Szczepan , zosia i czarnulka + 4 mlode

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Ogon&Ogon
Posty: 29
Rejestracja: sob lut 26, 2011 8:33 am

Szczepan , zosia i czarnulka + 4 mlode

Post autor: Ogon&Ogon »

Witam wszystkich po "krótkiej przerwie "
Troche sie zmieniło
Małego ktorego adoptował od Kladuski został zamieniony na samice gdyż pewna pani z bloku obok kupiła sobie dwa szczurki i okazały sie parka a ze samiec jej sie podobał samica troche mniej a i byla juz w ciazy , podmieniłem jej samice na małego
Szczurka mam caly czas pod okiem , babka ma kompletnego swira na punkcie zwierzaków a jej maz zakochal sie w małym
Wiem ze wielu moze sie nie z podobać to ze zamieniłem szczura ktorego dostałem na DS ale uwierzcie , to było najlepsze rozwiązanie

Lecz moje szczurze gniazdo sie rozrosło

Szczepan :
Moj pierwszy szczur.
Został kupiony na karme lecz gdy okazało sie ze jest sprytniejszy niz piec dużych węży postanowiłem go zostawić
Jest to czarna bestia , dla której mniejszy szczur nie powinien zyc :/
Odziwo odreazu po jego zabraniu z terrarium nie gryzłchoc był bardzo przestraszony (od tego czasu nie karmie juz żywymi gryzoniami choc juz w tedy bylo to bardzo sporadycznie raz na 2 miesiące gdy była giełda terrarystyczna ) czasami potem potrafił dziabnac jak uciekałbo jest tego mistrzem. A to jego fotka skromna ale jest :
Obrazek

Zosia : Szczurzyca która jest ze mna dopiero 3 tyg , jej dziadkowie byli rodowodowi potem jej rodowodowa mama niestety nieudała rady samcowi z hodowli wtórnej. Bardzo oswojona , ciekawska jest w ciarzy czekam na mlode.
Obrazek

Czarnulka : szczur opentany , gryzie do krwi nawet jeśli włoży jej sie dłon do klatki , mamusia 12 szczurków z których zostało 4
Jest to samica zamieniona za małego
oraz jej 4 młodych maja ok.3 tyg (proszę o określenie odmiany )
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Samice sa na razie w domkach tymczasowych za tydzień bedzie łączenie ponowne w klatce
Mlode jak większość sie domyśla chciałem na karmę , kolega z zoologicznego ma specjalna maszynkę
Polega na bezbolesnym usypianiu szczurków CO2 Metoda szybka bezbolesna.
Te szczurki nie trafia jeszcze do niej gdyż mi ich szkoda
Domyślam sie że wielu z was zaraz mi nawymyśla lecz prawda jest taka ze hoduje weze i jednak one cos tez muszą jeść
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Szczepan , zosia i czarnulka + 4 mlode

Post autor: noovaa »

Powinieneś się zdecydować i określić, a nie oszukujesz sam siebie ... bo to nie zdrowe. Albo Ci szkoda szczurów, albo masz węże które muszą coś jeść ... bo w pewnym momencie zasypiesz się 20 szczurami, bo było Ci ich szkoda, albo zwyczajnie zagłodzisz węże.

EDIT:

Co do wymiany zwierząt się nie wypowiadam .... Towar można wymieniać.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Szczepan , zosia i czarnulka + 4 mlode

Post autor: Paul_Julian »

Ale po co się tu chwalisz karmą ? Albo się hoduje karmę , albo opiekuje szczurkami , a nie produkuje genetycznie wadliwe osobniki i potem piszczy "a bo mi ich szkoda".

Swój temat już masz tutaj http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=30015
I miniaturki wklejaj, nie duże foty.

Nie to forum. Może Cię znowu przyjmą na terra. Miałeś wklejać foty co 2 tygodnie, bo masz szczurka od jednej z naszych użytkowniczek. I co ? I nic.


Czy rozmawiałeś z Klauduską na temat wymiany szczura ? To do NIEJ nalezy decyzja, nie do Ciebie.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Afa1811
Posty: 616
Rejestracja: pt sie 12, 2011 8:56 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Szczepan , zosia i czarnulka + 4 mlode

Post autor: Afa1811 »

Wzielas z forum szczurka (mniemam ze kolege dla swojego Szczepana) i zamienilas ja z jakas pania z bloku ??? Szczurki tez maja uczucia i napewno nie jest to zabawka ktora moze byc oddawana z rak do rak to raz a dwa ta Pani z bloku obok mogla zwrocic szczurka jesli byl nie takiej plci jakiej sie spodziewala albo oddac go do adopcji na forum i zaadoptowac dla tego ktory zostal towarzysza albo po prostu zrobic 2 stada. Co teraz z Szczepanem, bedzie sam? czy masz zamiar trzymac go z samicami? chcesz go wykastrowac? jakim cudem Twoja szczurzyca Zosia jest w ciazy? po co laczylas ja z jakims szczurem? (masz ja od 3 tygodni wiec nie jest to kinderniespodzianka) co sie stalo z pozostalymi 8 maluszkami z miotu Czarnulki? czy zdajesz sobie sprawe z tego ze mlode mlode trzeba bedzie pozniej rozdzielic na wedlug plci zeby nie bylo z tego kolejnych mlodych? jesli szkoda Ci ich "Zabijac" to w takim razie co masz zamiar z nimi zrobic?
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szczepan , zosia i czarnulka + 4 mlode

Post autor: alken »

rzeczywiście masz się czym chwalić, jak masz zamiar nadal hodować karmówkę to możesz równie dobrze się nie pojawiać na tym forum, po co bedziesz nerwy ludziom psuł.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Szczepan , zosia i czarnulka + 4 mlode

Post autor: Paul_Julian »

Temat zamykam. Uzytkownik ma ban stały za przeszłe "grzeszki".
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Zablokowany

Wróć do „Nasi pupile”