Prezes i jego dream team. <3

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: KITEgirl »

czy franek jest tatusiem moich dziewczynek? bo tea to skóra zdarta z niego. to nie może być przypadek
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: Afera »

No tak, jest ich tatusiem. :P Podobnie jak wszystkich trzech miotów po Vivi. Nawet napisałam Ci to kiedyś w Twoim wątku ale chyba nie zrozumiałaś o co mi chodzi. ;)
Franek jest przeze mnie adoptowany od Newbie.
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: KITEgirl »

gdyby nie ta plama na brzuszku tea po tatusiu to chyba bym moich małych nie rozpoznała :D
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: Afera »

Wszystkie są identyczne. ;) Ja widziałam tylko dwa kaptury po nim i jednego rexa. ;)
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: unipaks »

Awatar bombowy jest, normalnie nie mogę się napatrzeć :D ( ale też się przyzwyczajam i kojarzę z nickiem, muszę się przestawiać :D )
Myślę, że Franek prędko się przekona do chłopaków i przestanie się puszyć, zwłaszcza w tak urządzonych apartamentach!
Wziewne znieczulenie mniej obciąża serce, więc jest też bezpiecznejsze; wierzę, że wszystko pójdzie dobrze, nie zamartwiaj się :)
Filmiki kapitalne i fotki jak zwykle śliczne; oczy Afery: urzekające :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Newbie
Posty: 732
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 1:20 pm

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: Newbie »

ha! odnowił mi się limit na neta i w końcu mogłam filmik drugi obejrzeć :P
ta Frankowa mina na labiśki: "a gdzie ty mnie kurdę wąchasz?!" hehehe
a ile on waży? bo przy blondynach jakiś taki ogromny się wydaje ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: Afera »

Unipaks dziękuję. :) Też myślę, że się przekona bo już jest coraz lepiej. Dziś siedziały znów chwilę razem w klatce i zero wojen.
Newbie wiesz co nie wiem ile on teraz konkretnie waży. Ostatnio ważył ok. 630 gram a labiki 500 (Punio dokładnie 508 a Prezes równe 500). Muszę go zważyć, ale teraz nie mam jak, bo stado franciszkowe zostało w Radomiu pod opieką zaszczurzonej sąsiadki (Martus3096 z alloszczura, adoptowała dwie samiczki od Klauduski) a labiki są ze mną w Stalowej Woli, gdzie już zaczęły głodówkę... jutro o 8.30 kastracja obydwu panów. Strasznie się boję, ale myślę, że to dobra decyzja przede wszystkim dla nich... także trzymać kciuki za nas. :)
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
gadoola
Posty: 386
Rejestracja: czw lut 10, 2011 11:10 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: gadoola »

Piękne masz te ogony, a filmiki i zdjęcia, no cudo po prostu! :D Wymiziac proszę koniecznie!
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 50#p771150
ObrazekObrazekObrazekObrazek
w świecie - 3 male kluski Dafi ( Lili, Rysio i Boguś )
za TM- Jaś :*, Roxi, Karol, Spajki, Zeus, Dafi, Pixi, Milka [*] :*
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: Agatow »

Miło poznać Aferę i Twoją drugą pasję :) Bardzo ciekawe zestawienie psów i szczurków.. mówię o tych zdjęciach ze smyczą i szczekaniem.
Dziś wielki dzień dla Twoich panów, niech się trzymają dzielnie. Nie wiem o której ale będę trzymała kciuki przez cały dzień. Daj znać jak poszło Albinosom :-*
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: Afera »

Chłopcy już ze mną. Wszystko ok, właśnie obaj leżą mi na lewej ręce. Polizały troszkę gerberka.
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: klauduska »

cieszę się, że zabieg się udał, oby zdrowieli obaj szybciutko!
Pająk
Posty: 407
Rejestracja: wt lis 02, 2010 7:07 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: Pająk »

To trzymamy kciuki za zdrówko i rekonwalescencje pomyślną ;)
Obrazek
Horda: Pestek [*], Eshin, Skyre, Szary prorok, Avalon, Merkury [*], Parszywek, Ćwirki dwa (Dunder i Piorun), Malygos HF
Awatar użytkownika
pariscope
Posty: 664
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:16 pm
Lokalizacja: Nowa Sarzyna

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: pariscope »

O, to sprawnie poszło! Teraz trzymam kciuki, żeby panowie nie interesowali się zbytnio szwami.
SZCZURCIA 02.2006 - 23.04.2008 ; PEREŁKA ??.08.2008 - 05.04.2011 ; FRYGA ??.08.2008 - 16.11.2010; CYKORIA 01.01.2011 - 16.05.2012 ; DAKOTA 17.01.2011 - 02.05.2012; KRECIA ??.09.2012 - 08.08.2014; KICIA ??.09.2012 - 20.09.2014;
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: Afera »

Dzięki za miłe słowa. ;) Tak sprawnie poszło w miarę, ale drugi raz musiałam jechać z Puszkiem do weta. Niestety franca gmera przy szwach i trochę naruszył tkankę... wet stwierdził, że jest ok, że szwów nie rusza więc jest w porządku. Kazał mu zrobić kołnierz, dał kliszę ale niestety Puszek nie da sobie nic zrobić. Próbowałam zakładać rolkę wg forumowego przepisu - bez skutku, próbowałam kołnierz również bezskutecznie... o bandażowaniu nie wspomnę. Na szczęście Prezes nic nie rusza. W ogóle z tego co wiem były przeboje z Puszkiem. Szamotał się gdy zakładano mu maskę od narkozy... ale udało się. Prezes dał sobie założyć i szybko zasnął a Punio oczywiście nie, musiał pokazać, że mu się nie podoba. :) Teraz sobie leżą w klatce, pojedli gerberka i suchej karmy, popili.
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: maua_czarna »

Puszek <grozi palcem> :P proszę być grzecznym ogonkiem! Głaski dla rekonwalescentów :)

p.s. Gęba mi się śmieje z awatara ;D ;D ;D czysty obłęd :D
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”