Pepe Inka i Mini

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Marchewka
Posty: 25
Rejestracja: ndz lip 17, 2011 10:19 am

Re: Pepe Inka i Mini

Post autor: Marchewka »

monyshia pisze:rozdzielić bo Emi była wciąży
Pepe najprawdopodobniej tez :/ poczekam kilka dni jak zacznie jej rosnąc brzuch to je oddziele :(
Venefico pisze: Rzeczywiście malutka jest strasznie.
jest trochę większa od mojego kciuka :)
monyshia
Posty: 96
Rejestracja: ndz lip 24, 2011 7:02 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Pepe Inka i Mini

Post autor: monyshia »

Marchewka pisze:
monyshia pisze:rozdzielić bo Emi była wciąży
Pepe najprawdopodobniej tez :/ poczekam kilka dni jak zacznie jej rosnąc brzuch to je oddziele :(


Jak się zrobi agresywna, bo tak może być w przypadku emi straszna była.. To napewno bedzie w ciąży i o ile zacznie jej brzuszek rosnąć, ale diametralnie zauwazysz ze jest w ciąży. :)
Marchewka
Posty: 25
Rejestracja: ndz lip 17, 2011 10:19 am

Re: Pepe Inka i Mini

Post autor: Marchewka »

jak na razie nie jest agresywna :) tylko ma male adhd i skacze po calej klatce :P
Marchewka
Posty: 25
Rejestracja: ndz lip 17, 2011 10:19 am

Re: Pepe Inka i Mini

Post autor: Marchewka »

Sukces !! mala Mini sama weszła do miski i zaczęła jeść ! Nadal jest strasznie słaba i jej serduszko bije szybko ale nie poddaje się :) ma w sobie chęć życia
Obrazek
monyshia
Posty: 96
Rejestracja: ndz lip 24, 2011 7:02 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Pepe Inka i Mini

Post autor: monyshia »

Marchewka pisze:Sukces !! mala Mini sama weszła do miski i zaczęła jeść ! Nadal jest strasznie słaba i jej serduszko bije szybko ale nie poddaje się :) ma w sobie chęć życia
Obrazek


Gratulacje :) :D rzeczywiscie jest strasznie maluuutka ; ) ale da rade, wierzymy w nią :) jest zbyt słodka i kochana żeby mogła odejść na tamten swiat! :)
Marchewka
Posty: 25
Rejestracja: ndz lip 17, 2011 10:19 am

Re: Pepe Inka i Mini

Post autor: Marchewka »

bardzo Ci dziękuje :)
monyshia
Posty: 96
Rejestracja: ndz lip 24, 2011 7:02 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Pepe Inka i Mini

Post autor: monyshia »

Marchewka pisze:bardzo Ci dziękuje :)

a nie ma za co :D
Awatar użytkownika
MadziaK
Posty: 286
Rejestracja: pn gru 21, 2009 5:14 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pepe Inka i Mini

Post autor: MadziaK »

Kurcze jakie maleństwo wygląda jak myszka przy tej misce. Życzymy dużo dużo zdrówka napewno urośnie duża i silna :) jest taka słodka że nie można się nie zakochać na tym zdjęciu z michą. A do zamówienia dorzucam gratisa specjalnie dla Mini ;D
ze mną Ogryzek Klusek Agusia Karmelek Czarna Kawa i Małe Zło
za TM Emileczka[*] Ciapeczka[*] Bobuszka[*] Tosia[*]
Marchewka
Posty: 25
Rejestracja: ndz lip 17, 2011 10:19 am

Re: Pepe Inka i Mini

Post autor: Marchewka »

o bardzo cie dziekuje :) jutro ide zrobic przelew w banku :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pepe Inka i Mini

Post autor: unipaks »

Rozkoszna malutka; kruszynka taka że aż się serce ściska :( Niech wcina i rośnie, aż dobije do zadowalającej wagi i wielkości! :)
Fajnie śpią na tej fotce :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
hallux
Posty: 240
Rejestracja: czw gru 02, 2010 8:22 pm
Lokalizacja: Świętochłowice/Katowice

Re: Pepe Inka i Mini

Post autor: hallux »

Ogoniasta pisze:Będzie dobrze :)

Gerberki jak najbardziej...ale z nabiałem uważaj...mleko krowie nie jest dobre dla szczurków...maleństwo może dostać biegunki, co dla takiej kruszynki i chudzinki może być bardzo niebezpieczne.
Ja nie kaze malej futrowac non stop serkiem homogenizowanym zeby miala dostac biegunki ;) . Moja Buba tez byla bardzo malenka, nie az tak wychudzona i dawalam jej serka homo. na zmiane z bialym serkiem, jogurtem lub jajeczko zeby troszeczke przytyla (ale bez przesady). Mlode szczurcie potrzebuja troszeczke wiecej wapna. Tutaj masz wyszczegolnione co szczurcio moze jesc, w jakich proporcjach i w jakim wieku: http://www.szczury.org/viewtopic.php?f=32&t=29332
sierściuchy: Sylwek i Luna
Za TM: Mysiorka (09.'10~9.06.'12), Yuki (17.03.'11~27.07.'12), Buba (17.04.'11~12.11.'12) :-(
Marchewka
Posty: 25
Rejestracja: ndz lip 17, 2011 10:19 am

Re: Pepe Inka i Mini

Post autor: Marchewka »

Mini wlasnie odeszla mi na rekach :'( jestem załamana ! w klatce zaczęła dziwnie sapać ! wyciągnęłam ją popatrzyła na mnie i odeszła !
łzy same lecą mi z oczu była ze mną od wczoraj ale ja pokochałam dlaczego los jest taki okrutny? :'( :'(
monyshia
Posty: 96
Rejestracja: ndz lip 24, 2011 7:02 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Pepe Inka i Mini

Post autor: monyshia »

Marchewka pisze:Mini wlasnie odeszla mi na rekach :'( jestem załamana ! w klatce zaczęła dziwnie sapać ! wyciągnęłam ją popatrzyła na mnie i odeszła !
łzy same lecą mi z oczu była ze mną od wczoraj ale ja pokochałam dlaczego los jest taki okrutny? :'( :'(

o jeju.. [*] bardzo mi przykrooo... ; ((( a takaaaa kochanaaa była..... :(:(:(:(
Marchewka
Posty: 25
Rejestracja: ndz lip 17, 2011 10:19 am

Re: Pepe Inka i Mini

Post autor: Marchewka »

myslalam ze wszystko bedzie dobrze :'( dzisiaj zaczela wiecej jesc biegac skakac i nagle zgasla :'(
Przepraszam Mini robiłam wszystko co mogłam [*]
monyshia
Posty: 96
Rejestracja: ndz lip 24, 2011 7:02 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Pepe Inka i Mini

Post autor: monyshia »

Marchewka pisze:myslalam ze wszystko bedzie dobrze :'( dzisiaj zaczela wiecej jesc biegac skakac i nagle zgasla :'(
Przepraszam Mini robiłam wszystko co mogłam [*]

robiłaś co mogłaś;(;* to nie Twoja wina :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”