kolczykowanie(się)

Dział, w którym zamieszczamy ankiety i organizujemy konkursy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)

kolczyk w nosie/jezyku/brwi?

Czas głosowania minie ndz lut 07, 2106 7:28 am

dziekuje, posiedze
146
31%
mam juz :)
250
53%
fuuu!
74
16%
 
Liczba głosów: 470

Gumcia
Posty: 792
Rejestracja: pt gru 24, 2004 4:12 pm
Lokalizacja: Tychy

kolczykowanie(się)

Post autor: Gumcia »

ee, to moja kumpela(1) przebiła sobie sama uszy najgrubszą igłą jaką mieli w aptece. Kumpela(2) sama sobie przebiła nos :? rozumiem przebić sobie samemu uszy, ale w nosie to już mnie przeraża :shock:
Ze mną byli:
Panowie: Blade, Szczurkoś, Snoopy, Bezik
Panie: Pussy, Smark
Aktualnie klatka pusta...
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

kolczykowanie(się)

Post autor: lajla »

u mnie na lekcji polskiego dziewczyny przekuwaly sobie uszy :D i chrzaste, ja stalam zafascynowana widokiem krwi... aaah do czego ja sie przyznaje :twisted:

a moja kolezanka ma znajoma ktora sobie sama pepek przebila, nie ma jak to desperacja z braku kasy :D ja sie do tego nie posune i poczekam az sobie zubieram kasiorke na jezyk ;)
Gumcia
Posty: 792
Rejestracja: pt gru 24, 2004 4:12 pm
Lokalizacja: Tychy

kolczykowanie(się)

Post autor: Gumcia »

język?? przez kilkanaście dni nie będziesz umiała mówić :P a pozniej sie nie bedziesz mogla w jezyk podrapać (żarcik) :D:D:D języka nigdy nie przekłóje, ale w brzuszku to jeeszcze ;)
Ze mną byli:
Panowie: Blade, Szczurkoś, Snoopy, Bezik
Panie: Pussy, Smark
Aktualnie klatka pusta...
Alispo
Posty: 473
Rejestracja: śr sty 14, 2004 10:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

kolczykowanie(się)

Post autor: Alispo »

moja kuzynka tez sobie sama pepek przebila..ale potem przebijala jeszcze raz-juz profesjonalnie :wink:
zostaly tylko koty i papugi....
[']: Rocky,Gaja,Gryzelda,Maja,Doti,Arka i Tosia
http://tailending3.blog.pl
http://www.empatia.pl
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

kolczykowanie(się)

Post autor: Mycha »

Ojej... to trochę jakby sadomaso :lol:
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

kolczykowanie(się)

Post autor: lajla »

[quote="Gumcia"]język?? przez kilkanaście dni nie będziesz umiała mówić :P
[/quote]

moja rodzinka sie ucieszy;) ja z tego skozystam, w szkole ;)
ale wy ucierpicie bo bede sie na was wyladywac :wink:
Gumcia
Posty: 792
Rejestracja: pt gru 24, 2004 4:12 pm
Lokalizacja: Tychy

kolczykowanie(się)

Post autor: Gumcia »

yyy, Lajla... może jednak mieć języczek cały :D:D (chcemy być cali :D )
Ze mną byli:
Panowie: Blade, Szczurkoś, Snoopy, Bezik
Panie: Pussy, Smark
Aktualnie klatka pusta...
moni
Posty: 881
Rejestracja: sob maja 17, 2003 6:09 pm

kolczykowanie(się)

Post autor: moni »

Ja tez swego czasu sama przekułam sobie pępek takim zwykłym kolczykiem.
W sumie to nawet nie wiem po co.Chyba,żeby zobaczyć czy mi się uda.Udało mi się, ale okazało się,że zrobiłam krzywo (mam potwierdzonego zeza) więc udałam się na profesjonalne przekłuwanie.
Figa i Julka u mnie

Pestuś, Ziutuś, Kofi i Lafi biegają razem za Tęczowym Mostem w Krainie Wielkich Dropsów
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

kolczykowanie(się)

Post autor: lajla »

[quote="Gumcia"]yyy, Lajla... może jednak mieć języczek cały :D:D (chcemy być cali :D )[/quote]


aaah narazie mozecie spokojnie stuka w klawiature i spokojnie wchodzic na forum :wink:
KIRA ŁOBUZ
Posty: 366
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 4:11 pm

kolczykowanie(się)

Post autor: KIRA ŁOBUZ »

