Prezes i jego dream team. <3

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: zocha »

w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: Afera »

Nie każdy zagląda w dział adopcji więc napiszę i tutaj. W domu mam nowego szczurka, który szuka dobrego domku. Jest w bardzo kiepskim stanie. Zapraszam tutaj: http://szczury.org/viewtopic.php?f=163&t=31297
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: alken »

jaki chudzinek :(
ktoś powinien jej tak wpi... żeby do końca życia zapamiętała
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
coupons
Posty: 69
Rejestracja: sob kwie 23, 2011 10:54 am
Lokalizacja: Białystok

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: coupons »

Zobaczysz maluch urośnie duży i zdrowy.
Może zdecydujesz się na to, żeby malutek został u Ciebie czy już na 100% nie ma szans?

alken pisze: ktoś powinien jej tak wpi... żeby do końca życia zapamiętała
Zgadzam się. Pomyśleć, że jestem od niej o rok starsza... ::)
Nawet jeśli mnie zdepczecie, to po chwili wyjdę Wam z rękawa. :D

Zwierzaki w rozbudowie :P
http://www.szczury.org/viewtopic.php?f=55&t=31334
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: Afera »

Moje szczury mają się dobrze dziś wszystkie wykąpałam, każdego z osobna. ;) Wkurzało mnie to, że białasy były żółte zamiast białe... pierwsza w życiu kąpiel nie była taka zła. Samo namaczanie i pranie może nie za bardzo się podobało, ale suszenie suszarką na programie delikatnym było faaaajne, a jak strzelały ząbkami i pulsowały oczkami. ;)
Prezes zaprzyjaźnił się z maluchem... to chyba jest miłość od pierwszego wejrzenia, razem ganiają, bawią się, zaczepiają, w klatce nikt nikogo nie bije, mały nie odstępuje "starego" na krok, Prezes czasem zapiszczy jak maluch mu na głowę wchodzi... a nawet wywala się przed nim do góry łapami... ehh... rozstanie będzie bardzo bolesne, nie chcę tego, ale niestety mój TŻ nie chce słyszeć o większej ilości szczurów... nie daje się przekonać... nienawidzę jak ktoś mnie ogranicza... ale z drugiej strony wiem, że u Wild będzie miał wspaniały dom... a nie po to kastrowałam Puszka [*] i Prezesa by dalej mieć dwa stada, a zostawienie malucha=dwa stada. Jak teraz zrobię dwa stada to śmierć Puszka będzie bezsensowna...
Przygotowałam już umowę adopcyjną, transport jest załatwiony, cała adopcja dograna w 100%.
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
coupons
Posty: 69
Rejestracja: sob kwie 23, 2011 10:54 am
Lokalizacja: Białystok

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: coupons »

Będzie dobrze Aniu. :)

Być może będzie Ci dane odwiedzać Blutka :P
a u Wild będzie miał naprawdę dobrze. ;)
Nawet jeśli mnie zdepczecie, to po chwili wyjdę Wam z rękawa. :D

Zwierzaki w rozbudowie :P
http://www.szczury.org/viewtopic.php?f=55&t=31334
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: Afera »

Na pewno go odwiedzę... obiecałam mu to. :)
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
coupons
Posty: 69
Rejestracja: sob kwie 23, 2011 10:54 am
Lokalizacja: Białystok

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: coupons »

Weź tego słodziaka poczochraj w nosek i brzuszek ode mnie. Jest taaaki śliczniutki <3
Pięęęękniś.
Nawet jeśli mnie zdepczecie, to po chwili wyjdę Wam z rękawa. :D

Zwierzaki w rozbudowie :P
http://www.szczury.org/viewtopic.php?f=55&t=31334
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: Afera »

