moje szczupaki kochane

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: Paul_Julian »

Biedny Wituś ! Najwazniejsze, ze zdrowy i piękny !
A rozplask na kaloryferze, cudo! Myslałem, ze się wspina :D
Horpyna piękna, i koty piękne! Wszystko piękne :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
manianera
Posty: 1474
Rejestracja: czw maja 06, 2010 4:58 pm
Lokalizacja: Września/Warszawa

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: manianera »

Foty Witka pokazują, że kompletnie sobie a muzom rozprawialiśmy nad jego ogonem - wyraźnie ma w nosie skrócony przydatek, goi się i wszystko jest cud miód! Buziaki dla przystojniaka!
Ur...cudo! :-*
Asche na stopy polująca - to nie brzmi dobrze :-\ . Odbija się jednak na beżykach ten zoolog...
A ja wciąż nie mogę się przyzwyczaić, że u Ciebie tak pięknie agutkowo teraz! Piękne są wszystkie, duże małe, nakaloryferowe i parapetowe!
Miziaki dla szczupaczków1
Widzę Twoją gwiazdę, ale podążam za swoją. [B. Hellinger]
Słodziaki
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: Anka. »

Biedny Wit i jego ogonek:(
Ur oczęta ma wspaniałe, świetne zdjęcie:http://s889.photobucket.com/albums/ac94 ... C08378.jpg
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: denewa »

Ile ciurów :D
Wszystkie foty cudne, najdłużej jednak oko nam zawisło na młodziakach Harfie i Horpynie :-*
Oglądając filmik z bombardziakami nieźle się uśmialiśmy, okładają się niemiłosiernie, w rytmie bonanzy... ;D
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: ol. »

manianera pisze:Asche na stopy polująca - to nie brzmi dobrze :-\ . Odbija się jednak na beżykach ten zoolog...
A ja wciąż nie mogę się przyzwyczaić, że u Ciebie tak pięknie agutkowo teraz! Piękne są wszystkie, duże małe, nakaloryferowe i parapetowe!
Miziaki dla szczupaczków1
nie wiem czy to wina sklepu, na początku Asche taka nie była, była słodkim dzieciaczkiem; zmieniła się po macierzyństwie :-\ może po prostu dorosła i taka właśnie jest ?
ale nie jest źle :) tylko jeśli chodzi o noce, dla własnego spokojego snu, stawiam jej ograniczenia...
a ona raczej nie robi tego złośliwie, po prostu niemoże się powstrzymać, kiedy przechodzi obok stopy ;)
Ducha też tak ma, pewnie to u nich rodzinne :D

a co do przyzwyczajania się - ja wciąż jestem w trakcie, może nie tyle do agutkowości, co do ilości ::)

przy obiedzie Obrazek

od Witalisa zgodnie ze wskazówkami zegara: Wit, Grenadyna, Stanza, Ulrika, Fronda, Asche, Berta

a Stanza potem idzie przekazywać dalej Obrazek ;)

też juz czekam, aż młode H-panienki dołączą do stadka


Bertok dziś przysiadł się kiedy jadłam porzeczki. Porzeczki ma w głębokim poważaniu (nie ma juz w szczupakowie porzeczkożercy :(
ale było też na dnie kilka poziomek i te okazały sę jej celem:

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: mini »

http://s889.photobucket.com/albums/ac94 ... C09355.jpg Marzy mi się zrobienie takiej fotki :)

Jeśli chodzi o poziomki, to na małe pocieszenie napiszę, że jedna z potomkiń Asche je uwielbia :]
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: *Delilah* »

Ol. Ja tu widzę cudne rozmnożenie (wiem, że nie jestem ostatnio na bieżąco|) !!! Zaplątałam się w gąszczu ogonów i idę nadrabiać zaległości...
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: tahtimittari »

http://s889.photobucket.com/albums/ac94 ... 8812-1.jpg prawdziwy mistrz boulderingu. Ja chce od tej pani korepetycji ze wspinaczki, koniecznie :D
(co z tego, że akurat chyba leci, wygląda jak przyklejona :D )
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: Afera »

9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: Jessica »

piękne Szczupaczki ::) :-*
głaski dla Wszystkich Milusińskich ślemy z pochmurnego (dla Nas) Poznania
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: unipaks »

http://s889.photobucket.com/albums/ac94 ... C09355.jpg cudowna taka mnogość szczurków, napawająca otuchą i przepełniająca radością :) :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
MarMar
Posty: 70
Rejestracja: wt kwie 26, 2011 2:21 am

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: MarMar »

Co tam u STADA słychać? Bo to już STADO się robi a nie stadko :) Wirtualnie witamy najmłodsze szczupakowe panienki ;D ślicznotki.
Pozdrawiamy znajomków i prosimy o pogłaskanie tych, co pozwolą ;)

Maurycy grozi że przyjedzie i odbije Ur zamkniętą za kratami... ;D albo prześle jakiś pilniczek w kolbie czy cuś
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: ol. »

już nam pilniki nie potrzebne :D

cóż u nas – wyewoluowaliśmy w 24-godzinne szczury pokojowe ;D muszę się pchwalić, że nie zamykałam dużej klatki już od tygodnia, i wiecie co ? – i mam jeszcze stopy a nawet komplet palców u nich ;)

otwarte drzwiczki nie przeszkodzają Bercie ani młodszym agutom maglować się namiętnie pomiędzy prętami, żeby wyjść lub wejść, co zwłaszcza w przypadku Bertoldy ociera się już o czysty masochizm ::) postanowiłam zatem na jakiś czas zmienić klatkę na taką z mniejszymi odstępami (jest już w drodze); będzie też trochę mniejsza niż obecna, ale ponieważ obecne swobody zostaną zachowane, szczury nie powinny się w niej udusić ;)
nie wiem jak nowe cztery kąty przyjmie domator Urczykowski, ale jej puszystość od przypadku do przypadku również praktykuje maglowanie się (au ! au ! sssSSSS....auuu.... - wczoraj byłam świadkiem ::) ), a skoro sama przyczyniła się do przeforsowania tej decyzji, to nie ma prawa się skarżyć :P
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: sr-ola »

To "pocieszające", że nawet otwarte wrota nie powstrzymają tych słodkich, zgrzytliwych, stawiających dęba włosy dźwięków piłowania ;)
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: *Delilah* »

Teraz, kiedy nadrobiłam zaległości, jestem wściekła że nie załapałam się na kluchę ;( !
yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.
Całuski dla mnogości ! ( i specjalny głask dla pięknookiej Urczybyki ;)
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”