Maluchy Pchełki :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
L'urine-Boruta
Posty: 564
Rejestracja: ndz gru 12, 2010 3:16 pm
Lokalizacja: ZST

Re: Maluchy Pchełki :)

Post autor: L'urine-Boruta »

Hehe, nie wiem jak to wyglądało wczoraj, ale dzisiaj juz ten dziury nei ma, zabliźnia sie, baardzo ładnie to wygląda, już w niedzielę widziałam, że czaczyna się odradzać tkanka ;] także macik, wcześiej było wiele gorzej...

co do guza Pairy... jutro z rana będę jechała z Lurką na kontrolę i zapłacić za leczenie itd... i przy okazji wezmę też Pairę... zapytam. Nie wiem.. spróbowałabym je razem włożyć, ale jezcze się boję chociaż z Pairą zgrzytów niebyło... no cóż.. ja kończe i uciekam... dalej co do guza... są dwa obok siebie, już akiej samej wielkości, tj... no drugi dogonił pierwszego, ale pierwszy się zatrzymał i nei rośnie, tak mi się wydaje. ale pewnie, skontrolować będę musiała ;]
Obrazek
Sheepiee 23.12.2011
L'urine ur. 5.10.2010r. - 1.02.2013r.
Gandzia: ur. 14.01.2011r. - 4.04.2013r.
Awatar użytkownika
MadziaK
Posty: 286
Rejestracja: pn gru 21, 2009 5:14 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Maluchy Pchełki :)

Post autor: MadziaK »

Co tam słychać u łysolek?
ze mną Ogryzek Klusek Agusia Karmelek Czarna Kawa i Małe Zło
za TM Emileczka[*] Ciapeczka[*] Bobuszka[*] Tosia[*]
Awatar użytkownika
L'urine-Boruta
Posty: 564
Rejestracja: ndz gru 12, 2010 3:16 pm
Lokalizacja: ZST

Re: Maluchy Pchełki :)

Post autor: L'urine-Boruta »

wczoraj zaczęłam na nowo je łączyć z futrzankami. :) nie było walki, choć raz Lurka podskoczyła, ma złe wspomnienia, woli nie mieć TERAZ [mam nadzieję] kontaktów bliższych, ale szukam jakiegoś sposobu na zmuszenie ich do spania ze sobą... myślałam, zeby nalać wody do wanny tak, żeby mogły chodzić itd. i postawić miskę... pewne prawie jest, że wejdą na tą miskę nie chcąc być w wodzie. tym sposobem będą obok siebie... będą musiały się wspierać... dziś może tak zrobię...:) Gandzia jest spokojna w ich obecności, nić jej nie zrobiły więc nie ma czego się bać... tylko właśnie Lurka jest strachliwa... musze jej kupić jakieś witaminki, zeby przytyłabo te rany i leki ją odchudziły mam wrażenie.... jeszcze ją zważę. mam nadzieję, że wszystko będzie git. szkoda tylko, że nei wiem w jakim wieku są łysole... :)
Obrazek
Sheepiee 23.12.2011
L'urine ur. 5.10.2010r. - 1.02.2013r.
Gandzia: ur. 14.01.2011r. - 4.04.2013r.
Awatar użytkownika
MadziaK
Posty: 286
Rejestracja: pn gru 21, 2009 5:14 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Maluchy Pchełki :)

Post autor: MadziaK »

L'urine-Boruta pisze: szkoda tylko, że nei wiem w jakim wieku są łysole... :)
Osoba która je oddawała mówiła że około roku nasz wet potwierdził że rok może trochę mniej.
U mnie jak się dziewczyny bardzo nie lubią to lądują razem w małym transpoterze na noc śpią przytulone i rano nie jest już tak źle ;) Jak bym je wrzuciła do wanny z wodą to dopiero by był foch ale każdemu działa coś innego powodzenia :)
ze mną Ogryzek Klusek Agusia Karmelek Czarna Kawa i Małe Zło
za TM Emileczka[*] Ciapeczka[*] Bobuszka[*] Tosia[*]
Awatar użytkownika
ania2832
Posty: 731
Rejestracja: wt sty 04, 2011 8:17 pm

Re: Maluchy Pchełki :)

Post autor: ania2832 »

A u mnie dobrze. Chodź wróciłam teraz z wakacji i zauważyłam na boku Ley'sa takie zadrapanie. Ale jest to juz tylko strup, nie wiem co tam się działo.. ale ogólnie nie ma klimatu bójek, spokój jest. ;D
, Cyna, Soda Nafta [*]
Awatar użytkownika
L'urine-Boruta
Posty: 564
Rejestracja: ndz gru 12, 2010 3:16 pm
Lokalizacja: ZST

Re: Maluchy Pchełki :)

