Laska Wanilii

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Młoteczka
Posty: 18
Rejestracja: wt lip 26, 2011 10:46 am

Laska Wanilii

Post autor: Młoteczka »

Moja mała złodziejka właśnie wciągnęła laskę wanilii... i chyba kawałek opakowania w którym owa laska się znajdowała -_-'
Nie pytajcie jak do tego doszło :P - długa historia.
Wtryniła tak mniej więcej połowę i nie chciała oddać- jak zobaczyła, że została przyłapana uciekała z laską przez cały pokój :D

Na forum znalazłam informację, że wanilii używa się do łączenia stada, ale ani trochę informacji na temat zjadania jej (może źle szukałam- jakby co chętnie przygarnę linka).

Czekać na efekty czy już się zbierać do weterynarza?

Ps. Tak z innej beczki... to, że czekolada/kakao szkodzi szczurkowi już wiem, ale czy jest ktoś w stanie napisać dlaczego tak jest? Chodzi mi to taką chemiczno fizjologiczną stronę. Nie jest mi to strasznie do czegoś potrzebne, ale chcę zaspokoić ciekawość i głód wiedzy ;)
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Laska Wanilii

Post autor: Kluska123 »

Zarpaszam tutaj: http://szczury.org/viewtopic.php?f=32&t=29332 :)
Powinnas bardziej uwazac na ogonka, nie wiem co sie moze stac po zjedzeniu laski wanilii, ale nastepnym razem schowaj tego typu rzeczy przed szczurzynka.
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
Młoteczka
Posty: 18
Rejestracja: wt lip 26, 2011 10:46 am

Re: Laska Wanilii

Post autor: Młoteczka »

Na razie nic się nie dzieje poza tym, że mam wrażenie, że poleciał foch jak stąd na księżyc :D

Co do czekolady... zawzięcie szperałam i szperałam aż tu się okazało, że mam rozwiązanie tuż pod nosem.
Nie wiem czemu "szukaj" nie zadziałało skoro google podrzuciło mi odpowiedź w wątku właśnie z tego forum :o
Ktoś zacytował wikipedię i wszystko stało się jasne ;) ->link na wiki<-
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Laska Wanilii

Post autor: Kluska123 »

No tak, fochy są dość popularne u naszych ciuruśnych :D
Wymiziaj delikwentkę ode mnie ;)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”