Smegowych kłębuszków siedem

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Smegowych kłębuszków sześć

Post autor: klauduska »

matko ależ on jest cudny. dumbo black i na dodatek self ! a po kastracji będzie miał mięciutką sierść na dodatek jeszcze..!
kradnę ;)!

co do kastracji, to hmm.. zależy jak finansowo dajesz radę [robisz na wziewce czy iniekcji?], czy masz dodatkową klatkę, czy będziesz w stanie pilnować obu [jeśli nie będą mieli kołnierzy], dokarmiać [jeśli kołnierze będą mieli obaj]. na raz kastracja to jednak potem szybsze połączenie w duże stado. zamiast po 6tyg, stado będziesz miała połączone po 3 ;)
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Smegowych kłębuszków sześć

Post autor: Agatow »

No no no ale się pozmieniało ;) Zaraz jest uroczy i cieszę się, że wpadł w oko mojej ulubienicy Krówce. Nie zazdroszczę chłopakom czekającego ich zabiegu ale skoro to zjednoczy stadko to trzymam kciuki ;)
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
Awatar użytkownika
Gromowataa
Posty: 110
Rejestracja: pn lut 21, 2011 4:15 pm
Lokalizacja: Iława

Re: Smegowych kłębuszków sześć

Post autor: Gromowataa »

Świetne masz stadko ! ;)
Proszę o wymizianie tych wszystkich piękności ! :D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=31458<----Moje chłopaczki : Toudi, Eddy, Fredi, Olinek i Willy <3
Za TM: Jaś- na zawsze w moim serduszku [*]<3 [/color]
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Smegowych kłębuszków sześć

Post autor: zyberka »

https://lh3.googleusercontent.com/-Ubav ... G_4996.JPG Dziewczyny mają takie miny jakby omdlewały na widok szczurzego faceta ;D Biedne, je również dopadło bezlitosne zakochanie :P
A Zaraz to niezły amant, tak z dwiema na raz... Zakichany bigamista, a Ty mu na to pozwalasz :P
Awatar użytkownika
Licho
Posty: 652
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:07 pm

Re: Smegowych kłębuszków sześć

Post autor: Licho »

Ależ z Baśka piękny mężczyzna urósł. Miło się na niego patrzy, takiego dorodnego i zdrowego :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Sysa
Posty: 948
Rejestracja: śr gru 30, 2009 1:45 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Smegowych kłębuszków sześć

Post autor: Sysa »

Zdjęcia cudne!
A opis koedukacji bezcenny! :D
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Smegowych kłębuszków sześć

Post autor: smeg »

Kupiłam dziś wagę do szczurów ;D Tzn. taką zwykłą kuchenną, ale i tak współlokatorzy popukali się w głowę, kiedy to usłyszeli ::)

Wyniki pomiarów:
- Luna: 329 g
- Chrupka: 252 g
- Benia: 315 g
- Krówka: 340 g ( :o byłam pewna, że to Luna jest najcięższą z dziewczynek)
- Zaraz: 430 g (gratulujemy, kwalifikuje się pan do kastracji :D)
- Basiek: 289 g (no i tu trzeba będzie go ostro podtuczyć :( na razie czarno widzę, żeby w krótkim czasie przytył 60 g :()

Polećcie coś tuczącego ???
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
Wilczocha
Posty: 357
Rejestracja: ndz mar 27, 2011 3:58 pm
Lokalizacja: Gdańsk, Bytów

Re: Smegowych kłębuszków sześć

Post autor: Wilczocha »

Polećcie coś tuczącego
Banany.
Ale to ciekawe bo jak je miałam to wydawały mi się takie klopsy z tych dziewczynek.
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Smegowych kłębuszków sześć

Post autor: zyberka »

oj rzeczywiście mizernie z tą wagą u Baśka.
orzechy? siemię lniane? makarony? kaszka na wodzie i mleku (50/50)? banan? Nic więcej mi nie chce przyjść do głowy...
może ktoś jeszcze będzie miał jakieś pomysły ;)
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Smegowych kłębuszków sześć

Post autor: alken »

dodawać oliwy do jedzenia, ziemnoły (też z oliwą), orzechy i pestki, owoce, powiedziałabym awokado, ale niektórzy twierdza że jest trujące dla gryzoni, inni że nie, ja osobiście się boję dawać...
podtykać kilka razy dziennie prosto do łapek różne rzeczy, szczury chętniej jedzą coś co dostaną osobiście a nie co leży i tak w misce ;)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Smegowych kłębuszków sześć

Post autor: zyberka »

Ja dawałam awokado, po takim średnim kawałku 'na łebka' i nic się złego nie działo, więc zakładam, że w małych ilościach jest bezpieczne. Szczury zjadły ale jakiegoś szału to nie było :P
Flaumel
Posty: 1354
Rejestracja: pt maja 21, 2010 5:33 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Smegowych kłębuszków sześć

Post autor: Flaumel »

Alken, problem z Baśkiem jest jeszcze taki, że (przynajmniej u mnie) dość nieufnie podchodził do atrakcji jedzeniowych poza serkami waniliowymi :D
Obrazek
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Smegowych kłębuszków sześć

Post autor: smeg »

Basiek jest za chudy, a Zaraz za gruby - ciężko jest w jednej klatce jednocześnie tuczyć i odchudzać szczury ;D Ale w trochę ponad tydzień Basiek przytył 10 g ^^ (Zaraz w tym czasie przytył 20 g, ale trudno, trzeba się poświęcić dla przyjaciela :P) To zasługa moich współlokatorów, którzy się nimi opiekowali podczas gdy byłam na woodstocku :D
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
szczurki316
Posty: 61
Rejestracja: pt sty 28, 2011 12:25 pm

Re: Smegowych kłębuszków sześć

Post autor: szczurki316 »

ser...ale żółty :D
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Smegowych kłębuszków sześć

Post autor: smeg »

Szczury nie mogą jeść żółtego sera ;) Ewentualnie biały.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”