Adżul[*], Noname[*], Plastek[*], Biały[*]

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Młody... Norman[*] PJ[*] - NASZE URWISY

Post autor: zocha »

alken pisze:a jak będziesz w Polsce to nie możesz przywieźć od nas do Irlandii, sa jakieś zaostrzone przepisy w tym względzie?
Tak naprawdę to nie wiem jak jest do końca z tym przewozem, ale Shilla przewoziła z Polski do Irlandii w tamtym roku, w wakacje i jakoś dała radę :) Tylko, że ja lecę samolotem to już na pewno odpada (no chyba, że są jakieś wyjątki :) )

Na razie zapisałam się na miot, tutaj w hodowli, zobaczymy czy coś z tego wyjdzie. I przeglądam ogłoszenia.
Tylko jak zobaczyłam ol.'owe Bombardziaki to aż mnie serce zabolało, że tak daleko są :(
Blanny pisze: To takie przygnębiające, że można powiedzieć wiele, ale tak naprawdę nic poza czasem nie ukoi bólu.. Który i tak nigdy nie znika w całości. Po prostu z każdym tygodniem, miesiącem, rokiem, czujesz, że powoli zaczynasz znowu oddychać..
Dokładnie tak... żadne słowa nie opiszą i nie pomogą w bólu.
Dziękuję Blanny :-*

glucjan na razie jeszcze się wstrzymam :)
Chociaż nie nigdy nie żałowałam i nie będę, że chłopaków miałam ze sklepu.
Moje dwa cudowne skarby. Tak wiele szczęścia mi dali :-*
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Młody... Norman[*] PJ[*] - NASZE URWISY

Post autor: alken »

bombardziaki! :D
w samolotach wiele zależy od linii niestety, te tanie w ogóle zabraniają zwierząt podobno (trzeba się dowiedzieć)
mozna w sumie poszukać transportu lądowego u osób które regularnie jeżdżą na trasie Polska Irlandia, może właśnie Sheila będzie w najbliższym czasie jechać ;) ?
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
glucjan
Posty: 423
Rejestracja: śr mar 11, 2009 2:34 pm
Lokalizacja: B-town Co.Carlow.Ireland

Re: Młody... Norman[*] PJ[*] - NASZE URWISY

Post autor: glucjan »

W tanich liniach sa jakies tam procedury, typu kwarantanna, rejestracja, zaswiadczenie weterynarza, i inne utrudnienia, ktore wydluzaja czas przewozu do nawet miesiaca, troche to skomplikowane...lepiej poszukac tu na miejscu...ja tez nie zaluje, ze kupilam Glutka w sklepie, byl cudownym, silnym, zdrowym woraskiem... a z tymi zapisami...to tez moze troche potrwac, ale zdarza sie ze ktos w kolejce rezygnuje, i td...wiec moze w kazdym momencie dostaniesz wiadomosc, ze jest i czeka na Ciebie jakies cudowne ogoniaste ciele:D...czego Ci zycze z calego serca::)
Obrazek Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=--1E5fyH57c
Kochany Glutek i Donek za TM...a z nami nasza mala Tatianka:)
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Młody... Norman[*] PJ[*] - NASZE URWISY

Post autor: alken »

glucjan, myslę że jeśli NIE kupowanie w sklepie to część tego, w co się wierzy, to raczej zrobienie wyjątku nie wchodzi w grę ;)

zocha, jeszcze mi tak przyszło do głowy, co z uczelniami w Dublinie, może mają jakąś zwierzetarnię w której można zaadoptować nadwyżkę która im zostaje bo np. eksperyment się nie odbył itp?
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Młody... Norman[*] PJ[*] - NASZE URWISY

Post autor: zocha »

glucjan pisze:wiec moze w kazdym momencie dostaniesz wiadomosc, ze jest i czeka na Ciebie jakies cudowne ogoniaste ciele:D...czego Ci zycze z calego serca::)
Też mam taką nadzieję :)
Na chwilę obecną są dostępne... ale oczywiście dziewczyny . No nic poczekamy, zobaczymy :)

alken rzeczywiście może maja coś takiego, ale powiem szczerze nie mam pojęcia gdzie i jak tego szukać :-\
w internecie? dzwonić na każdą uczelnię? hmmm poszukam, może coś znajdę :)

Miałam jakieś zdjęcia wstawić, bo w końcu mamy jeszcze Młodego :) ale to może później.
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: Młody... Norman[*] PJ[*] - NASZE URWISY

Post autor: Blanny »

