krew na łapkach i mordce, slabe łapki

Niepokojące zachowania szczurów, objawy chorób i ich leczenie.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
qniho
Posty: 14
Rejestracja: pt lut 12, 2010 10:07 pm

Re: krew na łapkach i mordce, slabe łapki

Post autor: qniho »

Dobra daj se juz spokój, nie pisze jakiegoś podania zeby wszystko pisac z duzej litery i polskimi znakami, i nie hodzi o zarty twojej starej bo to nic do zwierzecia nie ma ;/ lepiej juz nic nie komentuj.
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: krew na łapkach i mordce, slabe łapki

Post autor: alken »

qniho pisze:Dobra daj se juz spokój, nie pisze jakiegoś podania zeby wszystko pisac z duzej litery i polskimi znakami, i nie hodzi o zarty twojej starej bo to nic do zwierzecia nie ma ;/ lepiej juz nic nie komentuj.
ale piszesz na forum gdzie ludzie się porozumiewają w języku polskim pisanym i obowiązują tu także zasady ortografii i interpunkcji
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
qniho
Posty: 14
Rejestracja: pt lut 12, 2010 10:07 pm

Re: krew na łapkach i mordce, slabe łapki

Post autor: qniho »

Dobrze, tak więc jak zaczynasz zdanie pisz od dużej litery, i bede pisac tak jak mi sie podoba, zyjemy w wolnym kraju ;/ [wulgaryzm] musialam isc uspic to co najbardziej kochalam, a wy sie czepiacie jakis pojebanych bledow interpunkcyjnych, DOBRZE SIE CZUJECIE?!
Jesli juz tak musicie wiedziec to placze calymi dniami i nocami jakby mi ktos z rodziny umarl, sni mi sie ona w nocy, ale po cholere mialam to tu pisac?! to jest FORUM! napisalam tylko dla informacji o jej smierci, a reszta powinna was nie interesowac ;/
Nie mam słów do takich ludzi jak wy co oceniacie człowieka którego w życiu na oczy nie widzieliscie, nie wiecie jak zyje i przedewszystkim NIE ZNACIE tego człowieka.
PS nie jestem facetem to tak na marginesie.

nie klniemy. jordan
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: krew na łapkach i mordce, slabe łapki

Post autor: Paul_Julian »

Przecież nikt Cię absolutnie nie potępia za to co zrobiłas, opanuj się. Tylko zbyt wielu ludzi mówi o szczurze "zdechł, stary" itd. Jak by nie mozna było powiedzieć , że odszedł, że umarł , że babcia , staruszka, staruszek.
Jakbys napisała Stara, to byśmy od razu załapali, że chodzi o ksywkę szczurki. Tak samo jak ktoś pisze Młoda. A tak to wpadlaś do worka z ludzmi, którzy mało emocjonalnie podchodzą do swoich zwierząt itd.
Naprawdę nie masz o co się unosić. Nie jesteśmy bezdusznymi osobami, wiemy jak to jest musieć uśpić swojego ukochanego zwierzaka, po to by nie patrzeć jak cierpi. Wiemy jak to jest być bezsilnymi.
Mogę być pewien, ze każdy kto tu zajrzał, myslał, ze to po prostu wczesniejsza starość, bo przecież 2letnia szczurka to jeszcze nie jest taka babcia. A tu się okazało, że nie zawsze..
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
qniho
Posty: 14
Rejestracja: pt lut 12, 2010 10:07 pm

Re: krew na łapkach i mordce, slabe łapki

Post autor: qniho »

Nie napisałam ze 'stara zdechła - bedzie wiecej miejsca dla pozostalych 3 i zaoszczedze na kasie' nie przesadzajcie! jakbym tak napisala to to jest bezdusznosc ale nie to ze napisalam jej ksywke z malej litery!!!! Nie bede pol h siedziec nad jednym postem zeby sprawdzac swoje błędy i zebyscie mieli o mnie dobra opinie ;/
Awatar użytkownika
Rweolwer
Posty: 123
Rejestracja: pt kwie 22, 2011 5:07 pm

Re: krew na łapkach i mordce, slabe łapki

Post autor: Rweolwer »

Właśnie co do krwi na łapkach chciałabym się o coś zapytać. Dzisiaj zauważyłam u mojego Sida zakrzepniętą krew na łapkach. (sporo jej było) I nie wiem skąd ona się u niego wzięła. :-[ Dodam tylko ,że Rotten często bardzo mocno liże mu łapki albo nawet podgryza. Jak myslicie on mu to zrobił. Wygląda to naprawdę nie ciekawie ,a ja nie wiem co robić... Iść z małym do weta ?? Jak myślicie ,czym to moze byc spowodowane?
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: krew na łapkach i mordce, slabe łapki

Post autor: Paul_Julian »

A może to złamany pazurek ? One bardzo krwawią.

Podgryzanie łapek może byc z nerwów http://szczury.org/viewtopic.php?f=11&t ... ki#p702122
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Objawy i leczenie”