Piglet

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

SzczurkiPazurki
Posty: 2
Rejestracja: sob lis 27, 2010 12:49 pm

Piglet

Post autor: SzczurkiPazurki »

dzisiaj moj szczurek Piglet odeszla[*] miala sporego guza pod lapka operacja byla droga ale slyszalam ze szczury choruja na starosc wiec postanowilam ja uspac dla jej wlasnego dobra niemoglam juz patrzec jak sie meczyla :'( :'( :'(


Bede za nia bardzo tesknic:(
[*]
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Piglet

Post autor: klauduska »

zamiast próbować leczyć, uśpiłaś?

nie mam słów.. nie bierz więcej szczurów, bo szczury jak KAŻDE INNE zwierze, chorują i się nie usypia, ale próbuje ratować na wszelkie sposoby.
Awatar użytkownika
icequeen17
Posty: 33
Rejestracja: pn paź 29, 2007 8:57 pm
Lokalizacja: Mrągowo

Re: Piglet

Post autor: icequeen17 »

Nie masz racji Klauduska.

Wyraźnie jest napisane, że to był już starszy szczurek. Jak powszechnie wiadomo operacja dla takiego szczurka jest gorszym przeżyciem niż sama choroba. Szczurek, który ma swoje lata nie regeneruje sił tak jak młody. Koleżanka bardzo słusznie postąpiła, trzymanie na siłę naszego przyjaciela przy nas to nie jest doby wybór.


Kochana, bardzo mi przykro z powodu straty.. Wiem doskonale co czujesz, dziś również uspaliśmy moją Burdę... Była taka słabiutka. Chciałam żeby odeszła w koszyku w swoich szmatkach, ale była taka dzielna, ale za to coraz bardziej cierpiała...

Na pewno siedzą sobie teraz tam razem i iskają futerko opowiadając jakie miały fajne właścicielki...Wiem to.
Uszy do góry.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
werx
Posty: 25
Rejestracja: pt cze 10, 2011 9:25 am

Re: Piglet

Post autor: werx »

[*] Moja Korba też napewno z nimi tam szaleje...
Korba [*] ??.03.2009-10.06.2011
Prytka[*] ??.03.2009-13.11.2011
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”