[Łódź} przygarnę/kupię 2 młodziutkie szczurzyczki

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
majlena
Posty: 163
Rejestracja: pn wrz 20, 2004 12:24 pm
Lokalizacja: Łódź

[Łódź} przygarnę/kupię 2 młodziutkie szczurzyczki

Post autor: majlena »

Koleżanki i Koledzy,

miałam już kilka lat temu szczurki razem z bratem, gdy jeszcze mieszkałam z rodzicami. Miałam mamę i 6maluchów i bardzo, bardzo za nimi tęsknię. Jako że teraz mogę zapewnić szczurzastym bardzo dobre warunki, chcę znów mieć te cudne pociechy. Potrafię dbać o zwierzątka, nie żałuję na nie :)
Pragnę przygarnąć(kupić) 2 młodziutkie szczurzyczki najlepiej z hodowli. Nie muszą być rasowe. Nie zależy mi na tym. Chcę tylko, żeby były z dobrego, kochającego domu, od ludzi trochę bardziej doświadczonych niż w zoologach.
Chciałabym, żeby malutkie były różne. np. jedna huski, druga self lub kapturek. np. jedna czekoladowa, druga blue lub czarno biała, berkshire. Nie zależy mi na fuzz ani dumbo, ale też są piękne. Lubię, gdy szczurki mają cudne milutkie futerka :)

Poluję teraz na wolierę lub ogromną klatkę. Mam odłożone pieniądze, więc jeśli ktoś by miał na sprzedaż klatkę, to również proszę o informację :)

Kochani, dajcie znać, jak będziecie mieli dla mnie jakieś dobre wieści :)
Nie widziałam teraz żadnej ciekawej oferty z Łodzi na forum, dlatego piszę tu.
Jestem w stanie poczekać, jeśli ktoś planuje miot swoich pociech.

pozdrawiam wszystkich serdecznie,

majlena
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [Łódź} przygarnę/kupię 2 młodziutkie szczurzyczki

Post autor: smeg »

Nierasowych szczurków nie hodujemy specjalnie i nie popieramy tego. Ale czasem niedoświadczonym osobom zdarzają się wpadki, np. samiczka w ciąży kupiona w sklepie, i takie właśnie wpadkowe szczurki możesz tu zaadoptować. Na pewno będą bardziej wychuchane, niż sklepowe :) Oferta nie musi być z Łodzi, z powodzeniem udaje nam się organizować darmowy transport w większość miejsc Polski :) Sama miałam szczury z Warszawy, Krakowa, wysyłałam swoje na Śląsk ;)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
majlena
Posty: 163
Rejestracja: pn wrz 20, 2004 12:24 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: [Łódź} przygarnę/kupię 2 młodziutkie szczurzyczki

Post autor: majlena »

Kochani
mam dwie śliczne 6tygodniowe dziewczynki :)
dziękuję wszystkim za pomoc :)

pozdrawiam

PS Można zamknąć temat
Awatar użytkownika
Mishkazogonkami
Posty: 52
Rejestracja: śr sie 17, 2011 9:41 am
Lokalizacja: Jarosław

Re: [Łódź} przygarnę/kupię 2 młodziutkie szczurzyczki

Post autor: Mishkazogonkami »

teraz ja mam podobne marzenie o 2ch szczurkach malutkich berkshire kiedyś też miałam tylko że z siostrą a teraz ona się wyprowadziła ma dziecko męża itd a ja że pracuję i mam własne pieniążki mogła bym zapewnić duuuuuuuuuuuużo miłości i czułości i opieki itd. gdyby ktoś miał do oddania/sprzedania to jestem chętna:)
Awatar użytkownika
majlena
Posty: 163
Rejestracja: pn wrz 20, 2004 12:24 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: [Łódź} przygarnę/kupię 2 młodziutkie szczurzyczki

Post autor: majlena »

smeg pisze:Nierasowych szczurków nie hodujemy specjalnie i nie popieramy tego. Ale czasem niedoświadczonym osobom zdarzają się wpadki, np. samiczka w ciąży kupiona w sklepie, i takie właśnie wpadkowe szczurki możesz tu zaadoptować. Na pewno będą bardziej wychuchane, niż sklepowe :) Oferta nie musi być z Łodzi, z powodzeniem udaje nam się organizować darmowy transport w większość miejsc Polski :) Sama miałam szczury z Warszawy, Krakowa, wysyłałam swoje na Śląsk ;)
ponieważ po czasie spojrzałam na ten mój temat i coś mi nie grało, dlatego dla sprostowania napiszę kilka słów:
oczywiście wiem, że nie hodujemy szczurów bez rodowodu, ja również tego nie robię i nie popieram. o "nierasowych" napisałam myśląc o adopcji "wpadkowych" lub niechcianych szczurków. (i nigdy nie kupiłam szczurka w sklepie.)

a moje panny "uratowałam" z domowej wpadki.

pozdrawiam wszystkich
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”