Przechowalnia szczurków

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Złośnica
Posty: 15
Rejestracja: wt cze 28, 2011 4:12 pm
Lokalizacja: Kraków

Przechowalnia szczurków

Post autor: Złośnica »

Pilnie! Potrzebuje dt dla dwoch slicznotek jedna ma chory kregoslup, przeprowadzam sie dlatego musze je tymczaasowo gdzies umiescic. Dot krakowa i okolic, pisac najlepiej na tel 500758797 lub pw
Obrazek
Awatar użytkownika
Złośnica
Posty: 15
Rejestracja: wt cze 28, 2011 4:12 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: Złośnica »

Złośnica pisze:Pilnie! Potrzebuje dt dla dwoch slicznotek jedna ma chory kregoslup, przeprowadzam sie dlatego musze je tymczaasowo gdzies umiescic. Dot krakowa i okolic, pisac najlepiej na tel 500758797 lub pw
Do 7 sierpnia od zaraz
Obrazek
Awatar użytkownika
Szczurmen
Posty: 43
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 1:26 pm
Lokalizacja: Knurów

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: Szczurmen »

Witam
Jak już pisałem poszukuję DT na dokładnie 18 dni dla dwóch sześciomiesięcznych samców. Wyjaśniła się data: Dokładny termin to 12-29 sierpnia. Oczywiście zapewnię klatkę i jedzenie. Najlepiej żeby to była osoba ze śląska, ale może też być Kraków, Częstochowa, Wrocław, Opole, Wisła - byle nie za daleko :)
marts
Posty: 1070
Rejestracja: ndz cze 05, 2011 10:01 pm
Lokalizacja: opole

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: marts »

[quote="Szczurmen"]Witam
Jak już pisałem poszukuję DT na dokładnie 18 dni dla dwóch sześciomiesięcznych samców. Wyjaśniła się data: Dokładny termin to 12-29 sierpnia. Oczywiście zapewnię klatkę i jedzenie. Najlepiej żeby to była osoba ze śląska, ale może też być Kraków, Częstochowa, Wrocław, Opole, Wisła - byle nie za daleko :)[/quote]

Poszło PW ;)
stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś.
szczurzynki
Posty: 6
Rejestracja: sob lip 16, 2011 12:27 pm

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: szczurzynki »

Witam, jestem nowa na forum. Szukam kogoś z Warszawy, kto mógłby się zaopiekować moją ogonkową trójką w dniach od 23.07. do 8.08.br. Szczurki są grzeczne, nie gryzą i nie ma z nimi zazwyczaj problemu. Teraz pojawił się jeden- moja Roxi zachorowała i trzeba jej będzie prawdopodobnie (na razie terapia ustalona jest na ten tydzień) podawać leki- raz dziennie podskórnie... Bardzo proszę o kontakt. Pozdrawiam!
szczurzynki
Posty: 6
Rejestracja: sob lip 16, 2011 12:27 pm

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: szczurzynki »

Chciałam dodać,że są to trzy samiczki- jedna standardowa i dwa dumbo. Zapewniam klatkę i jedzonko. Proszę o kontakt z ewentualnymi warunkami.
wikczi
Posty: 127
Rejestracja: sob lip 02, 2011 10:10 pm

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: wikczi »

[WROCŁAW]

Cześć wszystkim
Mam problem, mianowicie MUSZĘ wyjechać na dwa tygodnie na początku sierpnia... Niestety moi chłopcy muszą zostać we Wrocławiu.
Tak się składa, że akurat WSZYSCY znajomi którzy się nie brzydzą ( jak można? ) lub nie boją moich szczurków, wyjeżdżają na cały sierpień... A rodzina .. no cóż, trudno mi sobie wyobrazić ciotki bawiące się z moimi ogonami !
No więc mam OLBRZYMIĄ PROŹBĘ. Czy ktoś odpowiedzialny i posiadający swoje szczury ( zależy mi na tym, żeby to była osoba doświadczona, trudno mi oddać moje maluchy komuś, kogo nie znam ) mógłby przygarnąć moje dwa ogonki dosłownie na chwilkę?

Maluchy mają 3 i 1,5 miesiąca. Wiem, że kurduple, ale ze mną od początku swoich dni ! Obydwa chłopaki, nie wykastrowane, więc jeśli ktoś nie chce mieć maluchów to nie polecam dla samiczek... Grzeczne i śliczne..

