Smutnik :(

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
atomówka
Posty: 383
Rejestracja: ndz lut 06, 2011 1:38 am
Lokalizacja: Kielce

Re: Smutnik :(

Post autor: atomówka »

A ja też nie lubię tego forum jak Nietoper i jeszcze w dodatku dopiero teraz zaczyna mi się głupia sesja.. Jak wszyscy się już wakacjują :( :( :( :( :(
Manila & Filomena & Tula & Tasmania
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Smutnik :(

Post autor: alken »

nie wszyscy, mi został jeszcze jeden egzamin którego tez pewnie nie zdam bo co roku jakies 3/4 go nie zdaje 8)

więc będę miała we wrzesniu do zaliczenia dwa egzaminy, jedne warsztaty i seminarium :P oł jea.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
altaj89
Posty: 296
Rejestracja: ndz gru 05, 2010 1:53 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Smutnik :(

Post autor: altaj89 »

jeden egzamin? zazdroszcze :) mi zostala obrona na wrzesien bo sie nie wyrobilam z terminami, to dopiero przypał :( w dodatku dzisiaj wieczrem, spotkalam na osiedlu tchorzofredke - musiala uciec komuś, biegala bardzo szybko miedzy samochodami, probowalam ją zlapac ale mi sie nie udalo, uciekla w krzaki i zaszyla sie tam :( Bardzo mi przykro jak pomysle sobie ze teraz siedzi gdzies wystraszona skazana na smierc glodowa, to dopiero nie fair ze tyle zwierzat cierpi przez glupote ludzi :-\ jak mozna zgubic fredke?
ze mną: Fifka, Stokrotka, Jagoda, Szarusia
za TM: Dżuma, Trufla, Krówka, Kleo, Cyrylka
Obrazek
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Smutnik :(

Post autor: valhalla »

altaj89 pisze: mi zostala obrona na wrzesien bo sie nie wyrobilam z terminami, to dopiero przypał :(
Mi została obrona na wrzesień, bo promotorka olała moją pracę i za późno zaczęła ją czytać :D To też niezły przypał ;)

Smutno mi, bo szczurasy po podróży od razu do weta idą... ech, pasożyty :(
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Smutnik :(

Post autor: alken »

altaj89, może ktoś tę fretkę wyrzucił po prostu ::) ludzie kupują bo takie słitaśne a potem się okazuje że to śmierdzi, gryzie i demoluje dom. kiedys jak byłam w lecznicy to ktos podrzucił fretkę pod drzwi :P
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Smutnik :(

Post autor: klauduska »

atomówka pisze:A ja też nie lubię tego forum jak Nietoper i jeszcze w dodatku dopiero teraz zaczyna mi się głupia sesja.. Jak wszyscy się już wakacjują :( :( :( :( :(
ja mam jeszcze jeden egz 29.06 a potem masakrę 14.07 czyli mój egzamin licencjacki. nadal się nie zaczęłam uczyć jeszcze i marnie to w ogóle widzę :( :(
Awatar użytkownika
aneczkaa
Posty: 697
Rejestracja: wt mar 08, 2011 12:08 pm

Re: Smutnik :(

Post autor: aneczkaa »

valhalla pisze:
altaj89 pisze: mi zostala obrona na wrzesien bo sie nie wyrobilam z terminami, to dopiero przypał :(
Mi została obrona na wrzesień, bo promotorka olała moją pracę i za późno zaczęła ją czytać :D To też niezły przypał ;)
Bronię się we wrześniu bo nie napisałam pracy, to dopiero przypał ::)
Awatar użytkownika
altaj89
Posty: 296
Rejestracja: ndz gru 05, 2010 1:53 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Smutnik :(

Post autor: altaj89 »

aneczkaa pisze:
valhalla pisze:
altaj89 pisze: mi zostala obrona na wrzesien bo sie nie wyrobilam z terminami, to dopiero przypał :(
Mi została obrona na wrzesień, bo promotorka olała moją pracę i za późno zaczęła ją czytać :D To też niezły przypał ;)
Bronię się we wrześniu bo nie napisałam pracy, to dopiero przypał ::)
Ja mam prace w połowie, a promotor 1 lipca wyjezdza na 2 miesiace, narazie nie odpisuje na moje maile, do tego dyplom zrobiony w 1/4 (praca z grafiki która sie robi na wydziale), a ja za tydzien musze sie wyprowadzac z miasta w ktorym studiuje. Nie wiem jak to wszytsko będzie ale to dopiero przypał po bandzie :O narazie powtarzam sobie mantre "tylko spokój może mnie uratować", lecz i to powoli przestaje działać
ze mną: Fifka, Stokrotka, Jagoda, Szarusia
za TM: Dżuma, Trufla, Krówka, Kleo, Cyrylka
Obrazek
Awatar użytkownika
Isiaczek
Posty: 419
Rejestracja: pn maja 18, 2009 1:15 pm
Lokalizacja: Garwolin/Warszawa
Kontakt:

