DĄBROWA GÓRNICZA / ŚLĄSK szczurki : )

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
hallux
Posty: 240
Rejestracja: czw gru 02, 2010 8:22 pm
Lokalizacja: Świętochłowice/Katowice

Re: DĄBROWA GÓRNICZA / ŚLĄSK szczurki : )

Post autor: hallux »

Dobra spoko, kazdy ma wlasne zdanie. Pozdrawiam
sierściuchy: Sylwek i Luna
Za TM: Mysiorka (09.'10~9.06.'12), Yuki (17.03.'11~27.07.'12), Buba (17.04.'11~12.11.'12) :-(
Awatar użytkownika
hallux
Posty: 240
Rejestracja: czw gru 02, 2010 8:22 pm
Lokalizacja: Świętochłowice/Katowice

Re: DĄBROWA GÓRNICZA / ŚLĄSK szczurki : )

Post autor: hallux »

Jeszcze raz piszę. Ludziska brać maleństwa! Proszę nie kierowac sie WYWODAMI klauduski bo ogonki sa juz na swiecie i takze potrzebuja cieplego domku! :D
sierściuchy: Sylwek i Luna
Za TM: Mysiorka (09.'10~9.06.'12), Yuki (17.03.'11~27.07.'12), Buba (17.04.'11~12.11.'12) :-(
Awatar użytkownika
patii
Posty: 62
Rejestracja: sob kwie 16, 2011 3:21 am
Lokalizacja: Kraków

Re: DĄBROWA GÓRNICZA / ŚLĄSK szczurki : )

Post autor: patii »

Hej! Jetem tu nowa ale u mnie w domku gryzonie bytują od niepamiętnych czasów ... do tej pory się nie odzywałam bo nie miałam nic do powiedzenia ale teraz uważam że jednak te maluchy zasługują na tak samo dobre domki jak maluchy z interwencji bo niby w czym one są gorsze... też rozmnożone z za pewne podobnych pobudek (chęć zarobku)...no ale trudno maluchy już są i trzeba im pomóc, rozumiem Ciebie klauduska, wkurzyłaś się że chłopak kłamie, ale czy to znaczy że jego szczurki są gorsze? Moim zdaniem tak samo potrzebują kochającego domku jak malce z interwencji. Owszem pewnie rozmnożył je celowo ale teraz widzi że ciężko znaleźć maluchom dobre domki i pewnie nie mając warunków aby utrzymać następny miot kolejny raz tego nie zrobi. Tak obserwując forum od jakiegoś czasu nie dziwię się chłopakowi że skłamał... bo jak ktoś chce być szczery i mówi prawdę to połowa forumowiczów na niego naskakuje... ale przynajmniej jego szczurki mają to szczęście że nie chorują jak te bidulki z zoologików... trzymam kciuki żeby się wyleczyły i nalazły domki:)
baryś masz jeszcze jakichś chłopaków na wydaniu? Chętnie przygarnę jednego lub dwóch... Mam już dwójkę panów: 3 mce i 8 tyg. Klatka piętrowa w której zamieszkują ma wymiary 90x52x90. Napisz jeszcze jakich informacji potrzebujesz na pw. Jeśli tylko znajdę transport do krk to chętnie przygarnę 1 lub 2 chłopców:)
Ze mną: Taavi, Miki, Karo, Riko, Talib, Bambi i Rysik :)
Awatar użytkownika
pray
Posty: 494
Rejestracja: sob sty 08, 2011 9:19 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: DĄBROWA GÓRNICZA / ŚLĄSK szczurki : )

Post autor: pray »

baryś napisz , które szczurki jeszcze szukają domków i może jakieś zdjęcia ? ::) Bo na wątku zrobiło się zamieszanie. ::)
baryś
Posty: 26
Rejestracja: sob sty 01, 2011 10:49 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Re: DĄBROWA GÓRNICZA / ŚLĄSK szczurki : )

Post autor: baryś »

jutro z mamą zwożę resztę do domków
klauduska , dziękuję że mnie oceniasz z góry
nie mam nic więcej do powiedzenia , dziękuję i dobranoc
temat zamknięty
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”