZASZKODZI] Lód

Post autor: krwiopij »

w upaly moje ogony dostaja plytki basenik z kostkami lodu... kostkami sie bawia, czasem probuja nadgryzac, a poza tym dzieki nim woda dluzej jest zimna i dluzej moze sluzyc moim ogonom do ochlodzenia sie... ja tam sadze, ze w kostkach lodu nie ma nic zlego...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[CZY NIE ZASZKODZI] Lód

Post autor: krwiopij »

Meggy, czemu zamrozonego nie mozna? moje ogony cala zime mrozonym kalafiorem i brokulami sie zywia... :lol:
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Meggy
Posty: 803
Rejestracja: śr paź 13, 2004 9:16 pm
Kontakt:

[CZY NIE ZASZKODZI] Lód

Post autor: Meggy »

krwiopij, to Ty masz te szczury polarne chyba :shock:
czemu? bo sami wiemy, jak łatwo przeziębić sobie gardło jedząc lody w ciepły dzień... wiemy też jak paskudnie leczy się szczury, ze wzglądu na mikro dawki leków... no i wiemy, jak łatwo szczura przeziębić, np stawiajać w przeciągu. Więc moim zdaniem wpajanie nowym, żeby klatka nie stała w przeciągu i że można karmić szczura lodem to niekonsekwencja. :?

btw. no ale mrożonki po odmrożeniu to zupełnie inna sprawa... ;)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[CZY NIE ZASZKODZI] Lód

Post autor: krwiopij »

aaa... no bo ja o tych calkiem odmrozonych mrozonkach mowilam... :lol: ale latem w upaly mozna dawac zmrozone kawalki owocow czy kostki lodu z soku owocowego... w kazdym razie bardzo polecaja na stronkach zachodnich, a mysle, ze oni wiedza, co mowia... sama przyznam, ze moim zwierzakom nic po takich smakolykach nie bylo, a bardzo pomagalo sie ochlodzic...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
MaTa
Posty: 55
Rejestracja: śr maja 25, 2005 7:40 pm
Kontakt:

[CZY NIE ZASZKODZI] Lód

Post autor: MaTa »

Heh to tez moze byc dobre w upalne dni =)
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

[CZY NIE ZASZKODZI] Lód

Post autor: Fam »

ja polecam na upaly mrozonke np marchewka z groszkiem albo wazywa paski, tylko przed podaniem tzreba ja polozyc w cieplym miejscu (np. parapet) na 5 minut, bo bardzo zmrozone moga przeziebienie wywolac.
sam lud nie polecam, tylko jak barzdzo goraco mozna woreczek lodu owinac grubo recznikiem albo czyms takim (ja uzywam grubego, podwojnego welnianego pokrowca na termofor) i wsadzic do klatki zeby sie szczur mogl schlodzic
za tęczowym mostem: Karolcia
Kasieczka
Posty: 28
Rejestracja: ndz mar 06, 2011 12:56 pm

Kostki lodu

Post autor: Kasieczka »

WItajcie. Ostatnio robi się coraz cieplej i przez to zrodził się w mojej głowie pomysł - w upały zawsze dorzucam psu do wody 2-3 kostki lodu, żeby woda była chłodna, kiedy ją pije (kij, że moja Zoyka te kostki pożera ;D ).
Czy w masakryczne upały można wrzucić szczurkom do poidełka kostkę lodu?
za TM: Maya [*] Lady [*] Mrówcia [*][/size][/i][/color]
przy mnie: Aston i Martin - moi kochankowie - dumbole <:
Hanka&Medyk
Posty: 1916
Rejestracja: pt lut 13, 2009 7:56 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kostki lodu

Post autor: Hanka&Medyk »

Można wręcz dać im miskę z wodą i kostkami lodu do zabawy :)
[*]:Dziunia,Gienia,Gaja+UtahMerch'sField,OmegaEM,Amiga,Destra+DaithiRL,Aguta,Albi,Fufa,Yumi,Belzebub,Wacław,Krówka
Są:Miotła,LuxTorpeda,Teodora,Ciapka,Piszczałka,Rubi,Tesla,Gniotka
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Kostki lodu

Post autor: Nakasha »

Tak, można zrobić im basenik z zimną wodą, ale do poidła nie polecam wrzucać kostek.

Zamiast tego można dać im dać do klatki zimne płytki ceramiczne, lub wstawić słoiczek z lodem.
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”