Dawno tu nie pisałam, bo mam obecnie mało czasu (sesja mi się zaczęła na polibudzie). U szczurów wszystko ok zdrowe, szaleją jak zwykle, wczoraj Prezes rozwalił mi porcelanową figurkę, Zdzisia pogryzła przewód od laptopa, Suzie jak Suzie piszczałka ciągle wchodzi do szafek z ciuchami, Maja ma humory raz jest gryząca raz liżąco-iskająca, Franek coraz bardziej się otwiera zaczyna sam podchodzić do człowieka na wybiegu, ostatnio jest straszną lizawko-piszczałką, szczególnie dla Prezesa. ;) Zdjęcia wstawię kiedy indziej. Mały Frędzelek pojechał w niedzielę do nowego domu do Pruszkowa... smutno bez niego, ale już się pogodziłam. Także tyle u nas tak pokrótce. ;)
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: Agatow »

No tak, wakacje już prawie się zaczynają to trzeba pozałatwiać parę spraw... Trzymam kciuki za sesję! Cieszę się, że udaje się stworzyć jedno stadko. Powodzenia w Pruszkowie, na pewno będzie miał tam dobrze, a zawsze możesz go odwiedzić ;)
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: unipaks »

No to niech sesja przejdzie szybko i bezboleśnie, a ogonki niech tymczasem wezmą na wstrzymanie i nie odrywają za bardzo swojej pani od tych ścisłości do opanowania, to wakacje będą dłuższe i na pewno im to wynagrodzi..! :D
Ale zrób przerwę na wymizianie rozrabiaków ode mnie! ;D
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: Afera »

Znowu długo nie pisałam. Jesteśmy po wakacyjnej przeprowadzce do rodziców (niestety). Szczury dobrze się zaaklimatyzowały w nowym otoczeniu. Niestety dzisiaj odkryłam okropny ropień u Prezeska koło siusiaka... jest otwarty i cuchnący, jutro jedziemy do weta... nie wiem jak długo to ma bo zostawiłam szczury pod okiem rodziców, którzy jak widać zawiedli... przykre ale prawdziwe. Jak im powiedziałam co jest nabrali wody w usta i twierdzą, że dzisiaj musiało to wyskoczyć... jakoś w to nie wierzę... teraz już na prawdę nie mam nikogo zaufanego komu mogłabym powierzyć swoje pociechy podczas wyjazdów.
Na szczęście ropień jest nieduży, a raczej otwór i zaropiała rana. Szczurek chętnie je ale widać, że nie jest w formie... mam nadzieję, że tym razem ostrowieccy weterynarze mnie nie zawiodą i nie będę musiała jechać do Radomia z chorym szczurem. Przemyłam mu ranę rivanolem, trochę środka wprowadziłam do środka torebki ropnia strzykawką.
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: alken »

może nie zauważyli, nie oglądali go w tych miejscach...jak ktoś się nie zna na szczurach to wiele może przeoczyć, nie zauważyc albo nie wiedzieć
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: Afera »

Na szczurach się znają, bo w naszym domu od X lat one były, nie ma ich w domu na co dzień odkąd poszłam na studia. Ropnie też przerabialiśmy, rodzice też pomagali w leczeniu ropnia u jednego z moich poprzednich szczurów. Myślę, że po prostu nie zauważyli, sama od razu nie zauważyłam, bo ranę przykrywa futro, nawet miałam problem z odgarnięciem tego futerka w celu przemycia rany. Przerabiałam dużo większe i brzydsze ropnie, ale jednak martwię się... jutro na pewno będę musiała zachowa zimną krew przy czyszczeniu ropnia, brr... będzie pisk, krew i wyciekający syf... ale innej rady nie ma.
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
Capisca
Posty: 259
Rejestracja: sob sie 28, 2010 4:53 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: Capisca »

u Ibana ropień wyszedł z dnia na dzien, też koło siusiaka. Dostał jakiś antybiotyk (nie pamiętam jaki) i po kilku dniach już nic nie miał :)

trzymam kciuki :D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 05#p743305

za TM: Jasiu[*], Jovi[*], Miodek[*], Jago[*], Iban[*], Toudie[*], Elmo[*]:(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”