Przechowalnia szczurków

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

nairda
Posty: 209
Rejestracja: pn paź 29, 2007 4:43 pm
Lokalizacja: Kraków

Przechowalnia szczurków

Post autor: nairda »

Wielka prośba!
Czy ktoś ze szczuromaniaków z Krakowa przygarnąłby moich trzech ogoniastych na 2 miesiące? (25.06 - 27.08)? Chłopcy są raczej leniwi, dość płochliwi i kochają swoją klatkę, jakkolwiek Balib lubi też zabawy a Detti pieszczoty (czasem macha przy tym ogonem ;)). Jak na razie, nie miały i maja problemów ze zdrowiem. W stosunku do ludzi nie są agresywne, ale nie miałam okazji zobaczyć jak się zachowują wobec innych szczurów. https://picasaweb.google.com/naaairda/Szaraki#
nairda
Posty: 209
Rejestracja: pn paź 29, 2007 4:43 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: nairda »

moje ogłoszenie nieaktualne :)
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: KITEgirl »

nie ten wątek
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: KITEgirl »

a sory. ten :D
Awatar użytkownika
gruszka1990
Posty: 355
Rejestracja: czw kwie 17, 2008 6:38 pm
Lokalizacja: Poznań / Białystok

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: gruszka1990 »

Poszukuję domku dla moich 4 panienek na okres lipca - sierpnia w Poznaniu. Jeszcze trochę czasu zostało więc próbuję szukać kogoś kto pomoże mi i moim zwierzakom. Czeka mnie przeprowadzka ! W czasie wakacji nie dam rady zmieścić się z milionem pudeł i 4 szczurami i ich dużą klatką w jednym pokoju z moim chłopakiem :/ Bardzo proszę życzliwe osoby o pomoc. Babeczki mają swoją klatkę 70x40x80. Zapewniam suchą karmę, ew. gerbery kaszki i inne bzdety które jedzą, ewentualnie możemy dogadać się co do kosztów pokarmu mokrego. Ściółka, szmatki i pokrycie kosztów ew. opieki weterynaryjnej. Szczurki są zupełnie niekłopotliwe, z tym że jedna z nich ma niesprawną szczękę i póki co je tylko pokarm płynny. Mam nadzieję, że niebawem to się poprawi :) Pozdrawiam i czekam na wszelkie informacje !
Obrazek

Obecnie przy mnie trzy dzielne siostrzyczki: Wiki, Gruba, i Lejla <3 oraz kot o imieniu Kot =)
Za TM: Maciuś, Wojtuś i Grysia[']
miyoko
Posty: 9
Rejestracja: pn lut 14, 2011 7:13 pm

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: miyoko »

szukam pilnie domu tymczasowego dla dwoch polrocznych szczurzynek dumbo w krakowie i okolicach do konca lipca ! dziewczyny dostarcze z klatka 50x60x40,zapasem jedzenia i innymi pierdołami. sa bardzo grzeczne. powodem jest wyjazd za granice, wyjezdzam juz w nast sobote .
shenandoh87
Posty: 40
Rejestracja: pn sty 17, 2011 2:23 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: shenandoh87 »

Witam :)

Poszukuje domku dla moich dziewczyn na niecały tydzień od 22 do 27 czerwca. Mieszkam w Katowicach - wiec mogłaby to być osoba z Katowic, Chorzowa, Mysłowic - generalnie z miast ościennych. Dziewczyny dostarczę razem z klatką, jedzeniem itp. Są dosyć spokojne i przyjacielskie. Czy ktoś byłby w stanie się zaopiekować przez te kilka dni? Ewentualnie ktoś zna jakąś osobę godna polecenia w tym temacie?

Proszę o kontakt pod gg 7774912 bądź maila shenandoh87@wp.pl

Będę wdzięczna za pomoc i informacje :)
od 15 stycznia 2011 jest z nami Bravia :)
Od 20 stycznia 2011 jest z nami Viera :)

http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=29394
Awatar użytkownika
Szczurmen
Posty: 43
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 1:26 pm
Lokalizacja: Knurów

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: Szczurmen »

Witam
Pilnie poszukuję domku dla dwóch sześciomiesięcznych chłopaków mniej więcej w połowie sierpnia na dwa tygodnie (termin jeszcze nieznany, jak się wyjaśni to podam) Mieszkam blisko Gliwic, więc najlepiej, jakby to była osoba ze Śląska :) . Mogę dostarczyć klatkę i jedzenie.
Szczurki są zdrowe i przyjacielskie, myślę, że nie powinny sprawiać kłopotów ;) .
Proszę o kontakt na PW. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”