Re: Smutnik :(

Post autor: Isiaczek »

Dlaczego najbardziej ranią ci, których najbardziej się kocha i zrobiłoby się dla nich wszystko...? ??? :'(

Wybuduje sobie mur i będę go pielęgnować, nigdy więcej żadnych "przyjaciół"... :'(
pusto... :(
TM: Rezus, Khazar, Fermin, Grand, Kruszon, Manfred vel. Mikroś, Putin, Bao

"Boże, pomóż mi być takim człowiekiem, za jakiego bierze mnie mój pies."(Janusz L. Wiśniewski)
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Smutnik :(

Post autor: Jessica »

:'( dlaczego odchodzą :([*]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Smutnik :(

Post autor: valhalla »

Jessica... :( Okropnie mi przykro z powodu Cekina...

Ech... dla nich to całe życie, dla nas zaledwie kawałek naszego. Dla nich to początek i koniec, a my musimy dalej żyć... bez nich.

Ale gdyby ich nigdy nie było, gdyby nie istnieli? Czy nie lepiej mieć tych małych przyjaciół choć na chwilę i później cierpieć, niż nigdy ich nie poznać?
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Smutnik :(

Post autor: valhalla »

K... jestem tak wściekła na instruktorkę jazdy konnej, że muszę zmienić miejsce jazdy, bo już normalnie się tam nic nie nauczę w takich warunkach :( I jest mi przykro bo osobiste antypatie naprawdę nie powinny decydować o ocenie umiejętności.
I jeszcze śnił mi się dawny przyjaciel, z którym nie odzywamy się do siebie od roku :(
Dobija mnie to wszystko. Jakąś szczuroterapię muszę sobie zafundować...
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Smutnik :(

Post autor: zuzka-buzka »

W piątek idę uśpić moją myszkę . :'( :'( :'( I już nie będzie myszek w moim życiu... Mysia ma ogromnego guza na pupce, tylko się męczy, ma już rok i 4 miesiące, wolę ją uśpić zanim rak zaatakuje jej narządy wewnętrzne :( I to będzie koniec... Zostanie mi ostatnia myszka, Kredka, która trafi do mojej przyjaciółki, zeby nie byla samotna.. bede ją odwiedzać codziennie... :(
Biedna Mysia :'( To kolejna myszka... niedawno odeszła moja Krówka :'(
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Smutnik :(

Post autor: nausicaa »

ojej, przykro mi:( a nie chciałabyś myszka syjamskiego z klatką? on może być samotny, a transport z wawy się znajdzie.
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Awatar użytkownika
Iguta87
Posty: 512
Rejestracja: sob maja 14, 2011 11:58 pm
Lokalizacja: Gliwice

Re: Smutnik :(

Post autor: Iguta87 »

Nie bardzo wiem gdzie to napisać, ale "Smutnik" wydaje mi sie najodpowiedniejszym miejscem.
Byłam wczoraj w sklepie zoologicznym po karme, i jak zawsze nie mogłam sie powstrzymac żeby nie zerknąć na zwierzeta.
Były nowe szczurki, malutkie, dumbo i zwykłe, śliczne. Jeden podszedł do szyby i oparł o nią łapki, przygladał mi się.
Wiem dlaczego nie kupujemy zwierzat w zooologach. Nie wiem tylko skąd bierzecie siłe żeby tego nie robić?
Wiem że na miejsce jednego "kupnego" przyjdą dwa następne, ale przecierz życie tego wykupionego też jest ważne.
Nie chodzi mi o to żeby namówić Was do zmiany zdania i kupowania szczurków. Zgadzam sie z kazdym argumentem za NieKupowaniem jaki tu przeczytałam. "Rozumowo" sie zgadam. Bo "sercowo" to nie potrafie :(
Dziewczyny:
Chłopaki:

Za TM: Fred Bimber Konan Zgredek Biała Ruda Haśka Czarna Didi Hak Smok Blanka Fufa Grzmot Lukrecja Wróżka Wilk Duch Delicja
"Beyond the door there's peace I'm sure,
And I know there'll be no more tears in Heaven”
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”