Izoldova szuka szczurka. [POZNAŃ]

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Izoldova szuka szczurka. [POZNAŃ]

Post autor: Izold »

Jeśli ktoś jest z Poznania, i ma do wydania jakieś małe bąbelki, byłabym zainteresowana :)
szczególnie zależy mi na dziewczynce, umaszczenie nie jest dla mnie ważne, z jednym szczegółem- nie mogę patrzeć na białe szczurki z czerwonymi oczami po ostatnim wypadku mojego albinosika.
Niby zależy mi na szczurku Dumbo, ale nie jest to dla mnie ważne, jeśli ktoś ma szczurkę do wydania, i ona naprawdę potrzebuje domku. :)
wiem że głupio szukać jednego Noska, zamiast dwóch...ale najpierw chciałabym się przyzwyczaić do samego faktu ponownego posiadania szczurka. o ewentualnym stadku bym pomyślała, kiedy już bym się oswoiła razem ze szczurkiem.
nie wchodzę tu często, więc w razie co, podaje gg: 4366586.
[proszę od razu zaznaczyć że jest sie z forum szczury org z racji tego że moje gadu zostało przesłane nie wiem gdzie, i codziennie dostaje z 10 głupich wiadomości...]
pozdrawiam :)))
Awatar użytkownika
sasza&masza
Posty: 1270
Rejestracja: czw sie 19, 2010 4:20 pm
Numer GG: 9176574
Lokalizacja: Lublin

Re: Izoldova szuka szczurka. [POZNAŃ]

Post autor: sasza&masza »

Nie ten temat. Trzeba to przenieść na zaadoptuje/kupie.

jest funkcja zgłaszania postów na tym forum, jak coś jest z nimi nie tak, to naprawdę ułatwia życie moderatorom, nie takie rzucanie hasła w przestrzeń (to bardziej podchodzi pod zasmiecanie tematu) :P / alken
Dog&cat: Vega i Zuza
Ratz: Arkadia Melania Nayeli Malibu Aniołki[*]
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Izoldova szuka szczurka. [POZNAŃ]

Post autor: Izabela »

Izold, jesteś już tyle na forum i jeszcze takie rzeczy wypisujesz ;) Obowiązkowo chcesz przygarnąć 2 dziewczynki na raz, z jednego miotu, żebyś nie miała żadnych problemów z łączeniem, bo i po co, żeby się znały i od początku stanowiły zgrane stado. Boisz się powtórki problemów w przyszłości, więc należy minimalizować ryzyko ich wystąpienia, czyż nie? ;)
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Izoldova szuka szczurka. [POZNAŃ]

Post autor: szczurzyca. »

Izold najprawdopodobniej weźmie 2 siostrzyczki ode mnie ;) szukamy transportu.
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Izoldova szuka szczurka. [POZNAŃ]

Post autor: Izabela »

O, i tak trzymać :)
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”