Mój gryzoń ;p

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Paweł12
Posty: 7
Rejestracja: śr kwie 27, 2011 4:48 pm

Mój gryzoń ;p

Post autor: Paweł12 »

Cześć!! O0
szczurki - są dwa. Jeden niestety już umarł a miał na imię Dziobek, wczoraj dostałem od brata samiczkę i nazwałem ją Santie. Na początku były różne zwariowane imiona ale w końcu pomyślałem, że musi być oryginalne no i jest...
Pierwszy dzień-wszędzie kupki (bała się jeszcze), dzisiaj już o wiele lepiej! dałem jej moją koszulkę wczorajsżą do klatki i ją długo wąchała, potem powąchała moje paluchy i wlazła na łóżko poszperała pod kołudrą, po całym pokoju i już się nie boi :D
Foty niestety w imageshack bo tu pisze błąd serwera :-\ :-X
Jak widać trudno uchwycić moment kiedy zrobić fotę.. (żeby nie było to ją przytrzymałem żeby zrobić fotę normalnie sobie chodzi bez pomocy ;p)
Awatar użytkownika
jakuszewa
Posty: 518
Rejestracja: czw lip 15, 2010 12:49 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Mój gryzoń ;p

Post autor: jakuszewa »

Pomyśl o towarzyszce dla Santie. Szczurki to zwierzęta stadne i z pewnością ucieszy się z koleżanki :)
Paweł12
Posty: 7
Rejestracja: śr kwie 27, 2011 4:48 pm

Re: Mój gryzoń ;p

Post autor: Paweł12 »

Tak wiem, myślę, że za 4-5 dni adoptuję jakiegoś drugiego szczurka :D
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Mój gryzoń ;p

Post autor: Cyklotymia »

Poszukaj tutaj: http://szczury.org/viewforum.php?f=163 :) Dużo ogłoszeń ze zwierzakami do oddania, może akurat coś koło Ciebie się znajdzie? Jak nie, to transport też da się wykombinować :)
Paweł12
Posty: 7
Rejestracja: śr kwie 27, 2011 4:48 pm

Re: Mój gryzoń ;p

Post autor: Paweł12 »

Macie fotki :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mój gryzoń ;p

Post autor: Kluska123 »

Słodziaczek! I te czerwone oczka :) Szukaj drugiego, jest tyle chętnych, 'bezdomnych' ogonów :)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
`naatka
Posty: 485
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 5:19 pm
Lokalizacja: Świnoujście

Re: Mój gryzoń ;p

Post autor: `naatka »

jeeeju albinos <3. śliczna
Obrazek
Ze mną od końca września'10
szczurzaszczuralubiszczurę.
Paweł12
Posty: 7
Rejestracja: śr kwie 27, 2011 4:48 pm

Re: Mój gryzoń ;p

Post autor: Paweł12 »

Oj dzięki, też kocham ogonki ;)
Mama mówi, że jest ładny, ale ma brzydki ogon. Babcia w ogóle nie lubi szczurów, ciocia bez opinii.
Awatar użytkownika
jakuszewa
Posty: 518
Rejestracja: czw lip 15, 2010 12:49 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Mój gryzoń ;p

Post autor: jakuszewa »

No niestety nie wszyscy lubią szczury... ::)

Śliczna panienka :)
Awatar użytkownika
`naatka
Posty: 485
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 5:19 pm
Lokalizacja: Świnoujście

Re: Mój gryzoń ;p

Post autor: `naatka »

hehe, oglądałam wczoraj Trinny i Susanna ubierają Polske, i tam na końcu Trinny trzymała szczura i mówiła - jaki słoodki :D
a co do lubienia lub nielubienia w rodzinie to u mnie tata się brzydzi :) mam wywieszać karteczke jak puszczam szczury żeby przypadkiem nie wszedł do pokoju .. babcia też była przeciwko bo się bardzo brzydziła, ale jak je zobaczyła to to była miłość od pierwszego wejrzenia
Obrazek
Ze mną od końca września'10
szczurzaszczuralubiszczurę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”