A ogłoszenia na Gumtree?
Np. http://www.gumtree.ie/p/pets/free-pet-rat/79424142 (nie wiem, czy jeszcze aktualne..)
Chyba, że ktoś już o tym pisał..
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
Awatar użytkownika
glucjan
Posty: 423
Rejestracja: śr mar 11, 2009 2:34 pm
Lokalizacja: B-town Co.Carlow.Ireland

Re: Młody... Norman[*] PJ[*] - NASZE URWISY

Post autor: glucjan »

moze obserwuj tez www.donedeal.ie, czasem sie zdarza ze ktos chce sie pozbyc szczurka...
Obrazek Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=--1E5fyH57c
Kochany Glutek i Donek za TM...a z nami nasza mala Tatianka:)
Awatar użytkownika
Effie
Posty: 1185
Rejestracja: sob mar 13, 2010 4:41 pm

Re: Młody... Norman[*] PJ[*] - NASZE URWISY

Post autor: Effie »

a może w zoo(karmówka)? Albo w jakimś sklepie, gdzie sprzedają na karmę dla gadów?
Mnie kiedyś kobita w Polsce chciała dać szczurka za darmo w zoologicznym, pod warunkiem, że kupię dla niego jakieś akcesoria- może tam też trafisz na kogoś komu serce zmięknie, jak się dowie że zwierzak idzie do kochania, a nie na karmę?
Trzymam kciuki, żebyś znalazła jakichś miziaków...
Obrazek
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Młody... Norman[*] PJ[*] - NASZE URWISY

Post autor: zocha »

Blanny to ogłoszenie już nieaktualne, zresztą szczury tutaj rozchodzą się bardzo szybko :)

Dzięki glucjan ;)
Przeglądam chyba większość ogłoszeń na różnych stronach, ale na razie cisza.

Effie ogólnie tutaj w sklepach nie ma szczurów, inne zwierzęta są, ale szczurów przynajmniej ja nie widziałam. Nie są tutaj tak popularne jak w Polsce. Gdy się chce szczura ze sklepu trzeba wcześniej zadzwonić i "zamówić".


Kilka zdjęć Młodego
ObrazekObrazekObrazekObrazek

i PJ'ek w ostatnim tygodniu...
ObrazekObrazek
w ostatnich dniach najlepiej mu było przy mnie, wtedy chyba mu się najlepiej oddychało... szczególnie gdy leżał na moim brzuchu z główką do góry, opartą o rękę... brakuję mi go, tak bardzo...
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Młody... Norman[*] PJ[*] - NASZE URWISY

Post autor: mini »

Młody jest genialny z tym swoim ryjeczkiem :D
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Młody... Norman[*] PJ[*] - NASZE URWISY

Post autor: alken »

łaciata buzia Młodego niezmiennie mnie rozczula :) (korpus też, a jakże ;D )
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Młody... Norman[*] PJ[*] - NASZE URWISY

Post autor: zocha »

Oj tak, ja też uwielbiam tę jego mordkę :)
Wystarczy podstawić mu dłonie i od razu kładzie pyszczek na jednej, drugą go głaszczę i miziam, głaszczę i tak zasypia ::)
słodziak kochany :-*

Młody ma ok. rok i 8 miesięcy i dopiero teraz widzę, że się starzeje. Nie wiem czy to przez to, że jest sam czy po prostu dopiero teraz to widać. Jeszcze niedawno mówiłam, że będzie chyba wiecznie młody, bo nic a nic po nim nie widać żeby się zmieniał. No ale teraz już po woli zauważam, szczególnie na tym jego pięknym pyszczku :)
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Młody... Norman[*] PJ[*] - NASZE URWISY

Post autor: Jessica »

ale ten czas leci. normalnie wierzyć się nie chce
głaski dla pięknego Młodego i powodzenia w poszukiwaniu pupila. trzymajcie się Kochani :-*
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Młody... Norman[*] PJ[*] - NASZE URWISY

Post autor: Agatow »

Życzę żebyś szybko znalazła towarzystwo dla Młodego, biedny PJ :'( Mam nadzieję, że Młody nie czuje się samotny.
Byłam w Dublinie 2 tygodnie temu (aż Ci zazdroszczę! Miasto jest piękne!) i wszyscy byli bardzo przyjaźni - może uda się zamówić szczurka.. ale oczywiście najlepiej byłoby z hodowli, trzymam kciuki :)
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Młody... Norman[*] PJ[*] - NASZE URWISY

Post autor: denewa »

Zocha trochę spóźniona chciałam wyrazić swój smutek z powodu PJa [*]
Trzymaj się mocno!
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”