Pokarm dla ryb

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Wilczocha
Posty: 357
Rejestracja: ndz mar 27, 2011 3:58 pm
Lokalizacja: Gdańsk, Bytów

Pokarm dla ryb

Post autor: Wilczocha »

Mam takie pytanie. Czy można dawać szczurom co jakiś czas pokarm dla ryb witaminowy w postaci tabletek ? Takie tabletki zawierają wszystkie niezbędne witaminy plus rożnego rodzaju rośliny wodne. Czy zaszkodziło by to szczurom ?
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: Pokarm dla ryb

Post autor: KITEgirl »

myślę że skoro jest dla ryb to powinno się go podawać rybom. każdy gatunek ma inaczej zbilansowany zestaw witamin
Awatar użytkownika
gruszka1990
Posty: 355
Rejestracja: czw kwie 17, 2008 6:38 pm
Lokalizacja: Poznań / Białystok

Re: Pokarm dla ryb

Post autor: gruszka1990 »

zaszkodzić to by pewnie nie zaszkodziło, ale po co? moje akurat lubiły podjadać mojemu bojownikowi płatki pływające po powierzchni ;] ale naturalnie nie były karmione pokarmem dla ryb
Obrazek

Obecnie przy mnie trzy dzielne siostrzyczki: Wiki, Gruba, i Lejla <3 oraz kot o imieniu Kot =)
Za TM: Maciuś, Wojtuś i Grysia[']
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: Pokarm dla ryb

Post autor: KITEgirl »

nie ma sensu ich tym karmić. są takie dobre szczurze karmy, dodatki że nie trzeba kombinować
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Pokarm dla ryb

Post autor: szczurzyca. »

czasami zastanawiam się po co tak udziwniać ;) nie wiem czy by to zaszkodziło, ale raczej nie.. choć lepiej nie próbować.
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pokarm dla ryb

Post autor: alken »

mnie zawsze zastanawia to, czemu ludzie chcą wcisnąc szczurom wszelkie jadalne rzeczy istniejące na ziemi ::)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Wilczocha
Posty: 357
Rejestracja: ndz mar 27, 2011 3:58 pm
Lokalizacja: Gdańsk, Bytów

Re: Pokarm dla ryb

Post autor: Wilczocha »

Przecież ja się tylko pytam nie ? ::)
Posiadam akwarium i mam rożnego rodzaju witaminy dla ryb. Ktoś powiedział mi, że mogę tez szczurom dawać bo ponoć on to robi. A ja się was zapytałam. To chyba dobrze, że się zapytałam, a nie ślepo posłuchałam ? ::)
Awatar użytkownika
greenfreak
Posty: 482
Rejestracja: wt sie 10, 2010 2:27 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pokarm dla ryb

Post autor: greenfreak »

Niektóre witaminy nie są potrzebne szczurom w pokarmie, a ich zbyt duża ilość jest niewskazana (jak wit. C, którą same syntezują). Możesz niechcący przedobrzyć.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”