kluskowate ogony panny Olgi

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Ayu
Posty: 15
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 9:27 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

kluskowate ogony panny Olgi

Post autor: Ayu »

jako, że już conieco o sobie napisałam, przyszedł czas na przedstawienie moich pięknych podopiecznych :) Zdjęcia trochę archiwalne, ale pracuję nad nowymi cały czas. :)

Kluska
, 7 miesięcy.
Obrazek
Przyniesiona od dziewczyny, której szczury nie za bardzo młodą polubiły. Na początku przestraszona, miała problemy z płuckami, teraz najbardziej miziasta ze wszystkich szczurów, które miałam :> Teraz trochu choruje, ale jak dojdzie do siebie, w nagrodę dostanie profesjonalną szczurzą sesję fotograficzną :D

Kropka, 4 miesiące.
Obrazek
Dumbo i w dodatku rex. Z początku wyglądała jak mały borsuk, teraz co raz bardziej jaśnieje. Ratowana od chłopaka, który się przeprowadzał i w trybie natychmiastowym musiał się pozbyć małych ogonków. Miała niecałe 5 tygodni (o czym dowiedziałam się dopiero na miejscu), aż strach było taką kruszynkę transportować. Bynajmniej nie jest pieszczochem, ma zbyt duże adhd. Skacze, biega, rzuca się na moją rękę, zaczepia Kluskę... Zbój mały :> Uchwycić taką w bezruchu to cud :P

Żyją sobie razem w klatce, rozrosły się strasznie, więc aktualnie zbieram na większą klatkę, żeby miały więcej swobody. Teraz większość czasu spędzają biegając po pokoju. Jak tylko kupię - powiększam gromadkę!
Ze mną Kropka. <:3 )~~ <:3 )~~
Za TM Bagaż, Axl, Slash, Kluska. <:3 )~~ <:3 )~~ <:3 )~~
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: kluskowate ogony panny Olgi

Post autor: unipaks »

Jaka śliczna owieczka z Kropki..! :-* I Kluska też piękna, niech zdrówko jej nie szwankuje!
Wygłaszcz obie dziewuszki ode mnie i moich panien :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: kluskowate ogony panny Olgi

Post autor: *Delilah* »

UUu jakie cudności :D
Albinka słodziutka (uwielbiam te czerwonookie) a Kręcony Borsuk również bardzo oryginalny :)
pozdrawiamy!
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
Venefico
Posty: 543
Rejestracja: czw maja 06, 2010 2:30 pm
Lokalizacja: Karpacz

Re: kluskowate ogony panny Olgi

Post autor: Venefico »

Piękne panienki ;D A Kropka ma przeuroczą sierść :)
Obrazek Carly Obrazek Przylepka Obrazek Chico

Obrazek Rajka, Sky , Łatka, Pulpi
Awatar użytkownika
gingerbreade
Posty: 26
Rejestracja: śr lip 06, 2011 2:16 pm

Re: kluskowate ogony panny Olgi

Post autor: gingerbreade »

Słodziaki <3

Niech zostaną koniecznie porządnie wymiziane i wycałowane ode mnie :]
A Kropka i jej sierść...mmm.. cudo!
Kochajmy ogoniaste!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”