Szczepan I Mały

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Ogon&Ogon
Posty: 29
Rejestracja: sob lut 26, 2011 8:33 am

Re: Szczepan I Mały

Post autor: Ogon&Ogon »

ty szczurzyca byłaś u psychologa ? jeżeli nie to szybko sie tam wybierz
a poza tym jak by nie rozmnażano zwierząt to skąd by sie miały brać ?

Troche kultury prosze. Nastepne upomnienie i bedzie WARN. jordan
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Szczepan I Mały

Post autor: Entreen »

Wszyscy imho powinniście powiedzieć sobie stop.
I Ogon, i cała reszta. Nie dziw się, Ogon, że ludzie reagują źle, jeśli każdego wysyłasz do psychologa/psychiatry/każesz mu się odpierwiastkować. A i masa błędów, brak interpunkcji itd. nie wpływa pozytywnie na odbiór.
A reszta właśnie reaguje już alergicznie...
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Szczepan I Mały

Post autor: Agatow »

Wyluzuj Ogon, tu wszyscy chcą pomóc a nie zaszkodzić ale jak to bywa z ludźmi, czasami dochodzi do nieporozumień i jak na każdym forum trzeba się przyzwyczaić do reszty. Po jakimś czasie na pewno poczujesz się jak u siebie a jest tu wiele przydatnych wskazówek, które na pewno wykorzystasz dla swoich szczurków :) Fajnie szczurki i dzięki za zdjęcia, czekamy na więcej!
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
Ogon&Ogon
Posty: 29
Rejestracja: sob lut 26, 2011 8:33 am

Re: Szczepan I Mały

Post autor: Ogon&Ogon »

Agatow wątpię zeby tak było bo szczurzyca i paul_julian cały czas na mnie naskakują :/
Flaumel
Posty: 1354
Rejestracja: pt maja 21, 2010 5:33 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Szczepan I Mały

Post autor: Flaumel »

Może przestań to odbierać jako naskakiwanie, zignoruj ten kawałek i zastanów się o co im po prostu chodzi :) ? Dla zwierzaków na pewno źle nie chcą :) Czekamy na zdjęcia i mniej nerwową atmosferę...
Obrazek
Ogon&Ogon
Posty: 29
Rejestracja: sob lut 26, 2011 8:33 am

Re: Szczepan I Mały

Post autor: Ogon&Ogon »

fotek codziennie wklejać nie będę :P ale niedługo (ok.2tyg) następna ich porcja
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Szczepan I Mały

Post autor: szczurzyca. »

hmm.. taką przedstawiasz wersję zdarzeń? akurat było inaczej. rozmawiałam z Tobą, obiecywałes zdjęcia - jak każdemu tutaj - i nic. tyle razy mówiłeś jutro.. aż w końcu "zdjeć nie będzie". to sorry, ale co ja mam myślec o kimś takim?

u psychologa byłam, widać nie pomogło. dzięki za troskę.
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Szczepan I Mały

Post autor: Afera »

Ogon&Ogon nie dziw się, że ludzie się złoszczą... wszyscy na tym forum są szczuromaniakami i to logiczne, że interesują się losem szczurków, które poszły do adopcji. Po to im pomagali by miały jak najlepsze domki i dobrze im się wiodło. Ludzie wydający ogonki do nowych domków czują się za nie odpowiedzialni, za ich losy. Dlatego prosimy o fotki częściej niż co 2 tygodnie, relacje co u szczurków. :)
9 duszyczek za TM [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”