Ja jaknarazie przebiłam sobie tylko 2 razy ucho 1 raz było strasznie krzywo a 2 własnie sie goi .No i jeszcze sama przekuwałam sobie pepek i zrobiłam to dobze(wpraa na kolezankach) tylko zdjełam bo mnie budził w nocy (ból)jak miałam fajny sen :x . Tak czy siak mam wprawe w przekuwaniu pepków i uszu(w szkolnej toalecie i zero krwi).A jakby ktos miał ochote sie w to bawić to tylko wenflonem do ucha zielony a do pepka pomarańczowy(trudno dostac) :lol: i wtedu zero krwawych historji
Szczuki
*Kira* *Maja za teczowym mostem* *Duma vel Duśka*
=Myśaki=
Defensywa , Churchill , Bilbo , Baggins
HODOWLA MYSZEK RASOWYCH =AMPERI=
gg5162453
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

kolczykowanie(się)

Post autor: krwiopij »

ja sobie sama nigdy nic nie przekluwalam i nigdy tego nie zrobie... raz, ze za mientka ;) jestem, dwa, ze dla mnie higiena przeklucia jest bardzo wazna...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

kolczykowanie(się)

Post autor: pomarańczowy jelcz »

Heh, jedna moja kolezanka zrobila sobie sama dziurke w brodzie naostrzonym kolczykiem
Druga natomiast zapragnela miec druga (jedna juz miala) dziurke w pepku i wyladowala na izbie przyjec...
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

kolczykowanie(się)

Post autor: soho »

...a ja sobie przebijałam też sama uchi hihi no i w nosie też sama (ale to tylko i wyłącznie dlatego że sie znam 8) jestem masażystką (sadystką :lol: ) więc mięsnie twarzy te sprawy mam obcykane) chociz w języq i w brodzie to już sie nie odważyłam i poszłam z tym do profesjonalistów hehe z resztą sadomacho :roll: bym musiała być żeby ak bez sprzętu odpowiedniego sie przeqwać.Hehe za każdym razem jak zjeżdzam do domu to mój tatko mnie sprawda 3 aby kolejny kol3k na twarzy lub jakiś nowy tatuaż sie na mym ciele nie pojawił :twisted: (z tatuażami to też była jazda ale tgo inny topic)


Obrazek Kisiel co sie własnie na mnie zsikał pozdrawia :twisted:
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
KIRA ŁOBUZ
Posty: 366
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 4:11 pm

kolczykowanie(się)

Post autor: KIRA ŁOBUZ »

Co do chigieny to mysle ze jest u mnie ona w trakcie przekuwania wysoka 8) bo mam praktycznie wszystkie sprzety jakich uzywają specjaliści.Fachowcy przekłuwaja wenflonami(ja tez)i fałdy skury przytrzymują szczypcami(nie jest to koneczne i niekiedy bardziej bolesne od samego przekłucia)co do dezynfekcji to kolczyk dezynfekuje środkiem z pogotowia ahd moze ktos słyszał(mama pielęgniarka)a miejsce przekucia leko(takze pogotowie).Na wsystkie 7 dziurek które mam w uszach zadna nie jest dziełem kosmetyczki bo mimo wielu prób nigdy dziurka po pistolecie nie chciała mi sie zagoic wiec zdaje sie na siebie i mame i nigdy jeszcze nie stało mi sie nic złego a po dziurce w pepku niemam nawet blizny.Wiec nie grozi mi ani zakazenie ani ból :) (lignocaina2% niewiem jak to sie pisze :wink: ).A pepek nauczyłam sie przebijac z filmu ze strony szkoły przekuwania :wink:
Szczuki
*Kira* *Maja za teczowym mostem* *Duma vel Duśka*
=Myśaki=
Defensywa , Churchill , Bilbo , Baggins
HODOWLA MYSZEK RASOWYCH =AMPERI=
gg5162453
Dixi
Posty: 1171
Rejestracja: wt lis 16, 2004 4:24 pm

kolczykowanie(się)

Post autor: Dixi »

Kolczyk w języku - niby fajna sprawa....ale jeśli źle przebiją się przez język to kalectwo na całe życie...po drugie - kulka się odkręca, po 3. - smak metalu w buzi, po 4. - mniej ruchliwy język podczas całowania, po 5. - przez 2 tygodnie jedzie się na płynach i jogurtach, bo dziura się musi wygoić, po 6. - sepleni się.....
Pozdrawiam,
Aguśka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety i Konkursy”