Oczywiste jest to że zapewniam pełne utrzymanie, klatke etc, oraz w zamian mogę w innym terminie zaopiekować się innymi szczurkami, choć wolałabym, aby były to chłopaki :)

Proszę o pomoc!
Timon, Pumba[*], Toffi :)
Obrazek
By wikczi


Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód.
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: Magamaga »

Szukam DT dla 2 samców w Trójmieście na okres wyjazdu wakacyjnego - 13.08-20.08.
Znajdzie się dobra dusza? Zapewniam wszystko, potrzebne tylko regularna wymiana szamy i wody.
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Hanka&Medyk
Posty: 1916
Rejestracja: pt lut 13, 2009 7:56 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: Hanka&Medyk »

Szukam DT w Warszawie dla dwóch z naszych siedmiu dziewczyn, w okresie od 8.08 do 19 albo 20.08. Gienia i Gaja wymagają podawania leków , a nie możemy ich ze sobą zabrać na urlop ani nie mamy nikogo z rodziny, kto mógłby nas w tym zastąpić.
Ew. może macie jakieś pomysły dokąd można by je na ten czas podrzucić (szpital, hotel o lepszym standardzie), żeby miały zapewniony stały dostęp do leków.

W tej chwili obie dostają rano Furosemid, a wieczorem Prilenal. Gaja dodatkowo dostaje zastrzyki z Oxywetu. Dziś jedziemy na kontrolę i dowiemy się co dalej - szczególnie ile czasu i jakie leki mają być aplikowane.
[*]:Dziunia,Gienia,Gaja+UtahMerch'sField,OmegaEM,Amiga,Destra+DaithiRL,Aguta,Albi,Fufa,Yumi,Belzebub,Wacław,Krówka
Są:Miotła,LuxTorpeda,Teodora,Ciapka,Piszczałka,Rubi,Tesla,Gniotka
Awatar użytkownika
MadziaK
Posty: 286
Rejestracja: pn gru 21, 2009 5:14 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: MadziaK »

Hanka&Medyk pisze:Szukam DT w Warszawie dla dwóch z naszych siedmiu dziewczyn, w okresie od 8.08 do 19 albo 20.08. Gienia i Gaja wymagają podawania leków , a nie możemy ich ze sobą zabrać na urlop ani nie mamy nikogo z rodziny, kto mógłby nas w tym zastąpić.
Ew. może macie jakieś pomysły dokąd można by je na ten czas podrzucić (szpital, hotel o lepszym standardzie), żeby miały zapewniony stały dostęp do leków.

W tej chwili obie dostają rano Furosemid, a wieczorem Prilenal. Gaja dodatkowo dostaje zastrzyki z Oxywetu. Dziś jedziemy na kontrolę i dowiemy się co dalej - szczególnie ile czasu i jakie leki mają być aplikowane.
Poszło PW
ze mną Ogryzek Klusek Agusia Karmelek Czarna Kawa i Małe Zło
za TM Emileczka[*] Ciapeczka[*] Bobuszka[*] Tosia[*]
Hanka&Medyk
Posty: 1916
Rejestracja: pt lut 13, 2009 7:56 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: Hanka&Medyk »

Hanka&Medyk pisze:Szukam DT w Warszawie dla dwóch z naszych siedmiu dziewczyn, w okresie od 8.08 do 19 albo 20.08. Gienia i Gaja wymagają podawania leków , a nie możemy ich ze sobą zabrać na urlop ani nie mamy nikogo z rodziny, kto mógłby nas w tym zastąpić.
Ew. może macie jakieś pomysły dokąd można by je na ten czas podrzucić (szpital, hotel o lepszym standardzie), żeby miały zapewniony stały dostęp do leków.

W tej chwili obie dostają rano Furosemid, a wieczorem Prilenal. Gaja dodatkowo dostaje zastrzyki z Oxywetu. Dziś jedziemy na kontrolę i dowiemy się co dalej - szczególnie ile czasu i jakie leki mają być aplikowane.
Zmieniamy z mężem plany urlopowe i dzięki temu możemy dziewczyny zabrać ze sobą - do Wrocławia. Sprawa nieaktualna.
[*]:Dziunia,Gienia,Gaja+UtahMerch'sField,OmegaEM,Amiga,Destra+DaithiRL,Aguta,Albi,Fufa,Yumi,Belzebub,Wacław,Krówka
Są:Miotła,LuxTorpeda,Teodora,Ciapka,Piszczałka,Rubi,Tesla,Gniotka
wrozka_mika
Posty: 13
Rejestracja: pn lis 10, 2008 7:34 pm

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: wrozka_mika »

Witam!
Od 21.08 do 19.09 wyjeżdżam z mężem do Indii. Mamy pięć wspaniałych samiczek, które oddamy w dobre ręce. Za opiekę oczywiście zapłacimy. Mamy klatki, jedzenie...wszystko im damy co tylko będzie potrzebne. W zamian, przez ten miesiąc, oczekujemy sprzątania im i trochę miłości i 'spacerków'. Cena do uzgodnienia. Pozdrawiam.
Flaumel
Posty: 1354
Rejestracja: pt maja 21, 2010 5:33 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: Flaumel »

Napiszcie przede wszystkim skąd jesteście i gdzie potrzebujecie pomocy :)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”