Zaadoptuje dwie młode samice

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Esik
Posty: 23
Rejestracja: pn lip 25, 2011 8:55 pm
Lokalizacja: Biała Podlaska

Zaadoptuje dwie młode samice

Post autor: Esik »

Nie miałam nigdy wcześniej szczura, to by były moje pierwsze. :) Mogłabym je przygarnąć między środkiem a końcem sierpnia. Nie mam jeszcze nic dla nich, bo nie chciałabym, żeby stało i się kurzyło. Obiecuje oddać im całe moje serduszko i opiekować się najlepiej jak tylko będzie można. ;) Nie wiem tylko, czy nie byłoby ciężko z transportem >:(
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Zaadoptuje dwie młode samice

Post autor: smeg »

Moja siostra studiuje w Białej Podlaskiej, więc mogłabym pomóc w transporcie z Trójmiasta albo z okolic Ełku :) Tylko musisz sobie najlepiej sama wyszukać szczurki w ogłoszeniach Oddam/Sprzedam (teraz jest dużo z Gdańska) i uzgodnić ich adopcję z właścicielem ;) No i najlepiej najpierw dowiedz się, jaka klatka, jaka karma, jaka ściółka, gdzie jest dobry (szczurzy) weterynarz - odpowiedzi na wszystkie te pytania znajdziesz na forum. Spraw sobie odpowiednią klatkę i wyprawkę, zanim szczurki przyjadą :)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
Esik
Posty: 23
Rejestracja: pn lip 25, 2011 8:55 pm
Lokalizacja: Biała Podlaska

Re: Zaadoptuje dwie młode samice

Post autor: Esik »

Bardzo dziękuję, będę pamiętać. ;) Ciągle siedzę i czytam o szczurkach. :D Całą wyprawkę będę miała na przybycie ogonków, tylko po prostu nie miałabym miejsca na to wszystko w tym momencie :)
Black rat
Posty: 45
Rejestracja: pt lip 29, 2011 1:27 pm

Re: Zaadoptuje dwie młode samice

Post autor: Black rat »

Ludzie z Goleniowa i okolic, województwo Zachodniopomorskie! Oddam 12 szczurków z hodowli domowej, szczurzyca zaszła w nieplanowaną ciąże. Znajomi się nie zainteresowali, a w zoologicznym przyjmą tylko 2-3 szczurki, a poza tym nie bardzo ufam i nie jestem przekonana czy powinnam je tam oddawać. Urodziły się z 18 na 19 w nocy. Są zdrowe. Oczek jeszcze nie otworzyły. Odmiany nie znam mogę przesłać fotkę matki na e-mail. W razie zainteresowania proszę o kontakt na nr. telefonu. kom. 663 188 840 PILNE!
Black rat
Posty: 45
Rejestracja: pt lip 29, 2011 1:27 pm

Re: Zaadoptuje dwie młode samice

Post autor: Black rat »

Ludzie z Goleniowa i okolic, województwo Zachodniopomorskie! Oddam 12 szczurków z hodowli domowej, szczurzyca zaszła w nieplanowaną ciąże. Znajomi się nie zainteresowali, a w zoologicznym przyjmą tylko 2-3 szczurki, a poza tym nie bardzo ufam i nie jestem przekonana czy powinnam je tam oddawać. Urodziły się z 18 na 19 w nocy. Są zdrowe. Oczek jeszcze nie otworzyły. Odmiany nie znam mogę przesłać fotkę matki na e-mail. W razie zainteresowania proszę o kontakt na nr. telefonu. kom. 663 188 840 PILNE!
Awatar użytkownika
Esik
Posty: 23
Rejestracja: pn lip 25, 2011 8:55 pm
Lokalizacja: Biała Podlaska

Re: Zaadoptuje dwie młode samice

Post autor: Esik »

Nieaktualne. W czwartek odbieram maluchy z forum :)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”