Post autor: L'urine-Boruta »

moim zdaniem strupki są na porządku dziennym:P u mnie zawsze któraś ma, nielicząć teraźniejszych ran Lurki :)
aktualnie jestem we wrocławiu i moje ciury są pod opieką Asi [macika] :)) mam nadzieję, że jest wszystko ok ^^
Obrazek
Sheepiee 23.12.2011
L'urine ur. 5.10.2010r. - 1.02.2013r.
Gandzia: ur. 14.01.2011r. - 4.04.2013r.
Awatar użytkownika
ania2832
Posty: 731
Rejestracja: wt sty 04, 2011 8:17 pm

Re: Maluchy Pchełki :)

Post autor: ania2832 »

Ja też własnie wróciłam od rodziny z pod Śnieżki i ciury były pod kontrolą mojej mamy. Z tego co wiem przekonując mnie że "Nie ja sie ich nie boje, trakie słodkie pyszczki" troche skłamała, bo podobno karmiła je łyzeczką bo chciały ją "ugryźć" czyli zapewnie powąchać. 8)
, Cyna, Soda Nafta [*]
macik001
Posty: 905
Rejestracja: czw gru 02, 2010 4:54 pm
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Maluchy Pchełki :)

Post autor: macik001 »

Hahahaha!

Moja mam ostatnio była przerażona i mówi: Aśka, Tago chciał mnie ugryźć!. Ja jej mówię żeby nei zabierała szybko ręki i niech mi powie czy mcno boli. No i się okazało że jednak nei boli :)
Awatar użytkownika
L'urine-Boruta
Posty: 564
Rejestracja: ndz gru 12, 2010 3:16 pm
Lokalizacja: ZST

Re: Maluchy Pchełki :)

Post autor: L'urine-Boruta »

a ja jutro wracam do domku...:) a po jutrze stawiam pizzę Macikowi ;) tak na obiad, he? ;)
siostra się ich boi i raz je nakarmiła, jej strategia:
Bartuś [1,5 roku] dawał po jenej stronie klatki dropsy, a ona w tym czasie czybko wrzucała im pokarm <lol2> ;D jak to usłyszałam, to myślałam, że już zawsze się będę śmiała xDD ale grunt, ze jednak je nakarmiła jako tako ;))
Obrazek
Sheepiee 23.12.2011
L'urine ur. 5.10.2010r. - 1.02.2013r.
Gandzia: ur. 14.01.2011r. - 4.04.2013r.
macik001
Posty: 905
Rejestracja: czw gru 02, 2010 4:54 pm
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Maluchy Pchełki :)

Post autor: macik001 »

A jej mina podczas opowiadania tego---> Leżę i kwiczę! Serio.

Dziś wieczorem jadę do dziewczyn, zobaczymy czy się utuczyły.:)
Awatar użytkownika
ania2832
Posty: 731
Rejestracja: wt sty 04, 2011 8:17 pm

Re: Maluchy Pchełki :)

Post autor: ania2832 »

Widzę ze nie najgorzej. ;p
A moje to mi straszne "błotko gów.niane" (sory za słowo. ;)) robią w tych koszykach i aż mnie na wymioty zbiera kiedy to czyszczę. ;/
, Cyna, Soda Nafta [*]
macik001
Posty: 905
Rejestracja: czw gru 02, 2010 4:54 pm
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Maluchy Pchełki :)

Post autor: macik001 »

Ja mam tylko jeden koszyczek w klatce, w którym i tak tylko śpią, albo rozglądają się "z wysokości" za mną. Jedyne co to przemywam tam wodą, kiedy sprzątam klatkę. Mam wychowane szczury :)
Awatar użytkownika
ania2832
Posty: 731
Rejestracja: wt sty 04, 2011 8:17 pm

Re: Maluchy Pchełki :)

Post autor: ania2832 »

A ja nie!. ;p och.
Dla moich łaską jest zejście na dół i tak się wykupkać. Baa, przecież najlepiej jest zrobić kulkę i się na nie położyć, a co. O0
, Cyna, Soda Nafta [*]
Awatar użytkownika
L'urine-Boruta
Posty: 564
Rejestracja: ndz gru 12, 2010 3:16 pm
Lokalizacja: ZST

Re: Maluchy Pchełki :)

Post autor: L'urine-Boruta »

dziś Lurka przeszła operację wycięcia ropnia, który powstał w wyniku wcześniejszej rany od bójki z którąś z łysolek... Minęły trzy godziny, Lurka ciągle próbuje stanąć o własnych siłach na nóżkach... chyba ma apetyt bo chciała chwycić dropsa, ale niekoniecznie ma siły... Jak będzie trwało to do wieczora, będę próbowała się skontaktować z lekarzem... tak być nie powinno chyba. Tak czy siak, poza dezorientacją, Lurcia próbuje wszystkiego, żeby coś wypić i zjeść... czyli jest git ;]
Obrazek
Sheepiee 23.12.2011
L'urine ur. 5.10.2010r. - 1.02.2013r.
Gandzia: ur. 14.01.2011r. - 4.04.2013r.
macik001
Posty: 905
Rejestracja: czw gru 02, 2010 4:54 pm
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Maluchy Pchełki :)

Post autor: macik001 »

Edi po kastracji 5 godzin się budził, zanim przebieał łapkami też troszkę minęło ;- )
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”